Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 81 od 81

Tema: War on fat!

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: War on fat!

    ne batruc ne. to ti je sve genetika
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  2. #62
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: War on fat!

    mislite da nije genetski ujeb moj mali susjed koji je sa 10 godina imao vec 100kg?

    mali stalno nesto radi po kuci/dvoristu, poceo je valjda radit po vrtu i kosit sa 6godina (stari mu je dozivio srcani pa je morao neko radit).

    mali stalno neki kurac radi i stalno je u pokretu, brijem da ni nema komp doma ili nesto slicno.

    fakat mi ga je zao..
    #paperplatoongoonz

  3. #63
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: War on fat!

    Pa to što nema komp je dobro. Komp te samo uhljebljuje.


  4. #64
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao LD
    ne batruc ne. to ti je sve genetika
    Genetika je uglavnom izgovor za lijenčine

  5. #65
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    PS: Ne pričamo o slučajevima bolesne pretilosti. Ali recimo Sicko može bez bada imati pločice kroz godinu dana pravilne prehrane i treninga...
    Fora je u tome da netko izbaci veceru ili cak samo kruh iz prehrane, napravi 10 sklekova dnevno i gube mu se kile. Dok neki trebaju dnevno vjezbati 2 sata i piti vodu uz neke lame vitamine.

    I opet ponavljam. Ja nisam rekao da je nemoguce smrsaviti meni, tebi ili nekom 15stom, vec sam samo rekao da se neki ljudi lakse utove, a neki teze ili gotovo nikako bez obzira na to koliko jeli. I da to ima veze sa genetikom. A ti mi dokazi suprotno.

  6. #66
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: War on fat!

    To da, to je istina. Ektomorfi se strašno teško debljaju i brzo mršave. Endomorfi se strašno brzo debljaju i teško mršave, a Mezomorfi su prirodno jebene građe te rade čuda s tjelom bez većih poteškoća

    Ali kažem, nisi generski zaključan da budeš debeo. Teško je protiv genetike (ekto, endo, mezo), ali nije nemoguće...

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: War on fat!

    Kakva god da ti je genetika, protiv debljine možeš ak imaš volje. Nekima treba više truda, nekima manje, jebi ga. Nismo svi isti. Isto tak netko brže štreba, netko brže shvaća, itd. Ima valjda 1% slučajeva da ti zbilja nema jebene pomoći radi genetike oko debljine. Sve su ostalo izlike.

    Al ugl, nije tema o debljini, već o roditeljima i tome kako tove svoju djecu izvan zdravih proporcija.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  8. #68
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: War on fat!

    Ja sam jednostavno lijen i neda mi se vježbati. Kad radim neki fizički poso duži period vremena(obično prek ljeta) skinem po 15 kila u 2 mjeseca i dobijem mišiće, a prek zime se samo tovim.

    ''najbolji'' što sam bio u odrasloj dobi je bilo 86-87 kila na 190cm-192cm, i pun mišića, ali to je brzo nestalo preko zime...

    EDIT: Eh i da ako je tema o roditeljima i što dopuštaju, majka mi odlično kuha, hebiga
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  9. #69
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: War on fat!

    Morat ćeš ti opet radit s onim ribama.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #70

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Morat ćeš ti opet radit s onim ribama.
    mi u skoli imamo jednog debelog igra vorl on varcroft ili neshto tako, omg kako me taj lik nervira on kad mi igramo noge na tjelesnom stoji sam.
    stalno ga mlatimo i zajebavamo

  11. #71
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: War on fat!

    kul+
    #paperplatoongoonz

  12. #72

    Re: War on fat!

    Kako lepo. .

  13. #73
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    To da, to je istina. Ektomorfi se strašno teško debljaju i brzo mršave. Endomorfi se strašno brzo debljaju i teško mršave, a Mezomorfi su prirodno jebene građe te rade čuda s tjelom bez većih poteškoća

    Ali kažem, nisi generski zaključan da budeš debeo. Teško je protiv genetike (ekto, endo, mezo), ali nije nemoguće...
    Jel se može preć iz jednog morfa u drugi?

  14. #74
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao ivan99
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Morat ćeš ti opet radit s onim ribama.
    mi u skoli imamo jednog debelog igra vorl on varcroft ili neshto tako, omg kako me taj lik nervira on kad mi igramo noge na tjelesnom stoji sam.
    stalno ga mlatimo i zajebavamo
    Tvoje trolanje je sad postalo očito.

  15. #75
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: War on fat!

    yep, neki fail troll.
    #paperplatoongoonz

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao hacker
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    To da, to je istina. Ektomorfi se strašno teško debljaju i brzo mršave. Endomorfi se strašno brzo debljaju i teško mršave, a Mezomorfi su prirodno jebene građe te rade čuda s tjelom bez većih poteškoća

    Ali kažem, nisi generski zaključan da budeš debeo. Teško je protiv genetike (ekto, endo, mezo), ali nije nemoguće...
    Jel se može preć iz jednog morfa u drugi?

    Moze. Nazalost, puno je teze doc u bolju situaciju nego sto je obrnuto. Al opet nemoj se hvatat za te definicije ekto, endo, i mezomorfa; vecina ljudi ne pripada cisto jednom tipu, nego nekoj mjesavini.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  17. #77
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: War on fat!

    Ako se ujutro probudim mršaviji, a tijekom dana se sav napušem, da li mi možda organizam presporo prerađuje hranu. Svako jutro se probudim s osjećajem da sam par kila lakši i kad npr. od jučer popodne do danas popodne ništa ne pojedem također se javi isti osjećaj.


  18. #78
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    276

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Ako se ujutro probudim mršaviji, a tijekom dana se sav napušem, da li mi možda organizam presporo prerađuje hranu. Svako jutro se probudim s osjećajem da sam par kila lakši i kad npr. od jučer popodne do danas popodne ništa ne pojedem također se javi isti osjećaj.
    imaš sidu.

  19. #79
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: War on fat!

    LOL


  20. #80
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: War on fat!

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    To da, to je istina. Ektomorfi se strašno teško debljaju i brzo mršave. Endomorfi se strašno brzo debljaju i teško mršave, a Mezomorfi su prirodno jebene građe te rade čuda s tjelom bez većih poteškoća

    Ali kažem, nisi generski zaključan da budeš debeo. Teško je protiv genetike (ekto, endo, mezo), ali nije nemoguće...

    Zaboravio na ovu temu

    Nego...istina da nisam, ali nemam namjeru preokrenuti cijeli zivot naopacke da bi bio "normalan".

    Volim jesti i piti, ako je to zlocin kaznite me

  21. #81

    Re: War on fat!

    Ja san se upisala u teretanu i na redukcijskoj san dijeti ;D
    THE GAME - you just lost it

    ...living just isn't hard enough, burn me alive inside...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •