Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 238

Tema: Magic The Gathering

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004

    Magic The Gathering

    Evo ljudi,svi koji igrate MTG pišite ovdje svoje decklise,karte koje trebate,koje prodajete itd.
    Meni trebaju 2 keige,the tide star, pa ljudi,javite se.


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    up


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    Drago mi je da je i netko otvorio i ovakvu temu.igram magic vec dugo ali u zadnje vrijeme nisam iso u Land of magic pa sam propustio i novu ediciju i mnoge stvari no sad imam novu ideju za deck pa cu postat decklistu kad ga napravim.

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ja sam igrao MtG...al kad je to biloooo
    ma imal sam super spil...deck... malo cudna kombo al mi e bilo mrak, fire/ leaf... red/ green... ma suuuper...al kad je to bilo.....
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    Joj igrao prije...ali preskuuupooo je biti predobar mtg gamer..

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Joj igrao prije...ali preskuuupooo je biti predobar mtg gamer..
    Sta ti to onda govori o samoj igri. Komercijala zesca.

    Osobno bi si iskopao oci prije nego bi platio deck takvih karata i krenuo igrat.

    Ali koncept mi se svidja. Izmislis likove i dobro naplacujes papir. Onda izmislis rare karte na koje stavis vise HP ova il nekaj, tih nastampas manje ali im nabijes cijenu. Cak nije potrebno niti pozlatiti i nesto, isti papir ko za ostale karte je dovoljan.

    Svidja mi se. Mogao bi krenuti sa izradom svojih spilova.
    there is no god to punish us

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Joj igrao prije...ali preskuuupooo je biti predobar mtg gamer..
    Sta ti to onda govori o samoj igri. Komercijala zesca.

    Osobno bi si iskopao oci prije nego bi platio deck takvih karata i krenuo igrat.

    Ali koncept mi se svidja. Izmislis likove i dobro naplacujes papir. Onda izmislis rare karte na koje stavis vise HP ova il nekaj, tih nastampas manje ali im nabijes cijenu. Cak nije potrebno niti pozlatiti i nesto, isti papir ko za ostale karte je dovoljan.

    Svidja mi se. Mogao bi krenuti sa izradom svojih spilova.
    Il sam ja predugo izvan svijeta Magica il si ti nešto pobrko?

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    To je iz perspektive proizvodjaca karti. Koncept lake zarade a ne dobre igre.
    there is no god to punish us

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    To je iz perspektive proizvodjaca karti. Koncept lake zarade a ne dobre igre.
    Ne znam za sada ali dok sam ja igrao to je bila prejebena igra, vidio sa da su počeli ubacivati nebuloze kao neranjivost karte i to mislim da će uništiti igru takvim glupostima.
    Još im samo fali da ponovo izdaju Black Lotus i igra je uništena.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    ja sam prije igrao...(prije 3-4 godine)

    ali sam igubio volju...

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas L3VI4TH's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    416
    Mislim da ima previse tih editiona za magic,makar ga jos igram

    Sad cu opet pocet visiti po landu kad mi se nece dat do skole
    "Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove." Albert Einstein

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    Igram kojih 7-8 godina.....

    ali sada samo s frendovima i kada me pozovu da sudim na nationalsima...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    To je iz perspektive proizvodjaca karti. Koncept lake zarade a ne dobre igre.
    Ne znam za sada ali dok sam ja igrao to je bila prejebena igra, vidio sa da su počeli ubacivati nebuloze kao neranjivost karte i to mislim da će uništiti igru takvim glupostima.
    Još im samo fali da ponovo izdaju Black Lotus i igra je uništena.
    slažem se a neranjivost pojedinih karata došla je sa darksteelom i uglavnom take karte se neisplati igrati jer imaju velioki mana kost na primjer neki creature za 9 mana 3/3 flying indistrutible.Po meni jedini takvi kreture koji se isplati igrati je darksteel colosus za 11 mana 11/11 tremple indestruktible i ako ode u groblje može se vratiti u deck.Mrcina

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    [quote=Riper of souls]
    = Citat = Izvorno postao "Broken Mirror":24gm5oh8
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    To je iz perspektive proizvodjaca karti. Koncept lake zarade a ne dobre igre.
    Ne znam za sada ali dok sam ja igrao to je bila prejebena igra, vidio sa da su počeli ubacivati nebuloze kao neranjivost karte i to mislim da će uništiti igru takvim glupostima.
    Još im samo fali da ponovo izdaju Black Lotus i igra je uništena.
    slažem se a neranjivost pojedinih karata došla je sa darksteelom i uglavnom take karte se neisplati igrati jer imaju velioki mana kost na primjer neki creature za 9 mana 3/3 flying indistrutible.Po meni jedini takvi kreture koji se isplati igrati je darksteel colosus za 11 mana 11/11 tremple indestruktible i ako ode u groblje može se vratiti u deck.Mrcina [/quote:24gm5oh8]

    Ako ja dobro shvaćam princip tip karata one nemogu ničim biti uništene čak ni kartama za masovno uništenje tipa "Wrath of God" čime se u biti tim kartama uništava svrha.

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    Mogu bit unistene;recimo nekim spellom:remove target artifact or enchantment from the game ili mu mozes zadat dovoljno -X/-X i on umire

  16. #16
    da one nemogu biti uništene wogovima ili slično jer pod indistruktile piše.
    "destroy"efekts and any leathal demage wont distoj it.ali ih se može "rimuvat" iz igre a za ovo sa -X/-X baš neznam

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    Ovo sa -X/-X je moguce odi na starcitygames i upisi ime karte i stisni na ask the judge database i vidit ces svakakva pitanja među kojima je i ovo i odgovor da se creature moze unistit sa -X/-X

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    ovako-neuništive makneš sa kartama koje ih maknu izvan igre- ili mu npr pukneš last gasp (-3/-3) i on krepa.

