Hop...još netko igra!

U svom prijašnjem postu sam zaboravio napomenuti da svi novi igrači imaju vatrenu dobrodošlicu. Naime, trenutno nema matchmakinga (u izradi je) pa ćete u više slučajeva završiti sa protivnicima koji su "founderi" (oni koji su uložili novce u igru od početka razvoja), te sa "high level"ekipom koji su u klanovima, ili su formirali grupe preko Teamspeaka. Uhodani su, imaju top notch mašine, i nemaju milosti prema novim igračima.
Stoga se nadam da će uvesti matchmaking što prije, i staviti solo queue.

I da, za kraj...Ozračje na forumima je užasno. Hrpa privilegiranih "foundera" sije pamet, i pritom štete igri u koju su sami uložili.