Ja ne vjerujem da tip još nije TLoU odigrao. Brijem da će mu se prije na PS3 nešto potrgati, nego ga odluči napokon kupiti. Još se sad ispod 200kn nađe. Sada ti Wind i Bayonetta ostaje. Ona je još bolja od Vanquisha. I Vanquish je lagan.
Pravila foruma