Stranica 63 od 71 PrvaPrva ... 13536162636465 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.861 do 1.890 od 2105

Tema: Kile

  1. #1861
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Kile

    Uff, nemrem si niti zamisliti kak je kad potrgaš nadlakticu ili bedrenu kost

    Ja sam potrgao 2x lijevu podlakticu i par prsti tokom života, ali to su sve tanje i slabije kosti od nadlaktice... Zajebano.

  2. #1862
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    Hvala na čestitkama.

    Dobro moj slučaj nije tako težak, ja sam pri udarcu u zid nekak cudno ruku postavio i nes je puklo u predjelu kljucne kosti tocnije (akromionski zglob, onaj sto spaja kljucnu i gronji dio ramena, kvrga ona), posjet bolnici i rengen nisu puno pomogli, dijagnoza jako natucenje 10dana mirovanja i teraj no u praksi mauna 10dana proslo meni rame nabujalo ko da me neko tuko 2dana rukom nikud. Nakon 3tjedna bol popusta ali boli i cim stavim opterecenja na ruku bol postaje neizdrživa. Odem profesionalnom fizijatru i kaze on ligamenti nisu ali akromionski zglob je u banani(reko super bar su ligamenti citavi) i nemoze se vratit nazad nego jacaj trapez i on ce povuc rame prema gore. Bol se smanjuje pio sam i neke gluposti glukozamin, kolagen ..... za regeneraciju zgloba, nemogu rec da nije bolje cak se i bench pomalo vraca al nije to to kad mene nakon 5-6sklekova boli rame i nemrem radit....rame izgleda deformirano strasno, visi prema dolje i u predjelu zgloba je kvrga a iza njega rupa(zdravo rame sve ravno ) ugl. bumo vidli sta ce bit jos za koji mjesec....

    E sad sto se tice treninga i prehrane,

    U procesu skidanja kila sa 121 na 88 5treninga tjedno po 90min sa kardiom, znaci 60min utezi rokacina 5serija 20-25pon max tezina za taj broj, kombinacija body weight vježbi i utega, kardio pol sata HIITa ili 15HIIT 15normalno tempo 70-80% otkucaja srca. Kardio sam radio kako kad nekad traka nekad orbitrek nekad bicikl.... 6. i 7.mjesec sam ubacio jos ujutro dodatni trening trcanja od nekih 45-60min kombinirano trcanje znaci HIIT, cisti sprint na uzbrdici i normalno long term trcanje po 3-5krugova * 800m .
    Prehrana nista drasticno izbacen junk, sokovi, slatko(u velikim kolicinama),kruh smanjen na 1snitu dnevno. Puno voca, povrca i galoni vode u vrijeme 2treninga dnevno sam znao pit po 10L dnevno.... samo vode sto vise...makar na silu
    Prehranu nadopunjavam Whey Proteinima, i Vitamin/Mineral kapsulama(jer kad imas drasticne treninge organizam to ne moze podnijet ak ga dovoljno ne opskrbis tim stvarima).

    Trenutni trening, opaka masa, tražio sam trenera da mi da svoj trening, točnije powerlifterski trening koji mu je složio Ivan Međimurec nadam se da znate tko je on. Temelji se na 4treninga tjedno Prsa-Triceps, Noge-Trbuh, Rame-Biceps-Podlaktica, Leđa(pri vecini vjezbi za leđa opako radi i biceps)-Triceps.
    Ovisi o treningu ali ima od 6-11vježbi(6prsa triceps, 11noge pa sam ih ja par izbacio i ubacio trbuh), prva vježba se radi 3serije - 5 ponavljanja maksimalna moguca kilaža, kasnije idu 3serije 8ponavljanja. Vježbe sa bodyweight tipa zgibovi i propadanja se rade do otkaza po mogućnosti sa opterečenjem.Jedino biceps se radi 2serije 8ponavljanja al zato idu 4vježbe u jednom treningu za biceps.
    Trening je brutalan kilaže se dižu svaki tjedan po 5kila i više....Rasteš ko gljiva.

