I tako igram jedan dan ja Diablo 2, i dođe do mene frend iz razreda da mu posudim neke igre. I sad pitam ja njega kakve igre hoće i tak. Prvo mu pokažem Diablo, i naravno, on veli "Kaj bum to igral to grdo zgleda."... S Al tu nije kraj. Veli on meni da pokažem kakve "pucačine" (kak to njubiji vele) imam, da on moze igrat prek neta. Naravno, ponudim mu dobri stari Quake 3 i Unreal Tournament, a ovaj na to "Joj daj kak ta sranja moreš igrat, gle kak je jadna grafika.". Uspio sam još obuzdati živce, pa ga pitam kakve igre onda uopće hoće. Veli on meniS"Daj mi nekaj s autima.". I ja naravno krenem trazit te igre. E, i tu mi je u jednoj kutiji za oko zapela kutija od Starcrafta, i CD od Warcrafta 2. Uzel sam ih tak, čisto da ga isprovociram , i pokažem mu. "Joj nemoj mi ta sranja nudit, to samo klikćeš po ekranu. A i gle grafiku kak je jadna.". Sad mi je bilo dosta, i pitam ja njega "A kaj ti onda oćeš?". Veli on meni "Imaš fifu ili san andreasa?" Lolz skoro mi je pozlilo. Nemam niš protiv tih igara, al većina srednjoškolaca (moje dobi, ofc) igra samo San Andreas ili NFS. I onda dok im pokažeš neki klasik, onda jednostavno vele "Smeće."... Kud ide ova država?