Dobar Dan Svima.

Ukratko o meni , zovem se Sjepan Krnjic ,24 glodine, dolazim iz Vinkovaca, prije 8 godina sam se preselio u svicarsku , sretno ozenjen i otac 1 kcerke.

Odlucio sam se napraviti Hrvatski( i opcenito balkanski iako je ime Croatia ) Community za ovu predobru i predivnu igru Aion.
Posto sam znao da nitko drugi nece doci na tu ideju jer gledajuci kolko Hrvata igra / je igralo WoW a nitko nije napravio Community , sam se ja odlucio napraviti taj korak.
Momentano imamo Facebook Grupu gdje se skupljamo dok nam pravi website nebude gotov.
http://www.facebook.com/group.php?gid=114246918553

Webmastera sam nasao i radi na stranici punim gasom , webhost i domain aioncroatia.com sam zakupio za sljedecih 5 godina iz svoga dzepa.
Pricao sam vec direktno sa NCSoft staffom da mi daju par Beta keyeva da mogu podjelit nasim ljudima, ali odgovor je bio kratak, jasan, i razumljiv : nemozemo vam dat keyeve dok neprikazete pravi sajt sa dosta membera.
Zato pozivam Sve koji imaju imalo interessa za Aion da pripomognu u izgradnji ovoga Communtija.

Ja igram Aion vec preko 2 mjeseca , i radi Aiona sam Quito WoW iako sam ga igrao od prvog dana release u Europi.
imam lvl 35 Gladiator i lvl 40 Assassin , ako tiko od vas ima ikakvih pitanja o Igri/klasama/rasama ili sta god vec slobodno postavite pitanje tu ili na Facegroup Wall/Forumu.

Hvala Unaprijed na Podrzci

Stjepan Krnjic
Aion Croatia Community Leader