Jel ti mene uopće čitaš. Rekoh, sve je to u redu i sve pet lik vam je frend/simpatičan i hoćete mu pomoć, to je razumljivo; ali opet mi nisu jasni ovakvi threadovi koji ostavljaju dojam kao da brijete da će sad cijeli forum skočit i hrlit u pomoć nekome koga poznaje ne znam, maksimalno pet ljudi na forumu.
Ali dobro, ako ti je jednostavnije napravit thread gdje će se pola ljudi sprdat nego li poslat PM četvorici od kojih stvarno možeš nešto očekivat, okej.





Odgovori uz citat