Izvorno postao Duke v2.0 Ako želim cinematic atmosferično iskustvo, idem u kino i pogledam dobar film. bravo...tako mogu reć da ako želim dobru strategiju odigram partiju šaha... šta da ti velim nego da se onda držiš nekog drugog žanra il štaveć
Pravila foruma