Meni su RDR dojam jedino narušili FPS dropovi, al pitaj boga šta je tu bilo u pitanju jer Maloki i Wind kažu da ih oni nisu imali. Ma rula Bayonetta, ona katana ili što li već boguje.

Nego Vedrane kakav ti je Vanquish? Wind kaže da je neki anime fest, ali ako je kao u Bayonetti da gameplay rula onda me ne briga.