= Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
Činjenica je da je Islam gori od kršćanstva, i po spisima i po sljedbenicima.
Kršćanstvo je imalo svoj fair share genocida i nazađenja društva, ali oni su se bar izvukli iz srednjeg vijeka u recimo 19. stoljeću. Ne govorim da je kršćanstvo dobro, ne volim ga, ali je bolje od Islama i to se teško može uopće komentirati.

Ima dobrih i loših muslimana i kršćana, ali u globalu su muslimani gori/zaglupljeniji/nazadniji ljudi.
Međutim, moram ponoviti da je to više do genetike ljudi koji žive na tom prostoru nego do vjere. Da kršćani žive u bliskom istoku, Africi itd., a muslimani u Europi i Americi uz ovakvu razvijenost, situacija bi bila obrnuta. Životni standard i obrazovanje imaju puno veći utjecaj u zatupljenosti/nazadnosti nekog naroda nego vjera.

To lako objašnjava zašto su muslimani u razvijenim zemljama mirniji i civiliziraniji.
Prestani predstavljati svoje osobno stajalište bazirano na pretpostavkama kao činjenice.
Bliski istok != muslimani. Bliski istok == 20% muslimana.
To je kao da afričke kršćane uzmeš kao primjer cijelog kršćanstva i na temelju toga zaključiš da su djeca vještice i obrezivanje žena normalna pojava.
Dvije trećine svih muslimana žive u jugozapadnoj Aziji. Indonezija je najmnogoljudnija islamska zemlja i ona sama drži cca 15% islamskog stanovništva. Znaš kaj je ona imala pred 10 godina? Predsjednicu.
A i na bliskom istoku nije sve tako tmurno. Jordan, Kuvajt i Azerbajdžan su razvijene zemlje sa finom stopom obrazovanja i drže do ljudskih prava. Libanon, iako je većinski muslimanska zemlja, ima zakonom i ustavom definirano koje funkcije moraju obavljati koje religijske skupine. Predsjednik kršćan, premijer terorist.

Što se islama kroz povijest - jebeni barbari, kaj će im algebra, osobna higijena, optika i bolnice kada im je bilo strogo zabranjeno ubijanje djece, žene i starih ljudi, uništavanje bunara, paljenje kuća i zemlje, uništavanje vjerskih objekta...
Strašni barbari.