Ajmo ljudi, šta se nikom neda pomoć?
I da, Petey, slobodno stavi pod lokot pa ti javim kad sve sredimo tak da možeš otključat.
Ajmo ljudi, šta se nikom neda pomoć?
I da, Petey, slobodno stavi pod lokot pa ti javim kad sve sredimo tak da možeš otključat.