    Eto ljudi da se i ja javim pod moj topic


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  19. #19
    = Citat = Izvorno postao ghostgamer
    Ovo sa -X/-X je moguce odi na starcitygames i upisi ime karte i stisni na ask the judge database i vidit ces svakakva pitanja među kojima je i ovo i odgovor da se creature moze unistit sa -X/-X
    dobro tu si pobijedio ali kako ćeš takoj mrcini kao darkstell colosusu dati -11/-11

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    = Citat = Izvorno postao Riper of souls
    = Citat = Izvorno postao ghostgamer
    Ovo sa -X/-X je moguce odi na starcitygames i upisi ime karte i stisni na ask the judge database i vidit ces svakakva pitanja među kojima je i ovo i odgovor da se creature moze unistit sa -X/-X
    dobro tu si pobijedio ali kako ćeš takoj mrcini kao darkstell colosusu dati -11/-11
    wrath of god rješava stvar


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  21. #21
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    igro sam jedno vrijeme... ali sam prestao... pa opet poceo kartat sa pokemonima..... pa i sa tim presto.... na kraju sve karte od pokemona i MTG podjelio.....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    [quote=Valnjes 666]
    = Citat = Izvorno postao "Riper of souls":1qhjs234
    = Citat = Izvorno postao ghostgamer
    Ovo sa -X/-X je moguce odi na starcitygames i upisi ime karte i stisni na ask the judge database i vidit ces svakakva pitanja među kojima je i ovo i odgovor da se creature moze unistit sa -X/-X
    dobro tu si pobijedio ali kako ćeš takoj mrcini kao darkstell colosusu dati -11/-11
    wrath of god rješava stvar[/quote:1qhjs234]
    ne ne rijesava jer pod indestructible stoji lethal damage and destroy effects znaci nemozes ga ubit sa wrathom ali zato sa final judgmentom....

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    baš suprotno,wrath of god ne targetira creature,weć kaže:destroy all creatures,they cant be regerated.,tj.ti ih uništiš a ne spell


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    baš suprotno,wrath of god ne targetira creature,weć kaže:destroy all creatures,they cant be regerated.,tj.ti ih uništiš a ne spell
    destroy all creatures je "destroy effect"sto spada pod indestructible, i to da ih ja unistim bi bilo sacrifice a ne destroy

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    14
    E a sad da ti objasnim, vidis wrath of god, ima effect koji kaze: destroy all creatures, they can't be regenerated. Prvo, logicno je da ako pise "destroy..." onda da je to destroy effect. A indestructible kaze da lethal dmg, to je dmg koji dobijes u borbi dvije kreature. Znaci ako colossus blocka 13/13 nece mu nis bit. Isto tako ako na njega pobacas spellove tipa, shatering ppulse, echoing ruin, demolish..... itd. Nece mu nista bit jer su to sve destroy efekti. Bilo sta sta kaze destroy, a da su mete kreature, targetirane ili cjeloviti skupovi, colossu nije nista, jer njegov indestructible effect ga stiti!

    Ali ako collosus dobije -x/-x, to ga moze ubit, zasto? Zato sto se to zove negative bonus . I to nije niti effect niti lethal dmg. Znaci ako collosus dobije preko -11/-11. On je mrtav.

    Ili ako neki spell kaze "sacrifise target creature", onda je colos takodijer mrtav, zasto? Jer sacrifise je zaseban efekt, koji nije niti destroy ili lethal dmg.

    Any questions??

  26. #26
    Member Plants Vs Zombies god_of_war's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    u svom filmu...
    Postova
    50
    Nisam jos igrao MTG, ali bi bas probao. koliko ti treba love za napraviti dobar deck???
    http://www.OneGame.tk ----> u izgradnji [mozda zauvijek :'(]
    ...::: One day, OneGame :::...

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    pa za pocetak kupis jedan pre constructed deck iz najnovije edicije i kad pohvatas malo konce ides poboljsavat taj deck koji si kupio ili recimo slozis white weenie koji je super deck za pocetnike a nije previse skup ili neki drugi ako ti se svidi

  28. #28
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    bjelovar
    Postova
    23
    mtg je zaokn, ali sam u staknaciji jer najbolje deckove imaju oni koji su spremni potrošit najviše love, a ja trošim samo na igre.
    ako je neko ovo već posto, sorry što nisam pregledao sve prijašnje...

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    Skupi deckovi nisu uvijek i najbolji,deck mora biti dobro osmisljen i imati dosta win conditiona; onda je dobar i slazem se s tobom MTG je zakooon

  30. #30
    Senior Member It lives by night emp!'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    <Důbr¤vn!k>
    Postova
    535
    Jao igrao sam to... Kupovao stalno (neznam zašto), potrošio 1000 kn, i onda prodao za 1500.. Srećom...

Slične teme

  1. Magic: The Gathering - Tactics
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 03-02-2012, 21:40
  2. MTG aka Magic: The Gathering
    By Niko Bellic in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 20-07-2010, 07:39
  3. Magic: The Gathering - Tactics
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 03-11-2009, 22:47
  4. Magic The Gathering i Ja
    By Grinch in forum Alt-F4
    Odgovora: 97
    Posljednji post: 27-12-2006, 12:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •