odigro 15min gta4 temperatura se digla do 70 ja brzo izgasio komp i pokretom kao da otvaraš teglu sa krastavcima uspio skinit đubre i pritom posavijo perca od kulera al ko ga j... bitno da sam skinioIzvorno postao IGoR_2803
namontiro upravo accelero s1 i sharkoon 14cm vent što sam imo u pričuvi. tišina FTW![]()
PS: sad sam na ovoj dok sutra preksutra neuzmem 6870 il gtx 560![]()





Odgovori uz citat