Neandertalci koji diraju monitor s prstima

Mene posebno iritira kada netko dira monitor s prstima, pogotovo LCD. Jučer dođu dva frenda do mene, i cijelo vrijeme
nekaj pokazuju, gle ovo, gle ono, svakih 5 sekundi pokazuju nešto na mom 20" monitoru. I ja ih cijelo vrijeme upozoravam sam da ne diraju s prstima, jer sam alergičan na to, i naravno lik nekaj sere, i rukom razvali po monitoru svom snagom, demonstrirao je kako prolazi auto u nekoj igri Ništa se nije dogodilo, ali i bolje mu je, i još su kasnije dirali cijelo vrijeme srali po monitoru. I otad sam donio odluku da ne puštam takve budale blizu kompa više. Imo sam dovoljno otisaka od njih na monitoru da sam mogao policijski dosje uredno sastaviti. Čak me i na CRT-u smetalo kad bi netko dirao iako to nije osjetljivo kao LCD. Još je šećer na kraju kaj sam za LCD izdvojio dobrih 2300 kn (A sumnjam da mi takva oštećenja uopće idu pod garanciju).

Jeste li vi imali ovakvih slučajeva? I da li vam to smeta...većina CRT korisnika će reći da ne, jer CRT moš razvalit svom snagom i mala je vjerojatnost da će nešto biti, dok je LCD uber-osjetljiv...