Pa jedini dobar Spider-Man je onaj Spider-Man 2 prema filmu. Naravno konzolaške verzije, jer su za PC izbacili neku sprdačinu. I jeli, oni za PSOne su bili dobri. Ovo ostalo je sve žalosno smeće. Netko je nedavno govorio kako Amazing Spider-man nije loš, a ta igra je teški krš.
Smiješno je kako se taj iz 2004 popiša po svim tim ostalim nastavcima. Tako da ono, vjerovartno je ista stvar i s Wolverinom. Ono, zalomilo se.





Odgovori uz citat