Vidi rezultate ankete: Molimo ocijenite ovu anketu

Glasači
52. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • izvrsna je : )

    19 36,54%
  • uzasna je : (

    33 63,46%
Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 241 do 254 od 254

Tema: Big Brother 2011

  1. #241
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Big Brother 2011

    Nisam pratio ovo al jedna stvar mi nije jasna, zašto je ova mutava kuja pobijedila? svjestan sam da su svi tamo totalni debili al opet.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  2. #242
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Big Brother 2011

    Zabavila je balkance varanjem muza

  3. #243

    Re: Big Brother 2011

    Neznam kak može zabavit kad mi se bljuje od njene ružnoće.

  4. #244
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Big Brother 2011

    Na stranu to kaj je varala itd, ona kao osoba sama po sebi je totalno nezanimljiva...bilo kome. Neznam tko je lud glasao za nju.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #245
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Big Brother 2011

    Retardirani narod isprana mozga. Pravi pobjednik je rtl i oglašivaci.

  6. #246
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Toxic Dump
    Postova
    317

    Re: Big Brother 2011

    To su oni namjerno namjestili da Marijana pobjedi. Đuško je imao više glasova ali zbog Marijane su imali više gledatelja pa su vjerojatno zato dali da ona pobjedi.

  7. #247
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Big Brother 2011



  8. #248
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

  9. #249
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Big Brother 2011

    Što se tiče pobjede Marijane, ne vjerujem da je to namještaljka, jer nitko osim nje nema ništa od toga. Nakon kraja showa televiziji više nije bitna gledanost, pa im je totalno nevažno bilo tko će pobijediti.

    Tijekom trajanja BB-a im je odgovarala takva priča, jer im je dizala gledanost, no ne i na kraju.

    Stvar je jako jednostavna. Velika većina ljudi je bila sama u takvim situacijama da su varali žene, muževe, cure, dečke, ili da su barem to poželjeli, pa su se lako identificirali s njom. Naravno, to je nešto što nitko na ovim prostorima neće javno priznati, pa zato vjerojatno nema niti jedne osobe u svih 5 država koja bi priznala da je glasala za nju

    Dok naravno, puno glasnije urlaju oni kojima je to neprihvatljivo, koji zastupaju drugačije moralne stavove (bez obzira bili iskreni ili ne), te naravno i oni koji su i sami bili prevareni.

    U biti što se desilo? Žena prevarila muža. To se dešava svaki dan. Netko oprosti, netko ne, netko se pomiri, netko rastane, netko preuda i u čemu je big deal? To je dio stvarnog života. Zbog toga je žena ljudima ispala iskrena, bez obzira slagali se s njenim postupcima ili ne, a to glasači cijene najviše u takvim reality showovima.

    Ljudi žele vidjeti stvarni život nekog drugog i zato su ti showovi prilično gledani, pogotovo ako se dešavaju neke stvari koje izlaze iz konteksta dosadne svakodnevice. Publika je Marijanu nagradila jer je bila iskrena u svojim, nazovimo to porivima, te ih je zabavila.

    Ja sam u Star Warsu najviše volio Darth Vadera. Dobrice su ok, ali su brate dosadni

    BTW, ja nisam glasao ni za koga, jer mi je idotski bacat novce za telefonske pozive na takve showove, ali potpuno kužim raju.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #250
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Big Brother 2011

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Što se tiče pobjede Marijane, ne vjerujem da je to namještaljka, jer nitko osim nje nema ništa od toga. Nakon kraja showa televiziji više nije bitna gledanost, pa im je totalno nevažno bilo tko će pobijediti.

    Tijekom trajanja BB-a im je odgovarala takva priča, jer im je dizala gledanost, no ne i na kraju.

    Stvar je jako jednostavna. Velika većina ljudi je bila sama u takvim situacijama da su varali žene, muževe, cure, dečke, ili da su barem to poželjeli, pa su se lako identificirali s njom. Naravno, to je nešto što nitko na ovim prostorima neće javno priznati, pa zato vjerojatno nema niti jedne osobe u svih 5 država koja bi priznala da je glasala za nju

    Dok naravno, puno glasnije urlaju oni kojima je to neprihvatljivo, koji zastupaju drugačije moralne stavove (bez obzira bili iskreni ili ne), te naravno i oni koji su i sami bili prevareni.

    U biti što se desilo? Žena prevarila muža. To se dešava svaki dan. Netko oprosti, netko ne, netko se pomiri, netko rastane, netko preuda i u čemu je big deal? To je dio stvarnog života. Zbog toga je žena ljudima ispala iskrena, bez obzira slagali se s njenim postupcima ili ne, a to glasači cijene najviše u takvim reality showovima.

    Ljudi žele vidjeti stvarni život nekog drugog i zato su ti showovi prilično gledani, pogotovo ako se dešavaju neke stvari koje izlaze iz konteksta dosadne svakodnevice. Publika je Marijanu nagradila jer je bila iskrena u svojim, nazovimo to porivima, te ih je zabavila.

    Ja sam u Star Warsu najviše volio Darth Vadera. Dobrice su ok, ali su brate dosadni

    BTW, ja nisam glasao ni za koga, jer mi je idotski bacat novce za telefonske pozive na takve showove, ali potpuno kužim raju.
    to svi kazu

  11. #251
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Big Brother 2011

    Nije ona pobijedila jer se ljudi slažu sa njom .Sa njom se slaže manjina.Pobijedila je jer su se ljudi sažalili .U trenutku kada ju je Nemeš javno nogirao glasovi su skočili za 800% .

  12. #252
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Big Brother 2011

    Tjedan dana ranije je bila prva po glasovima ako nisi znao. Razlika je u tih tjedan dana bila samo u tome što je Nirmal, koji je bio drugi pao za 3-4-5 mjesta.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  13. #253
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Big Brother 2011

    Moguće , ali na dan finala kada je ostalo samo njih dvoje Dule je uvjerljivo vodio do trenutka kad je nogirana.Tada se dogodio preokret.Očito sažaljenje .

  14. #254
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Big Brother 2011

    Ne sažaljenje, već su ljudi bili sretni što se taj tip napokon maknuo od nje. Meni je recimo bila uvijek simpatična sama po sebi, no ne i u paru s njim. A Dule se sjebao jer je počeo kalkulirati s lovom, pa je pokazao da nije simpatična seljačina, već samo seljačina. Inače, ona je nogirana puno ranije nego što su ostali samo njih dvoje. Kad su ostali samo ona i Dule, onda je najviše odskočila po glasovima, to nije imalo nikakve veze s nogiranjem.
    U svakom slučaju završilo je kako sam priželjkivao od onog prvog youtube filma, zbog čega sam i počeo povremeno gledat to sranje od BB-a
    Po meni bi bila međunarodna tragedija da je bilo tko drugi pobijedio, jer su ovo bili najdosadniji ljudi na televiziji, ikad.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. Procedo PES 2011 Cup - Split - 15.-16. 1. 2011.
    By Babitz in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-12-2010, 15:47
  2. Big Brother
    By Armachus in forum Multimedia
    Odgovora: 350
    Posljednji post: 02-10-2007, 20:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •