= Citat = Izvorno postao Marvin OCX
= Citat = Izvorno postao cham3leon
I ja mislim da je to tako nekako povezano. Pazi sad - kad sam bio klinac imao sam neke žestoke alergije u jesen i proljeće, obično su se poklapale sa ovom bolešću, i imao sam jake urtikarije skupa s time. Tada su mi napravili alergo-test, i nije pokazivao alergiju ni na šta. Pred godinu-dvije sam ga ponovio u KBC-u, i tamo kažu da za djecu koriste slabije alergene, pa se zato nije ništa vidjelo. I stvarno, ovaj put mi je pokazalo sitnu reakciju na životinjsku dlaku, duhan i slično, i što je još interesantnije, malo jaču reakciju na gljive, tako da si mislim da mi je možda znalo doći zbog spora koje se šire u proljeće i u jesen.

Međutim, sad baš kad sam obolio, odmah sam počeo uzimati Aerius protiv alergije, ali baš ništa se nije dešavalo dok nisam prešao na AB.
Fazon je da koristis antihistaminike kao prevenciju upale. Jer tako ceste lokalizovane upale su jako cesto alerijom izazvane. Cinjenica je da su alergotestovi u javnom zdravstu zastarjeli,probaj kod privatnika.
Ja sam svoje probleme oko sinusa rjesavao sa dvije tablete Pancefa u pocetku,pa sa cijelom kutijom,pa sa 6 ampula Lyncocina koje sam sam sebi davao intramuskularno da bi zavrsio na oko 20 koje nisu pomogle. Nesto moras promijeniti jer AB su u tvom slucaju simptomatska terapija.
Znači, umjesto da sam ih počeo uzimat kad je počelo, trebao bih ih piti cijelo vrijeme radi prevencije? Btw, kako si ti riješio taj svoj problem? Jel to isto bilo uzrokovano alergijom ili čime?