Čovjek je uzo MSI model koji praktički jednak po tišini i grijanju. U principu se slažem, ne ja ne vidim potrebu za zamjenu gtx 970 sa rx 480 osim ako je zbilja neka dobra prilika i ako naravno nemaš freesync monitor što je glupo ne iskoristiti.