= Citat = Izvorno postao IGoR_2803
upravo kako ti je bartuc rekao... prije skidanja hladnjaka mudro je zagrijati karticu i to ne samo na minutu nego malo duže da pasta postane viskoznija, da ne bude kruta... hint: furmark... nakon toga isključi komp i budi brz; izvadi grafu, odšarafi sve i hladnjak skidaj ne čupanjem vertikalno u odnosu na gpu i pcb neko ga rotiraj oko vertikalne osi, malo lijevo, malo desno, tak dugo dok ne otpusti...
odigro 15min gta4 temperatura se digla do 70 ja brzo izgasio komp i pokretom kao da otvaraš teglu sa krastavcima uspio skinit đubre i pritom posavijo perca od kulera al ko ga j... bitno da sam skinio

namontiro upravo accelero s1 i sharkoon 14cm vent što sam imo u pričuvi. tišina FTW

PS: sad sam na ovoj dok sutra preksutra neuzmem 6870 il gtx 560