Isto se i meni nedavno dogodilo, ugl što ti je tu ti je; ako je uopće moguće da ti dobiš svog lika, za to bi trebali neki uber hax00r modovi, prolly prčkanje po fajlovima igre i tak to.
Najbolje što možeš napravit jest pokrenut opet kod njega LAN i bacit sve svoje stvari u neku škrinju tak da ih imaš. Ja nemrem ni to jer je komp s kojim sam bil u LANu na drugom kraju države (a vlasnik ne zna Hamači, plus prolly ne bi registriralo kao isti LAN).![]()




Odgovori uz citat