Izvorno postao FaTaL_mRkvA Curi je krepo TV sam od sebe bez oluje. Al je zato frendu kuća izgorila od udara groma, pa se vi zajebavajte dobro koja je onda poanta tog TV-a u ovom razgovoru ako je 'krepao sam od sebe, bez oluje' ? da se zna da imaš curu? awawaw<3
#paperplatoongoonz
Pravila foruma