GoT je meni bio nešto najgore njihovo. Jedino prva epizoda je koliko toliko pamtljiva, sve ostalo bezveze, a pogotovo način na koji završi. Borderlands, Wolf i Walking Dead S1 su njihovi top tier proizvodi.