Izvorno postao cham3leon Moraš imat brutalni upload, jedino tako. 45 minuta videa u FullHD vjerojatno uzme koji gigabajt, zavisno o kompresiji, ali bolje od toga se ne može komprimirat. Ma meni kad neš s frapsom snimam u 720p već nakon minutu valjda imam gigabajt videa -.-
Pravila foruma