Stranica 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikazujem rezultate 211 do 220 od 220

Tema: L.A. Noire

  1. #211
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: L.A. Noire

    Odigrao par caseova...zasada sam oduševljen...kao da igram neki jeben krimić iz povijesti i uživam. Facijalne animacije su čisti sex tako da mi je ispitivanje najžešći dio igre. Vožnja je meh, fura me onaj ludi poljak moj a ja riješavam slučajeve. Pomalo mi glupo jer kad god skužim krivca on počne bježat, a ovaj moj naravano stane na 5 m i veli mu uhićen si lol.
    Sve u svemu fenomenalno zasad, uživam u igri..main menu je jebeno napravljen a i sama priča mi je kul, fora mi je ubacivanje sjećanja iz vojske u igru, nadam se da će se to sve složiti kasnije u jednu cjelinu.
    Koliko animacija, mogućnosti, likova.-...predivno. Neke likove i glumce sam prepoznao iz serija koje sam gledao lol, velim bez riječi sam.
    Malo mi nekad fps padne neznam zašto, ali igrivo je i odlično je.
    Sutra nastavljam još ali zasad samo pohvale.

  2. #212
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: L.A. Noire

    A ne predobro. Neki likovi su predobro napravljeni...onaj ludi chief irac koji ih mlati sve lol.
    Priča fenomenalna, uvijek nešto novo zanimljivo. Slučajevi odlični...prešao tutoriale i traffic sad sam homicides i riješavam one čudne slučajeve. Neke slučajeve imam ono, mislim znam što je pa se iznenadim. A ispitivanja? Nekad su prejebeno teška, a izrazi lica varljivi, ni intuition ne pomaže hehe
    Sviđa mi se igra, dapače ne mogu je prestat igrati...koliko pažnje za detalje i sitnice, koliko dijaloga, animacija...kako je ovo jedna od najboljih igara koje sam ikad zaigrao. predobro iskustvo, svakako ću si je kupiti i odigrati još jednom dok ne nabijem sve caseove po 5 zvijezdica.
    i ono kad moraš optužiti nekoga:

    onog pedofila ili onog lika što je kao ubio ženu...ajme osjećao sam se kao pravi detektiv, težina odluke je nevjerovatna, iako sam htio pedofila zatvroit ipak sam zatvorio lika što se pokazalo poštenim ali i malo zvijezdica za to.


    ugl...po meni jedna od najboljih igara godine.

  3. #213
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: L.A. Noire

    Meni je pak igra dosadna, spora, ništa pretjerano zanimljivo. Port koji opet nije uspio kako treba. Vožnja po gradu je praktički nepotrebna, jedino su slučajevi kolko tolko zanimljivi. Bolje da su RDR prebacili na PC nego ovo. Jedini hype oko ove igre je bio ovaj facial animation, koji na kraju na pc-u nije niti ispao kako treba. Sve ostalo je prosječno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #214
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: L.A. Noire

    Igra je promašena konceptualno, da ne govorim koliko linearnost igre ubija gameplay u konačnici. Osim toga, bio ti dobar ili loš detektiv, na kraju će rezultat biti isti, a jedino će biti drugačiji broj zvjezdica koji možeš uploadati na neku socijalnu mrežu. L.A. Noire je daleko više film, nego li igra, a replay value je nikakav, osim ako dakako želiš ganjati za svaki case 5 zvjezdica i skupljati trofeje. Ukoliko pak želite dobru priču, preporučam gledanje starih filmskih klasika takve tematike.

    Za mene, jedno od najvećih razočaranja godine. Igra je kul prvi nekoliko sati dok ne skužiš koliko je zapravo sve plitko i promašeno.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #215
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: L.A. Noire

    Upravo to, u početku sam se fakat zapalio za igru, ali nakon sat dva...vidi se o čemu je točno riječ.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #216
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: L.A. Noire

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Igra je promašena konceptualno, da ne govorim koliko linearnost igre ubija gameplay u konačnici. Osim toga, bio ti dobar ili loš detektiv, na kraju će rezultat biti isti, a jedino će biti drugačiji broj zvjezdica koji možeš uploadati na neku socijalnu mrežu. L.A. Noire je daleko više film, nego li igra, a replay value je nikakav, osim ako dakako želiš ganjati za svaki case 5 zvjezdica i skupljati trofeje. Ukoliko pak želite dobru priču, preporučam gledanje starih filmskih klasika takve tematike.

    Za mene, jedno od najvećih razočaranja godine. Igra je kul prvi nekoliko sati dok ne skužiš koliko je zapravo sve plitko i promašeno.
    Kao što rekoh možda sam ja tako malouman i neshvaćen pa je meni igra super.
    Ne kažem da si ti rekao, ali iz tvog posta dobivam neki čudan dojam, možda je do mene.
    Meni je zabavna, kombinacija avanture i malo akcije mi je super. Taman dok se hladim od bf3...velim sto ljudi sto ćudi.

  7. #217
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: L.A. Noire

    Nema to veze s tobom, svatko ima svoje mišljenje vezano uz igru
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #218
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: L.A. Noire

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Nema to veze s tobom, svatko ima svoje mišljenje vezano uz igru
    ma naravno, dapače, zanima me zaš je tako katastrofa ocijenjena a meni je super
    Nezz..zanimljiv mi je taj štih i to..likovi, radnja sama...ta ubojstva, znam da je nešto više da je neki serijski ali zatvaram nedužne...
    ugl velim više nego dobra, meni

  9. #219
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: L.A. Noire

    Ma nije loša igra, al valjda sam očekivao više a možda mi i ne paše takav štih...za odigrat jednom i to je to, barem kaj se mene tiče ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #220
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: L.A. Noire


Slične teme

  1. L.A. Noire dobio službeni datum izlaska
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-01-2011, 00:15
  2. Prvi L.A. Noire gameplay trailer, izgleda nevjerojatno
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-11-2010, 21:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •