Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 199

Tema: Vidi me mama - idem na interneta preko PS3!!

  1. #61
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?
    Playstation 2 sa svojih 300 megaherca, 32 rama i 4MB grafičkom brže i ljepše vrti Double Agent od kompjutera s 3 gigaherca, gigom rama i 256MB grafičkom, koliko je minimalno za pokretanje igre. Toliko o optimizaciji.

  2. #62
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.
    ??

    u kojoj ti državi živiš?

    igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
    Onda ti mora da zivis na Marsu jer kod nas u Hrvatskoj igre za PS3 koje izlaze jedino na Blu-ray diskovima kostaju 450 kuna a 20 kuna ce kostati mozda za jedno 3-4 godine.


  3. #63
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Playstation 2 sa svojih 300 megaherca, 32 rama i 4MB grafičkom brže i ljepše vrti Double Agent od kompjutera s 3 gigaherca, gigom rama i 256MB grafičkom, koliko je minimalno za pokretanje igre. Toliko o optimizaciji.
    CS se bolje vrtio na 9500 nego na 9700.

    Dakle, tu su neke tajne sile umješane.

    REPTILI!!!11
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  4. #64
    Sto se optimalizacije i grafike na PS3 u odnosu na PC tice reci su samo da Oblivion izgleda losije na PS3 od PC verzije i jednako ako ne i jace trza na toj konzoli.Pogledao sam gameplaj filmoive na

    link

    Da konzola ima svoje prednosti ali bogami ima i ogromnih mana.Govorite kako konzole ne treba nadogradjivati ,istina ali ja neznam nikoga kome je konzola idrzala 4-5 godina ako se malo intezivnije igra.I sam sam promjenio dve ps2-ojke unutar tri godine.Ako je tako kvalitetna zasto onda ne dolazi sa jamstvom od tri godine sto je postao standard za pc.Kvarljiva je to roba.Igre su deeeeeeebelo preskupe za ono sto nude.450 kuna za igru po meni je smo za totalne frikove.Da to je najjeftiniji Blu-ray player ali kada blu-ray postane nekakav standard ,ako uopce postane ,playeri ce morati kostati neku sicu slicno kao sto je bilo sa dvd standardom.


  5. #65
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?
    Playstation 2 sa svojih 300 megaherca, 32 rama i 4MB grafičkom brže i ljepše vrti Double Agent od kompjutera s 3 gigaherca, gigom rama i 256MB grafičkom, koliko je minimalno za pokretanje igre. Toliko o optimizaciji.
    Spusti pc verziju igre na rezoluciju 640x480 i na neke srednje detalje sto bi bilo otprilike jednako postavkama na ps2 pa onda uporedi broj fps-ova.Rezem ljevo jaje ako na pc verziji nema barem dva puta vise fps-ova.


  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Mravojed, idem ti probati ukratko objasniti.

    Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?

    Svakih x mjeseci izađe neke nova glavna komponenta za pc, a starijima cijene polako padaju. Konzoli cijena isto pada, ali do neke krajnje granice. A za PS3 Predviđam da je to 500€. E sad, problem je u tome što ti konzolu ne možeš nadograditi, i kada igre dosegnu grafički peak, moći će prikazivati samo takvu grafiku i točka. Evo ti primjer: Oblivion.


    Iz igre je maknuto 25% sjena samo zato jer ih Xbox nije mogao upogoniti.


    Dvije godine kažeš? Na ljeto izlaze novi AMDovi procesori, ATI u 68nm tehnologji (po smiješno niskim cijenama btw), DDR3 kuca na vrata... PC ide dalje.

    A PS3? Ne, on stoji. I stajati će još 4 ili 5 godina.




    A ja za toliko vremena očekujem igru kojoj su minimum req. 3.5 gHz proc, 2 GB rama, video card with 1024mb, physics card and at least 20gb free space on hard drive.

    daklem, crysis ne izlazi za konzole, oblivion su morali skresati po pitanju sjena, pitaj boga kako će ut 2k7 izgledati... Trebaš još toga?
    Niti jedna konzola nema dovoljno RAMa. Ja imam 2GB i Oblivion mi je znao cuclati po 660 mb. A PS3 ima 512 MB ako se ne varam.

    O konkurentnosti konzola ćemo moći pričati kada 3D igre postanu savršeno realne i više se neće moći ništa izumiti. Dakle, po ovom 2. pitanju, nikada.


    Sony i Microsoft si to ne mogu dozvoltiti?
    Dozvoliti što? Uvjek ima lude ekipe i techno freakova koji će neke stvari kupovati. Za konzolu 5k kuna? No way Hose. Za igru 450kn? Hvala lijepa, ja se držim svojih orginala za 350kn. Osim toga, reptili vole PC.
    FEAR combat ti cucla inace 1.1GB bar meni
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  7. #67
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    kewl. baš me zanima što će onda biti sa igrama baziranima na unreal3 enginu. pogotvo na ps3-u xD
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ja znam, da sljedece sta ide na red je promjena socketa. Idem na Opterona, 4GB RAM i grafa ostaje ista. Jer se sve manje igram, a sve mi vise treba snaga i brzina radi obrade.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  9. #69
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ja sam sebe skršio s čim?objasni.

    Jesi ti vidio kako izgleda prva generacija xbox igara a kako zadnja?

    Nisam ni misli0 na konkurenciju s PCem nego na konkurenciju među sobom,grafički prikaz mora ići naprijed i kod xboxa i kod ps3,wii ne računam jer brije na mlađe igrače,inovativniji gemplej,sve one spike s gamepadom šta radiš i to.

    Normalno da će komp sa pazi sadSDVE 8800 GTX u SLI moduSbit brze od PS3,s tim da će ti taj kompjuter koštati ohoho jer moraš još imat hladnjake,napajanje koji će to sve nahraniti a di je još ostatak konfe.samo grafičke dođu 9000-10 000,kakva je to usporedba molim te? Koliko ih znas da ima takvu konfu? 0.5?

    Xbox 360 bez problema pokreće Unreal 3 engineom pogonjeni Gears of War, pazi nije vani ni godinu dana.

    Si ti vidio na šta liči Killzone 2 za PS3? a to je tek prva generacija igara,a sa sigurnošću mogu reći da je prvi xbox bio ukorak s PCem duze od 2 godine jer je to činjenica.

    Opet moram reći,PC na papiru zvuči moćno i sve to,on i je moćan,on se konstantno nadogađuje i evoluira ali konzole su neusporedivo više prilagođene da vrte igre,OPTIMIZACIJASčini čuda,a programeri koji rade igre za konzole istisnu iz njih svaki djelić snage. A potencijal ovih konzola nije ni priblizno iskorišten do kraja.

    Ti pričaj šta zeliš,ali činjenice su ovakve kako sam rekao.
    Covjece bozji. Xbox nije bio ukorak sa PC vise od 1 godinu !!!!!!!!!! Pa mozes ti meni govoriti o optimizaciji koliko hoces, ali jedna stvar je tu jasna. Konzola je za igru, i ima jednu namjenu, pc je SVE u jednome. A moze se specijalizirati samo za igre. Gledaj. Xbox 360 ima vec sada slabiju grafiku od 8800GTX jedne !!!! PS3 kolko god ti njega branio on nece moci parirati novim grafickim procesorima, a da ne govorim o samom CPU. Uskoro dolazi DDR3 na komp, sve u svemu PC ce opet ubijati konzole. Gledaj ja znam jednu vrstu igra koje konzole nikada nece moci pogoniti. FPS !!!!! eto. Konzole su tu spore i neprecizne do boli. Gle reci cu ti samo jedno. Ti usporedujes kruske i jabuke !!!!

    PC je odlican za igre, jer kontroler od konzole nemoze zamjenit misa i tipkovnicu u vecini igra. PC ima puno vecu snagu od konzola. PC moze raditi i s drugim programima osim s igrama. PC ima jeftnije orginale.

    Sve u svemu netko ce sigurno rade kupiti PC ako povremeno igra i treba mu i za ostale stvari. Netko tko hoce samo igrati PES ili tako nesto kupit ce konzolu i gotovo. Ove gluposti FPS na konzolama, to je toliko usporeno da boli. A da ne govorim o preciznosti. Tak da konzole su po meni za one koji samo igraju neke sportske igre i ne zanima ih nista drugo, vec samo zabava, za to PS3 je odlican. I kraj price.

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.
    ??

    u kojoj ti državi živiš?

    igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
    1 Blu Ray disk kosta 130kn 25GB, pa si ti misli tko ce ti s gubitkom poslovati. Btw. tebe bi trebalo i malo banati jer ne postujes pravila.
    1.dokazi mi da je bio ukorak jednu godinu.
    2. što to znači "ima slabiju grafiku od 8800GTX"?pokreće iste igre koje pokreće ta kartica.
    3. ono što sam podebljao..totalno offtopic,uopće ne pričamo o tome,to nema veze s ovom raspravom.
    4.nisi mi dao nikakav argument. Dolazi ddr3 memorija,dolaze novi procesori,a programeri za igre na konzolama otkrivaju nove mogućnosti s vremenom,tako da i tu imaš jednu evoluciju,istina ograničenu,ali ja i nisam nigdje tvrdio da će sadašnje konzole imat istu grafiku ko PC za 5 godina nego do 2-3.

    Prva generacija igara-Gears of War, Mass Effect,Oblivion,GRAW 2,Bioshock,Vegas..sve grafički vrhunske igre.

    I ne,nemam PS3 ni xbox360,a kako stojim s novcem i necu ih imati,tako da ne biste mislili..ajme vidi ga konzolaš buuuhuuu.