    Prehrana slična onoj na defki samo u malo večim količinama. Ja npr. ne mudrujem oko toga sad joj 5grama ovog 2.5grama onog....pa nije meni cilj izgleda ko Lazar Angelov sto ne znaci da nebi htio al budimo realni.....on se drži prehrane 8obroka i druge perverzije ja za to nemam ni volje ni vremena ni novaca, jedi sve što mama skuha sam malo reduciraj količine i pazi na unos gluposti sa strane masa ista priča samo povečaj količine mamine hrane i nemoj baš ak ti mam radi lazanje svaki dan pojest pol tepsije..... eto samo drastičan režim treninga malo reforma u kuhinji nista pre drasticno i rezultati samo skacu nekad se sam u sebe zagledam i nemrem vjerovat....nisam narcisoidan

  3. #1863
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Uff, nemrem si niti zamisliti kak je kad potrgaš nadlakticu ili bedrenu kost

    Ja sam potrgao 2x lijevu podlakticu i par prsti tokom života, ali to su sve tanje i slabije kosti od nadlaktice... Zajebano.
    Potrgao sam i podlakticu, i ručni zglob. Zato i jesam Kostolomac Što god vas o prijelomima zanima, pitajte x)
    Što se nadlaktice tiče, je, zajebano je. Prošlo je cca 7 godina od prijeloma, i još imam posljedice. Jer se malo i rame razjebalo.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  4. #1864
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    Evo ajde da ja nadopunim temu svojom pricicom za one koji misle da ako si genski debel nema ti pomoci.

    Moja obitelj je definitivno obitelj endomorfa(ono "debljam se od fuking vode" naravno da ne al tak to izgleda) i naravno sto bih ja bio iznimka. Tako se to sve nakupljalo u meni i po meni i oko mene od 1.razreda osnovne, kreno na rukomet treniro 10godina debljanje se nastavlja da bi ja pred godinu i pol na 121kg i 183cm shvatio da to vise nemoze tako dalje, odustajem od rukometa i bacam se na "sam svoj majstor" način rada a.k.a teretana. U 7mjesecu ove godine nakon cca 10mjeseci treninga došao sam na 88kila da bi krajem 8og odlucio krenut na nabijanje misicne mase, sa današnjim danom imam 99,4kg sa minimalnom kolićinom sala više nego na 88kg. Plan za dalje je poslije NG krenut na opaku defku i roknut dolje do 85+ kila pa vam stavim slike Before/after hahah jk

    Eto nek sa vidi da je sve moguće samo glava je bitc. koja te jednostavno koci u tome i sve dok tu kočnicu ne otpustiš u glavi samo ces tonut.... znam iz prve ruke, ne baljezgam gluposti i ne to nije nimalo lako..

    Još da nisam pocetkom 10og mjeseca zajebo rame(ne u teretani) u predjelu kljucne kosti i taman u najboljem treningu se prislio na pauzu od mjeseca dana bez normalno odrađenog treninga ko zna gdje bi mi kraj bio. Sam sebe sam ždero mjesec dana radi toga i zato što su mi u fuking bolnici rekli da za 10dana ja sam ko novi a mene je nakon tih 10dana jos morala stara oblacit....jednostavno skoro sam puko ali eto uz bolove i osjecaj da ce mi popucat i rame i prsa i sve uspio sam i to donekle zaljecit i preskocit kilaže za 30% u svemu osim u benchu i vježbama tog tipa(sklekovi, potisci razni, razvlačenja... bla bla) jer to još nemogu jdnostavno rame boli i toliko je propalo da desna ruka diže ljeva ko da je oduzeta....jbg aliiii sve ce to doc na svoje osim ramena koje visi ko djedova ć.na.... al da da ne ispadnem dosadan i naporan prestajem

    Vozdra!

    Razumijem te skroz, prije mjesec-dva sam držao 88 kila i sve je bilo super, da bi mi se zdravlje opet pogoršalo i evo sad se opet vraćam do 99 kg (u mom slučaju to je normalno, po doktorima jel). Vježbao sam koliko sam mogao, ali zbog zdravstvenih problema dosta toga padne u vodu. Ali ko što i sam kažeš, neke zdrave navike i dalje ostaju i zbog toga mi je drago (jedem mnogo zdraviju hranu nego prije) ali ta nemogućnost za treninzima i vježbanjem me ubija, ostaje mi samo nešto sitno
    Svi smo mi Mirko.

  5. #1865
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    E sad sto se tice treninga i prehrane,

    U procesu skidanja kila sa 121 na 88 5treninga tjedno po 90min sa kardiom, znaci 60min utezi rokacina 5serija 20-25pon max tezina za taj broj, kombinacija body weight vježbi i utega, kardio pol sata HIITa ili 15HIIT 15normalno tempo 70-80% otkucaja srca. Kardio sam radio kako kad nekad traka nekad orbitrek nekad bicikl.... 6. i 7.mjesec sam ubacio jos ujutro dodatni trening trcanja od nekih 45-60min kombinirano trcanje znaci HIIT, cisti sprint na uzbrdici i normalno long term trcanje po 3-5krugova * 800m .
    Prehrana nista drasticno izbacen junk, sokovi, slatko(u velikim kolicinama),kruh smanjen na 1snitu dnevno. Puno voca, povrca i galoni vode u vrijeme 2treninga dnevno sam znao pit po 10L dnevno.... samo vode sto vise...makar na silu
    Prehranu nadopunjavam Whey Proteinima, i Vitamin/Mineral kapsulama(jer kad imas drasticne treninge organizam to ne moze podnijet ak ga dovoljno ne opskrbis tim stvarima).


    ...jedi sve što mama skuha sam malo reduciraj količine i pazi na unos gluposti sa strane masa ista priča samo povečaj količine mamine hrane i nemoj baš ak ti mam radi lazanje svaki dan pojest pol tepsije..... eto samo drastičan režim treninga malo reforma u kuhinji nista pre drasticno i rezultati samo skacu nekad se sam u sebe zagledam i nemrem vjerovat....nisam narcisoidan
    Odličan, to će pomoći ljudima koji su u sličnoj situaciji ili jednostavno žele topiti špekec. Bitno da se vidi koliko truda u aktivnosti je uloženo i koliko ima odricanja od finih stvari... Najbolje mi je kad se ljudi žale da nema napretka, a dnevno naprave 20 sklekova i misle da je i to bolje nego ništa

    Još jednom, svaka čast...


    I da, već sam bio stavio ovaj link, ne znam da li si ga vidio, ali vjerujem da i tebi kadkad treba motivacije, a ovdje je zbilja najveće vrelo motivacije na koje sam ikada naišao... Stotine stranica sa ljudima koji su uspjeli, ovak poput tebe... kad god padne motivacija, pogledaš par stranica i primi te volja za vježbanjem

    Before - After Transformations

  6. #1866
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    Vidio sam tu stranicu vec i na neki nacin me ona i potakla da pocmem sa svime...
    Definitivno se na njoj najbolje može vidjet da nema ne mogu, postoji samo neću a to je vec druga priča.
    Ako lik sa blizu 200kila u 3godine dođe na 85+- kila i otkrije sixpack onda zbilja može svatko samo je problem posložit si to sve u glavi da nema više jela poslije 7sati navecer osim nekog posong sirića malo, nema vikendom kolača i prežderavanja, nema sokova, nema paštete i pol kile kruha uz to(to sam uvijek radio, sad mrzim paštetu radije bi umro od gladi) itd...

    Za strogi režim treninga i za izbijanje od usta treba jakoo puno moitvacije, zapravo ne toliko da kreneš nego da ustraješ u tome, poznam ja puno ljudi koji su ono jooj idem u teretanu pa gle kak ti možeš mogu ja i te spike i prvih mjesec dana je bilo super svi nabrijani, pogodite nakon godinu i pol kolko ih ide u teretanu i dalje
    Al ja jednostavno sam već ušao u rutinu pa mi je odlazak na trening nešt kao odlazak na poso jednostavno i kad ti se najmanje ide moraš moraš sam sebe natjerat jer ak tebe samog mora netko stalno tjerat ajde ajde, ak ti sliniš nad likovima s pločicama a pojedeš tri sendviča i litru kole popiješ za kompom dok to radiš niš od toga oni ce i dalje bit samo na monitoru

    No ja se držim one "Kad svi kažu da ne možeš ti se okreni i reci Gledajte!"

    Ako vas bilo šta zanima slobodno PP a možete i u temi postavit pitanja rado cu odgovorit.

  7. #1867
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    Sry za double no ne mogu editat, ako netko slučajno želi trening po kojem trenutno radim slobodno traži...

  8. #1868
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Uf, slomio sam nadlakticu ispod ramena i ključnu kost
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  9. #1869

    Re: Kile

    Dvi sedmice vježbanja > dvi kile manje. Doduše moram pod hitno naći način da vježbam noge, stomak i prsa. Razmišljam da sklepam kakav benč za ovo zadnje
    Ugl, sedmično vježbanje mi je 90 minuta (cca) sedmično HIIT na biciklu (3x20km za 33minute uvijek). Od ostaloga imam jedan dan ()da radim 8-10 vježbi po 3 seta od 8-10 ponavljanja i to su vježbe sljedeće:

    Dumbbell Triceps ExtensionSsamo sa bučicom od 5 kg.
    Barbell CurlSsa tegom od 10 kg na Z šipci. Isto radim i sa obrnutim gripom.
    Dumbbell CurlSsa bučicama od po 5 kg.
    Military pressS- z bar + 10 kg.
    Bent over rowS- z bar + 10 kg.
    Dumbbell Shoulder PressS
    Dumbbell Lateral Raise
    BB Upight Row
    Ima ih još nekih par ali ne mogu tražiti...
    To mi je otprilike 35-40 minuta vježbe. Pauze su uvijek minuta između setova. Što se tiče jela, izbacio sam slatko skoro skroz. Kolu nažalost još uvijek konzumiram ali u mnogo manjim količinama nego prije (možda pola litre sedmično max). Nakon vježbe uvijek popijem oko pola litre čokoladnog mlijeka (ne jedem jer uvijek vježbam navečer oko 2-3). Protein unosim preko hrane oko 40-50 grama na dan vježbanja. Nekada i više npr. jučer sam jeo neku piletinu i rižu (vježbao sam doduše oko 5 poslijepodne) i fino mi je sjelo. Osim toga jedem i tunjevine one 200gr. što iznosi oko 40gr. proteina po jednoj toj kanti Pokušavam smanjiti unos kruha (teško je jer sam navikao maltene sve jesti sa njim...).

    Da, znam da vježbe treba tweakati i vjerovatno sakaju ali barem sam krenuo sa nečim...

    i mnogo sam ponosan

  10. #1870
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    Pohvale za trud i za to što si se uopće odvažio krenut, e sad pošto vidim radiš dosta kardia pretpostavljam da ideš na definiciju tj. skidanje špekeca pa bi ti samo htio preporućit da smanjiš na 6vježbi(mislim možeš ti radit i 8 ili 10 ali mislim da bi ti ko početniku to bilo previše jer moraš gledat da to zajedno sa kardijem uspiješ odradit za max 90minuta što je i meni izazov a idem svaki dan u teretanu vec 2godine i prije toga sam se bavio 10godina rukometom) ali da radiš 4serije po 20ponavljanja uz minimalan odmor između serija svega 10ak sekundi, između pojedinih vježbi uzmi odmora 2minute ne više i odma rokaj dalje, poslije utega odradi fino kardio kak i radiš HIIT i ko bog ima za pol godine 15kila dolje garant

    Ako hoces mogu ti dat i za definiciju trening koji sam prije radio jer sam ti dao trening za masu po kojem radim trenutacno pošto nisam znao koji su ti planovi.

    Inace takav tip treninga kako ti radiš nije bezveze on je zapravo jako dobar (znaci definicija sa žestokim kardiom ali trening s utezima za masu)no to je veca malo veca filozofija, onda se ide sa najvećim mogućim kilažama i takav trening se radi kad imas mali % bf i želiš se srezat što je više moguće ali da izgubiš što je manje mišiča moguće pa onda tome služi trening s utezima za masu da ti održava mišiće dok kardiom topiš mast iako je nemoguće potpuno iskljućit gubitak mišića kod definicije kao i dobivanje sala na masi, no kao što sam rekao nemoj se zamarat time

  11. #1871

    Re: Kile

    Idem na to da izgubim kg dok radim na mišićima - ako je to ikako moguće. Pred par godina sam izgubio oko 20tak kila bez ikakvih vježbi i koječega i imam osjećaj da je to bila loša odluka jer sam veoma brzo nakon toga krenuo dobijati na kilogramima (stres) i za godinu sam dobio oko 7 kg... Trenutno imam 101 kg na 172 cm (ogroman sam, doslovno, siguran sam da mi neke curke na faxu zavise na sisama iako sam muško) tako da mi je cilj pasti na ~80.
    Budem uradio ovo što si preporučio (4x20) sa kratkim pauzama sa time da ću vjerovatno raditi 4 vježbe tako pa dvi minute pauze pa onda nastaviti druge četiri vježbe. Ne bih izbacivao vježbe jer je ovo nešto što sam ja tokom nekih mjesec dana uspio 'složiti' da mi paše. Jedini je problem što nisam siguran da je baš dobro za ruke i ramena?
    Also riješih problem, barem za bench press. Stavio dva taburea zajedno i na njih legnem i odradim vježbu (3x20 maloprije odradio sa 10kg z bar). Jedini je problem pravljenje pauze jer se moram dići pa je nezgodno.
    Ovo zadnje mi nije niš' jasno xD
    I radim i kontrolu jela tako što iako jedem maminu hranu pokušavam da naguram što manje sarme u tanjir. Nekako mi je tvoj post dao nadu da čak i uz maminu kuhinju mogu izgubiti kilograme sigurno, bez jojo efekta i viška kože (ovo zadnje mi je veliki strah i 4 godine me kočilo od bilo kakve vrste vježbe i sad me plaši k'o ptičku!)

  12. #1872
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kile

    ATM sam na -17.5 kg. Fakjea siking.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  13. #1873
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    Još malo i bit ćeš k'o Vedran.


  14. #1874
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ATM sam na -17.5 kg. Fakjea siking.
    Stavi novu Božićnu sliku da vidimo kako izgledaš.

  15. #1875
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao loo
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ATM sam na -17.5 kg. Fakjea siking.
    Stavi novu Božićnu sliku da vidimo kako izgledaš.
    NO
    Svi smo mi Mirko.

  16. #1876
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Kile

    DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #1877
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Idem na to da izgubim kg dok radim na mišićima - ako je to ikako moguće. Pred par godina sam izgubio oko 20tak kila bez ikakvih vježbi i koječega i imam osjećaj da je to bila loša odluka jer sam veoma brzo nakon toga krenuo dobijati na kilogramima (stres) i za godinu sam dobio oko 7 kg... Trenutno imam 101 kg na 172 cm (ogroman sam, doslovno, siguran sam da mi neke curke na faxu zavise na sisama iako sam muško) tako da mi je cilj pasti na ~80.
    Budem uradio ovo što si preporučio (4x20) sa kratkim pauzama sa time da ću vjerovatno raditi 4 vježbe tako pa dvi minute pauze pa onda nastaviti druge četiri vježbe. Ne bih izbacivao vježbe jer je ovo nešto što sam ja tokom nekih mjesec dana uspio 'složiti' da mi paše. Jedini je problem što nisam siguran da je baš dobro za ruke i ramena?
    Also riješih problem, barem za bench press. Stavio dva taburea zajedno i na njih legnem i odradim vježbu (3x20 maloprije odradio sa 10kg z bar). Jedini je problem pravljenje pauze jer se moram dići pa je nezgodno.
    Ovo zadnje mi nije niš' jasno xD
    I radim i kontrolu jela tako što iako jedem maminu hranu pokušavam da naguram što manje sarme u tanjir. Nekako mi je tvoj post dao nadu da čak i uz maminu kuhinju mogu izgubiti kilograme sigurno, bez jojo efekta i viška kože (ovo zadnje mi je veliki strah i 4 godine me kočilo od bilo kakve vrste vježbe i sad me plaši k'o ptičku!)

    Gle u isto vrijeme dobivat mišiće i gubit kile(salo) je nemoguće iz jednog prostog razloga što ti da bi dobivao mišiće moraš bit kroz dan u kalorijskom suficitu(znači unest više kalorija nego potrošit, unosit barem 2g proteina po kilogramu tjelesne mase itd...), a glavno pravilo svakog mršavljenja je potrošit više nego što uneseš i to dvoje je jednostavno nemoguće izvest u isto vrijeme
    Ono što bi ti ja preporučio i ono što sam i sam radio je da prvo skineš salo skroz, kolko god ide ili misliš da ti je dovoljno, nakon toga se kreće na izgradnju mišića i tek tad zapravo izgradnja mišića ima svrhu jer gradit mišiće ispod sala nije baš neki odabir(osim ak misliš ić u powerlifting), šta meni vrijedi što mogu radit bezbroj trbušnjaka i svih živih i mrtvih vježbi za trbuh ako mišić raste ispod 3sloja špeka i niš se ne vidi osim što osjetiš da možeš više jer je mišić narasto. Takvim naćinom ćeš samo dobivat na tjelesnoj masi i bedirat se, bolje se sreži do kraja onda odradi 4-5mjeseci poštenog treninga za mišićnu masu, tad jedeš puno i dobiješ sala uz mišiće jer to ide jedno s drugim ali to onda više ne predstavlja problem jer imaš mišiće koji će to sve u fazi ponovne definicije potrošit I onda tak radiš izmjenjuješ faze defka/masa.....
    Kao što sam rekao onim zadnjim se nemoj opterećivat ali ako te baš zanima javi se na PP da ne gnjavim sve ostale time

    E sad što se tiće kože, gle to je i meni problem predstavljalo ali nemoj se time opterećivat, naravno koža če jedno vrijeme kak ćeš gubit kile visit ali kad kreneš na masu mišići će popunjavat i zatezat kožu a i kod nas mladih koža je jako elastića pa se ona i sama nakon nekog vremena vrati na svoje, to je problem jedino kod ljudi sa 200+ kila koji puno smršave jer je njihova koža istegnuta u toj mjeri da se više normalnim putem ne može vratiti pa se mora ić pod nož.

  18. #1878
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Kile

    http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZnsLVArIt8

    Odlican cardio trening, ne treba nikakve opreme, samo bodyweight se koristi. Ali treba imat kondicije da se uspije završit bez većih stanki. Ja npr. ne mogu
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  19. #1879
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Kile

    pomažu li neki čajevi za mršavljenje išta?

  20. #1880
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    Gle u isto vrijeme dobivat mišiće i gubit kile(salo) je nemoguće iz jednog prostog razloga što ti da bi dobivao mišiće moraš bit kroz dan u kalorijskom suficitu(znači unest više kalorija nego potrošit, unosit barem 2g proteina po kilogramu tjelesne mase itd...), a glavno pravilo svakog mršavljenja je potrošit više nego što uneseš i to dvoje je jednostavno nemoguće izvest u isto vrijeme
    Ono što bi ti ja preporučio i ono što sam i sam radio je da prvo skineš salo skroz, kolko god ide ili misliš da ti je dovoljno, nakon toga se kreće na izgradnju mišića i tek tad zapravo izgradnja mišića ima svrhu jer gradit mišiće ispod sala nije baš neki odabir(osim ak misliš ić u powerlifting), šta meni vrijedi što mogu radit bezbroj trbušnjaka i svih živih i mrtvih vježbi za trbuh ako mišić raste ispod 3sloja špeka i niš se ne vidi osim što osjetiš da možeš više jer je mišić narasto. Takvim naćinom ćeš samo dobivat na tjelesnoj masi i bedirat se, bolje se sreži do kraja onda odradi 4-5mjeseci poštenog treninga za mišićnu masu, tad jedeš puno i dobiješ sala uz mišiće jer to ide jedno s drugim ali to onda više ne predstavlja problem jer imaš mišiće koji će to sve u fazi ponovne definicije potrošit I onda tak radiš izmjenjuješ faze defka/masa.....
    Kao što sam rekao onim zadnjim se nemoj opterećivat ali ako te baš zanima javi se na PP da ne gnjavim sve ostale time

    E sad što se tiće kože, gle to je i meni problem predstavljalo ali nemoj se time opterećivat, naravno koža če jedno vrijeme kak ćeš gubit kile visit ali kad kreneš na masu mišići će popunjavat i zatezat kožu a i kod nas mladih koža je jako elastića pa se ona i sama nakon nekog vremena vrati na svoje, to je problem jedino kod ljudi sa 200+ kila koji puno smršave jer je njihova koža istegnuta u toj mjeri da se više normalnim putem ne može vratiti pa se mora ić pod nož.




    = Citat = Izvorno postao DelPiero
    pomažu li neki čajevi za mršavljenje išta?
    Čaj od kamilice ti je odlična zamjena za vodu. Probaj tjedan dana, nije skupo. Ovi skupi čajevi s reklama su možda mrvicu bolji.


  21. #1881
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Azer
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cZnsLVArIt8

    Odlican cardio trening, ne treba nikakve opreme, samo bodyweight se koristi. Ali treba imat kondicije da se uspije završit bez većih stanki. Ja npr. ne mogu
    Ovo uistinu je odličan kardio trening još pogotovo što se radi HIIT, taj trening bi bilo super ubacit nakon trening s utezima za najveću učinkovitost, zato što sigurno prvih 10ak minuta i više naše tijelo energiju koristi iz glikogena(jetrenog šećera), a ne iz masti što nam je cilj pa onda na kraju zapravo odradiš trening a samo zadnjih par minuta treninga si zapravo "mršavio". Baš radi toga se radi kardio nakon treninga utezima.
    Ne želim da me se proziva da prodajem pamet, samo govorim svoja iskustva u dosadašnjem treningu i iz vlastitih rezultata. Radi toga svaki ispravak mje dezinformacije je dobrodošao i radi mene i radi ostalih koji čitaju ovaj topic.

    Edit: Pij zeleni čaj, nezaslađeni. I kamilica je dobra ali zeleni je zeleni no nije baš najfiniji bez šećera

  22. #1882
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    Edit: Pij zeleni čaj, nezaslađeni. I kamilica je dobra ali zeleni je zeleni no nije baš najfiniji bez šećera
    Zeleni čaj nije dobar ako se pije jako često. Šalica dnevno je ok, ali više od toga baš i nije preporučljivo.


  23. #1883
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    To stoji zeleni čaj u večim kolićinama može izazvat svakojake probleme poput nesanice, glavobolja, povraćanja, mučnina....u kombinaciji sa antidepresivima i raznim ljekovima, antibioticima može čak izazvat i moždani udar.

    Ali ja mislim da 0.5l dnevno nebi smjelo škodit pogotovo ako pijemo ovaj iz trgovine koji je zapravo sranje jer je to osušeni korijen a ne listovi biljke koji imaju najveću koncentraciju tvari. No pored loših strana ima i puno više dobrih pa neki čak govore i o liječenju raka i nama najpoznatija činjenica koja je dokazana da pospješuje razgradnju masnog tkiva no nebi sad u detalje...

    U svakom slučaju čajevi su generalno super stvar i škodit sigruno ne mogu, a i dobri su za malo maknut se od ispijanja litara i litara vode dnevno koja dojadi nakon nekog vremena.

  24. #1884

    Re: Kile

    A vidi probao sam onaj metod (3x20) i nakon tri vježbe...




  25. #1885
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Kile

    Ma pusti sad vježbanje, ionako ćeš preko praznika dobiti barem 10 kila.

  26. #1886
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    A vidi probao sam onaj metod (3x20) i nakon tri vježbe...



    Hahahha a lijepo sam ti rekao da izbacis neke vježbe jer ja imam gadnih problema kad idem tim tempom odradit 6-8vježbi a kamoli ti kao početnik i još moraš bit svjestan da te na kraju čeka najmanje 20min kardia

    Uzmi manje kilaže, pošto si početnik uzmi si malo više pauze ali nemoj sad 5min poslije svake serije i radi postepeno, kak će ti se tijelo privikavat na trening diži kilaže smanjuj odmor i nema tu prevelike mudrosti.

    Ovo u vezi praznika je istina ali ja osobno si to ne smijem dozvolit, pauza samo 5dana u tih 10ak - Badnjak,Božić,sv.Stjepan, Stara i Nova godina ovo ostalo se trenira No najbitnija je samokontrola u kuhinji ništa drugo

  27. #1887

    Re: Kile

    Pa koristim manje kilaže jbt. Max što sam koristio (na z baru) je bilo 16 kg ali sam smanjio na 10, čisto jer mi je mrsko redati sve iznova kada prebacujem sa šipke na šipku xD Na bučicama ne koristim više od 5 kg

  28. #1888
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Kile

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    A vidi probao sam onaj metod (3x20) i nakon tri vježbe...



    Hahahha a lijepo sam ti rekao da izbacis neke vježbe jer ja imam gadnih problema kad idem tim tempom odradit 6-8vježbi a kamoli ti kao početnik i još moraš bit svjestan da te na kraju čeka najmanje 20min kardia

    Uzmi manje kilaže, pošto si početnik uzmi si malo više pauze ali nemoj sad 5min poslije svake serije i radi postepeno, kak će ti se tijelo privikavat na trening diži kilaže smanjuj odmor i nema tu prevelike mudrosti.

    Ovo u vezi praznika je istina ali ja osobno si to ne smijem dozvolit, pauza samo 5dana u tih 10ak - Badnjak,Božić,sv.Stjepan, Stara i Nova godina ovo ostalo se trenira No najbitnija je samokontrola u kuhinji ništa drugo
    koje su ti brojke na cucnju/ DL/BP?

  29. #1889
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Kile

    Čučanj : 130
    Bench: 110(dok nisam s.ebo rame sad se s 85 mucim)
    Mrtvo: nisam nikad baš forso al najveci lift je bio 150 i to pred neka 2mjeseca možda je sad i više al radimo DL u serijama pa onda ne forsam takve kilaže tak da neznam tocno

  30. #1890

    Re: Kile

    U čučanj ubrajaš i svoju kilažu ili samo ono što staviš na šipku?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •