Probao malo i jednostavno mi ne paše. Mislim da još nisam igrao azijsku igru, a da mi je sjela. Lokacije su fora i borba je raznovrsna. Došao sam do Road of Sacrifices zone. Ne paše mi fizika i skakanje. Tip ne zna upotrijebiti ruke da se popne na pola metra visine itd. Igranje na kontroleru mi je nespretno, ali i inače ga izbjegavam. Sve u svemu, tryhard/5.