Da, ne. Load of bullcrap. Za početak, najveći dio nafte je nastao od algi i planktona, a ne dinosaura i ostalih viših i većih bića
http://en.wikipedia.org/wiki/Abiogenic_petroleum_origin
Da, ne. Load of bullcrap. Za početak, najveći dio nafte je nastao od algi i planktona, a ne dinosaura i ostalih viših i većih bića
http://en.wikipedia.org/wiki/Abiogenic_petroleum_origin
[center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
[center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]
-kazem ti, nisu sredeni.