Philistine!

Igra ima svoje unikatne prednosti, kao uostalom i svaki TES. Dok sam u MW-u i OB-u aktivno zaobilazio dungeone jer su mi dosadni, u Daggerfallu ih zaobilazim jer su jednostavno zastrašujući. Znat ćeš kako je kad se izgubiš u dungeonu veličine Morrowinda i panično se okrećeš oko sebe jer čuješ režanje svugdje.
A inače ima mnogo mogućnosti za roleplaying. Mislim da ću se ovaj put probati pridružiti obskurnim witch covenima.