Je li još iko ovo igra? Doredili su igru i ubacili masu novih sranja. Oni slajdovi i odbijačine su mi vrh. Mehanika je jako fluidna. Ako ko želi igrat nek se javi, ja sam tek počeo ima par dana.
Je li još iko ovo igra? Doredili su igru i ubacili masu novih sranja. Oni slajdovi i odbijačine su mi vrh. Mehanika je jako fluidna. Ako ko želi igrat nek se javi, ja sam tek počeo ima par dana.