Što mislite kakvo će ovo stoljeće biti? Hoće li biti:

1. Još više ratova, porast kriminala, možda i treći svjetski rat, nestašica hrane i osnovnih ljudskih potreba u ekstremnom slučaju čak i drastičan pad populacije čovječanstva možda čak i istrebljenje, pojava novih totalitarnih režima(možda čak i u država prvog svijeta), povećanje kako vjerskog tako i ostalih oblika mržnje, još više i većih/jačih prirodnih katastrofa.

2. Okret od 180° promjeniti ćemo način razmišljanja, početi postupati razumno sa resursima uvesti genetske modifikacije u sve vrste hrane ako treba, ugasiti će se vjerski ekstremizam, početi kontrolirati populaciju, unaprijeđivati čovjeka svim mogućim sredstvima(genetska manipulacija i mehaničko poboljšavanje), koristiti ćemo obnovljive izvore energije i društvo će ući u novu renesansu psihološki i tehnološki.


Moj izbor je broj jedan. Naša vrsta i civilizacija je osuđena da propadne od samog početka, ne učimo iz povjesti i činimo iste greške koje su uništile mnogo prijašnjih civilizacija.

PS. Ali mene zaboli ja namjeravam otegnuti papke do 2040-2050 tako da me zaboli patika XD