= Citat = Izvorno postao FaTaL_mRkvA Pregledaj post
Curi je krepo TV sam od sebe bez oluje. Al je zato frendu kuća izgorila od udara groma, pa se vi zajebavajte

dobro koja je onda poanta tog TV-a u ovom razgovoru ako je 'krepao sam od sebe, bez oluje' ?

da se zna da imaš curu?

awawaw<3