Iskreno, danas su s monitorima otišli u previše smjerova a još novih tehnologija stiže (npr HDR). Previše je to, ne možeš više lagano izabrati. Veličina, omjer, rezolucije, tipovi matrica, refresh rate, ovi-oni ulazi/izlazi, zakrivljenost, freesync/gsync, ... Pretjerali su.





Odgovori uz citat