Prst mi je nateko (Desni kažiprst) i sad je u tolko zavoja i svega (Fala doktore) da nemogu ni miša drzat, tako da morrowind nemogu igrat, RP bi mogo jos neako i updateat lijevom rukom, ali niste svi postali