Stranica 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 335

Tema: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

  1. #121
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    in coffin...
    Postova
    1.859

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    [quote=angel eye]
    = Citat = Izvorno postao "Mr. Ante":3e3yc9n6
    @Gothic, Nirvana je izmislila grunge, da nije Nirvane ne bi bilo ni Alice in Chainsa.
    Erm... Nekakvi začetnici grungea su bili Mudhoney, iako nisu bili baš toliko popularni i bili su uzor Kurtu (on je htio kao mulac pjevati u njihovom bendu, probao je pa su ga otjerali xD i dobro da jesu...)
    Nirvana je oličenje grunga, ali ga nije izmislila...

    ot:
    Jazz- Ne shvaćam, ne volim, jednostavno mi nije kliknuo...
    Ambijentalna glazbaS- sa prizvukom francuske ili indije... fuj[/quote:3e3yc9n6]


    nisam ni mislila da češ koncept jazza shvatit, ha-ha......mdaj jazz je predobar za chillat

    And with each drop of blood we bleed because of this
    http://www.last.fm/user/Bookworm300491

  2. #122
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao smartass
    nisam ni mislila da češ koncept jazza shvatit, ha-ha......mdaj jazz je predobar za chillat
    Umjesto da trolaš mogla si napisati nešto vezano uz naslov teme ..... oh wait
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  3. #123
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Moze, Jazz kao i sve dobre stvari u životu, traži period privikavanja. Mislim da moraš baš biti specijalac da upališ Coltrane-a bilo koji album i da ti se odmah svidi. Meni je Jazz netko vrijeme izazivao glavobolje, al doslovno, pogotovo kad bih slušao nešto live, pa onaj trenutak kad se netko odluči potegnut solo i onda onaj jedan takt koji bi trebao proći da ostali shvate što ovaj pokušava pa da se ''prešaltaju u njegovu brzinu'' mi je užasno smetao. I onda sam krenuo lagano. Prvo lagani ambijentalni jazz, pa onda trip hop/avangard jazz u vidu Ki-Oku-a, pa onda nešto poput Mr. Bungle-a da se naviknem da očekujem neočekivano + Marc Ribot i tek onda na kraju bezvremenske klasike poput Davisa, Coltrane-a itd. itd. itd.
    Sad mi je ful drago što sam bio uporan, jazz mi je jedan od najdražih žanreva danas, tik uz blues i psihodelični rock..
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #124
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao angel eye
    = Citat = Izvorno postao smartass
    nisam ni mislila da češ koncept jazza shvatit, ha-ha......mdaj jazz je predobar za chillat
    Umjesto da trolaš mogla si napisati nešto vezano uz naslov teme
    Joooj
    nego hmm

    CoD2: nikad mi se nije svidjao previse a svi u kvartu il skoli to igrali na veliko
    DoTA: isto ko Cod2

  5. #125
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ne volim Iron Man filmove.

  6. #126

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Emo.
    Jednostavno-get the **** away from me.

  7. #127
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Whaaaat?

  8. #128
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Sve je ok nije mislio ozbiljno ..a dobro mozda jeste

  9. #129

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    .Jednostavno ne.(ne kazem nista,okej su oni meni,ali mi se to uopste ne dopada.

  10. #130
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ahaaaaa

    Jadan Devil Dog je mislio da si njega nazvo emo lol XD

  11. #131
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''


  12. #132

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    ja samo kazem da mrzim emo-e

  13. #133
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    A ko ih voli?

  14. #134

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ma nisam znao da si ti mislio da je to bilo namenjeno tebi

  15. #135
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ja recimo ne volim žestice i jednostavno mi ne pašu. Rakija pogotovo.


  16. #136
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Možda je tebi dobro, no meni ne jer s vremena na vrijeme očekujem nešto novo (nešto divlje).

    Ček, ja se moram baviti slikarstvom da bih mogao reći jel mi se nešto sviđa ili ne? Po toj logici nemam pravo komentirati ni glazbu, ni knjige, ni fotografiju, ni filmove, ni kazališne predstave, ni slikarstvo, ni kiparstvo, pa čak ni igre.

    Što se G'n'R tiče - debelo prenapuhano smeće sa najiritantnijim frontmanom u povijesti čovječanstva.
    Ne nemaš(igre možda nebih znao o tome ko to smije komentirat ko ne), trebaš znati što je slikar htio reći, to kaj vidiš sa svojim neukim okom nije isto što vidi onaj koji je proučavao slikarstvo i Picassov stil slikanja, rađenja kolaža itd itd. Ti ćeš radije pogledati neku kewl sliku od nekog crtača iz igara, nego Picassa. Jer je slika tog crtača takva da ju shvatiš na prvi pogled i uživaš u njoj baz previše razmišljanja.

    Ista stvar sa muzikom, mnogo ljudi ne shvaćaju klasičnu glazbu (uključujuči mene) i nevoli ju pretjerano, al naravno da nemreš uživat u toj muzici jer jednostavno neznaš što koji ton. Dok recimo ćeš radije slušat muziku tipa U2, Oasis, RHCP il neki deseti band. Jer takva muzika je izravna, nema previše sakrivene priče.

    U krajnjoj liniji ti imaš pravo na svoj komentar, al taj komentar ne znači ništa nekome koji je studirao naučavao i proučavao taj tip umjetnosti. Ti nemožeš dobro komentirati bez potrebne nauke.

  17. #137
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    E sad se sjetio...kladionice. Katastrofa. I klinci bez kaciga i ikakve opreme na onim malim mopedima od 3k kuna koji se čuje 5km ukrug.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #138
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao Aral
    E sad se sjetio...kladionice. Katastrofa. I klinci bez kaciga i ikakve opreme na onim malim mopedima od 3k kuna koji se čuje 5km ukrug.
    +1

  19. #139
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao bornathepicek
    Ne nemaš(igre možda nebih znao o tome ko to smije komentirat ko ne), trebaš znati što je slikar htio reći, to kaj vidiš sa svojim neukim okom nije isto što vidi onaj koji je proučavao slikarstvo i Picassov stil slikanja, rađenja kolaža itd itd. Ti ćeš radije pogledati neku kewl sliku od nekog crtača iz igara, nego Picassa. Jer je slika tog crtača takva da ju shvatiš na prvi pogled i uživaš u njoj baz previše razmišljanja.

    Ista stvar sa muzikom, mnogo ljudi ne shvaćaju klasičnu glazbu (uključujuči mene) i nevoli ju pretjerano, al naravno da nemreš uživat u toj muzici jer jednostavno neznaš što koji ton. Dok recimo ćeš radije slušat muziku tipa U2, Oasis, RHCP il neki deseti band. Jer takva muzika je izravna, nema previše sakrivene priče.

    U krajnjoj liniji ti imaš pravo na svoj komentar, al taj komentar ne znači ništa nekome koji je studirao naučavao i proučavao taj tip umjetnosti. Ti nemožeš dobro komentirati bez potrebne nauke.
    Svakako imam pravo komentirati ako mi se nešto ne sviđa i to mi trenutno ne može zabraniti ni vlast, ni stručnjaci, a pogotovo ne ti
    Ako se meni sviđaju Dali, Beksiński i Severini, a Pablo Picasso ne onda ću to bome i reći makar ispao "neuki idiot".

  20. #140
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Super ste mi objasnili zasto je StarCraft kopija Warhammera 40k :kotrljanjeocima:

  21. #141
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Ako se meni sviđaju Dali...


    Ja ga također obožavam. Jednostavno je neponovljiv!


  22. #142
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ma nizasto,obicna prepucavanja i zavist
    Won't Bow Don't Know How.

  23. #143
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    jer ima slicnosti izmedu marinaca i space marines. woho. stagod.
    fanboysi...

    i da, nadite pljuvacnicu decki. fulali ste topic/podforum/zivot/sve

    ispadam jer ne pratim nogomet, aute (to mi se svida jer ni cura nezna nis o autima pa smo si bas smexy tako), sc/sc2 taktike/i ostalo (u postupku ispravljanja), gaming svijet i to bi trebalo biti to kolko se mogu sjetiti. mozda ima jos stvari ali nisu tako "velike" ko ove

  24. #144
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao Maloki

    Svakako imam pravo komentirati ako mi se nešto ne sviđa i to mi trenutno ne može zabraniti ni vlast, ni stručnjaci, a pogotovo ne ti
    Ako se meni sviđaju Dali, Beksiński i Severini, a Pablo Picasso ne onda ću to bome i reći makar ispao "neuki idiot".
    Imaš pravo i ja ti nebudem oduzimao to pravo, ali ćeš ispasti neuki idiot, jer ne kužiš smisao slike.

  25. #145
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao bornathepicek
    ali ćeš ispasti neuki idiot, jer ne kužiš smisao slike.
    Tražio sam, ali nisma mogao naći slučaj gdje je neka žena ostavila otisak svojih usana na praznom platnu koje je "ispunio" Picasso svojim potpisom.

    Kako je prazno platno umjestnost?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  26. #146

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Zato što je Picasso veliki umjetnik... bla bla bla... tko se kuži u slike i ostalo će znati. Netko je već 100 puta ponovio da se ne pljuje ovdje.

    Potpis na ono autima, to me ne zanima ni 5%, a svaki lik oko mene zna koliko ima konja koje auta, koliko je grafiran i ostale gluposti.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  27. #147
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ja smatram da su likovi poput Pikasa među žešćim [i uspješnijim]Strolovima u povijesti. Onak, našvrlja neku whatever apstraktnu stvar na komad planta, koja možda ni njemu samom nema neko posebno značenje, ali onda umjetnički kritičari tu natruse tonu nekakvih tko-zna-kakvih osobnih interpretacija slike te pretpostavki o njenom značenju te joj time boostaju umjetničku vrijednost na over 9000, slika se proda i zarade se pare.
    Na nesreću za same slikare, većina ih postane poznata tek nakon smrti. [Možda zato jer tada više ne mogu opovrgnuti ono što napišu spomenuti kritičari?]

    On topic, nikad neću razumjeti nogomet, cajke, emače [kao ni overemocionalne ljude općenito], fenbojeve određenih brandova ili osoba, "in & out" stvari i tako to.
    Nije mi nimalo interesantna ni DoTA, ni Warcraft, ni Warhammer, iako volim RTS žanr. Glavnina fentasi erpegejeva također mi je zamorna. U biti, i sam fentasi mi je prilično nezanimljiv, i diže mi tlak koliko je popularan u filmskom i gaming svijetu, naspram recimo, totalno nedovoljno iskorištenog steampunka.
    Auti, motori i slično- također nezanimljivo, i ide mi na živce kad me likovi iz razreda gledaju kao čudaka jer ne znam koliko neko random vozilo ima kubika ili čegaveć.
    I tak.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  28. #148
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    U biti, i sam fentasi mi je prilično nezanimljiv, i diže mi tlak koliko je popularan u filmskom i gaming svijetu, naspram recimo, totalno nedovoljno iskorištenog steampunka.
    k.
    Nekoliko filmova koji su pokušali biti steampunk (Van Helsing, Wild Wild West, The League of Extraordinary Gentlemen) su mi među najgorim smećima koje sam ikad gledao i totalno su mi zagadili inače fascinantan stil. Ako će ga tako iskorištavati, radije da više nikad, ikad ne bude steampunk filmova.
    Ne znam, pogledat ću neke starije uratke, slobodno mi dajte preporuku, možda me uspije izliječiti od ovih šrotova gore.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  29. #149
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Gledaj Stamboya, isusati.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  30. #150
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Steampunk i Cyberpunk prezirem iz dna duse.





Slične teme

  1. Razlozi zbog kojih mrzite Flandera........
    By BokalVode in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •