Ne bi se složio...veći je naglasak bio na spidermanovom novom odjelu nego na negativcu. U principu film o odjelu, LOL iako nije kompletna propast. Sam Raimi i dalje ima najbolji spidreman film. U dvojci je Alfred Molina bio odličan pa je i film valjao.