Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Backup !!!

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709

    Backup !!!

    ok, cudno da nisam pronashao temu o backupiranju (isao sam na 'pretraznik', ono gore ) !!!
    Ali ok, idemo sada:::>
    Zanima me backupiranje jer sam ponovo izgubio sve podatke i morao sam reinstalirati Win, pa sve drivere, pa sve programe, uglavnom oslo cijelo posljepodne u .....
    Zapocnimo s necim jednostavnim; za koje najbolje besplatne programe znate, i za koje najbolje uopce (da, da, zanimaju me i oni koji se placaju !!!)???

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452

    Re: Backup !!!

    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    ok, cudno da nisam pronashao temu o backupiranju (isao sam na 'pretraznik', ono gore ) !!!
    Ali ok, idemo sada:::>
    Zanima me backupiranje jer sam ponovo izgubio sve podatke i morao sam reinstalirati Win, pa sve drivere, pa sve programe, uglavnom oslo cijelo posljepodne u .....
    Zapocnimo s necim jednostavnim; za koje najbolje besplatne programe znate, i za koje najbolje uopce (da, da, zanimaju me i oni koji se placaju !!!)???
    Norton Ghost

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709

    Re: Backup !!!

    = Citat = Izvorno postao spidEY
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    ok, cudno da nisam pronashao temu o backupiranju (isao sam na 'pretraznik', ono gore ) !!!
    Ali ok, idemo sada:::>
    Zanima me backupiranje jer sam ponovo izgubio sve podatke i morao sam reinstalirati Win, pa sve drivere, pa sve programe, uglavnom oslo cijelo posljepodne u .....
    Zapocnimo s necim jednostavnim; za koje najbolje besplatne programe znate, i za koje najbolje uopce (da, da, zanimaju me i oni koji se placaju !!!)???
    Norton Ghost
    pa reci nesto o tom prog., mislim je li besplatan/nije, u kakvom je odnosu prema ostatku ponude ???

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    Mah, kakav Norton Ghost. Mislim, dobar je on, ali je bolji HDD Clone.
    HDD Clone, besplatan je za kopirati hard disk jedan na drugi, a za kopiranje particija ga trebaš kupiti. Inače, možeš kopirati ovako:
    Code:
    HDD Disk - Particija
    HDD Disk - HDD Disk
    Particija - Particija
    Particija - HDD Disk
    Ali, u besplatnoj verziji možeš samo HDD Disk - HDD Disk.
    Fenomenalan je! Postoje razne verzije za korištenje...tipa Basic, Normal...Professional...sve je riječ o brzini...itd. I njegove pripreme radiš pod Windowsom, a kad sve završiš, spremiš ga na disketu, resetiraš komp, gurneš disketu, i slijediš upute. Kloniranje mu je 1:1...prva liga!

    BTW Norton Ghost ti zna stvoriti probleme s particijama. Pretvara ih ponekd u Hidde particije, pa ih ni ne vidiš pod windowsom, u biti ne postoje, pa je trebaš tražiti pod Linuxom, formatirati, te s jednim programom za DOS Prebaciti u FAT16 (Ne FAT32), i tek onda je vidljiv Windowsima, pa ga tamo opet formatiraš u NTFS kao i obično (nadam se).

    P.S. U biti, meni je najbolji HDD Clone, jer možeš umnožiti sve podatke, pa koristiti npr. jednu poarticiju za rad, a kad se nešto sjebe, jednostavno nekolicinu podataka spremiš na jedan CD, i onda onu "zdravu" particiju kopiraš nazad na onu koja ti se pokvarila, i opet uživaš.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Backup BF2
    By Tsumetai Ryujin in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-04-2008, 16:17
  2. MSN Smileys Backup
    By NoNCoNFoRMiST in forum Alt-F4
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-10-2007, 17:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •