Ti sokole imaš plejku a nisi igrao igre zbog kojih se kupuje. Aj barem si ih počeo nabavljati. Sad odi odmah igrati inFAMOUS i nabavi si Uncharted 3 i inFAMOUS 2.
što je najbolje Infamous 2 i Uncharted 3 imam doma otkad sam kupio plejku i uzeo PS+
što se tiče Red Dead Redemptiona, uzimam GOTY verziju sljedeći mjesec, pa da se više ne moram sramiti