  10. #70
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Sony play station 3, 5000 kn, HD tv (ma nek je i 6000 kn) = 11000 + original igre ne nema još chipa

    Otprilike nekih 13000 kn za neki pošteni ugođaj pri igranju, ali mislim da bi i takav komp bio dobra mrcina.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  11. #71
    cijena PS3 je preskupa,ali kad sam vidio recenziju na PCE forumu stvarno mi se čini super konzola,sa dosta širokim mogućnostima a ima i blu-ray čitač- a prije sam ga čak i pljuvao ali nije za pljuvanje

    Uskoro će se ovaj forum zvat PS3 forum a ne PCplay forum s obzirom da se ova konzola može nositi sa kompom u svrhu igranja i to ravnopravno, a osobitost konzole je i bolja zabava igranjem simulacija a i FPS-ovi idu bez nekih većih problema

    Iako je ovo forum za PC,vidim da se konzola nemože izbjegavat...a PS3 je uistinu najbolja konzola
    intel celeron 2.60 GHz/nvidia geforce 6600GT/768 MB twinmos RAM/asus P4SGX-MX Motherboard/Samsung SyncMaster 763MB/WD 80 GB

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao bl4ckb1rd
    cijena PS3 je preskupa,ali kad sam vidio recenziju na PCE forumu stvarno mi se čini super konzola,sa dosta širokim mogućnostima a ima i blu-ray čitač- a prije sam ga čak i pljuvao ali nije za pljuvanje

    Uskoro će se ovaj forum zvat PS3 forum a ne PCplay forum s obzirom da se ova konzola može nositi sa kompom u svrhu igranja i to ravnopravno, a osobitost konzole je i bolja zabava igranjem simulacija a i FPS-ovi idu bez nekih većih problema

    Iako je ovo forum za PC,vidim da se konzola nemože izbjegavat...a PS3 je uistinu najbolja konzola
    E daj molim te nemoj mi govoriti da FPS ide cist normalno. Ajde idemo ovako. Da ti dodes sa joystickom a sa misom igrati neku igru na PS2 dam se kladiti da bi te ownao. Jer je sa misem puno lakse naciljati. Simulacije nogometa, kosarke i opcenito sportske simulacije su bolje. Auti su na kompu bolji. Sve u svemu neznam zast svi branite konzole.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  13. #73
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    E daj molim te nemoj mi govoriti da FPS ide cist normalno. Ajde idemo ovako. Da ti dodes sa joystickom a sa misom igrati neku igru na PS2 dam se kladiti da bi te ownao. Jer je sa misem puno lakse naciljati.
    Zar PS3 nema "add-on" tastaturu i miša?...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  14. #74
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    E daj molim te nemoj mi govoriti da FPS ide cist normalno. Ajde idemo ovako. Da ti dodes sa joystickom a sa misom igrati neku igru na PS2 dam se kladiti da bi te ownao. Jer je sa misem puno lakse naciljati.
    Zar PS3 nema "uadd-on" tastaturu i miša?...
    Pa ima, al to onda vise nije PS3. Konzole su pocele previse ulaziti u svijet racunala, gdje nece moci nista jer se PC previse brzo razvija. Uskoro mozda i Media Center racunala preuzmu i to malo sto imaju konzole, jer lijepo stavis mrcinu od kompa ispod tv u fancy kucistu stavis joysticke i imas PS3 samo par puta vise mogucnosti i puno vecu snagu.

    Pa rekao sam ti sad tu gore. Da igramo sad ti i ja, ja sa misom i tastaturom ti sa joystickom ownal bi te, jer je lakse igrati sa misom i tastaturom. govorim fkors da se to spoji na PS2
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    /cut
    Kewl, vidim, svi su u elementu... čak su vam i fotke u widescreen formatu Baš bih volio malo taj Motorstorm zaigrati, nisam odavno igrao dobru igru takve tematike. Jeste probali kakav shooter igrati? Može se na WASD + pacov? (kao što je neko već pitao)
    Jesmo, probali smo onaj resistance fall of man na kojeg Secen svrsava, no ja osobno ne vidim u cem je point

    Tipkovnicom nazalost ne mozes upravljat u tom FPS-u, no navodno ces moc u Unreal Tournament 3.

    Anyway, ja sam grafickim izgledom igara bio uzasno razocaran; ocekivao sam mnogo vise od stroja s osmerojezgrenim procesorom i nvidijinim RSX cipom... dok nismo pokrenuli Gran Turismo HD. Igra vozi u full HD (1080p) za razliku od svih ostalih igara, i ukratko receno, izgleda fakin anbilivibl. I da, bolje od svih utrka koje trenutno mozete nac na PC-ju.
    Da ima podrzan AntiAliasing, mnogi bi se zabunili i igru zamijenili s televizijskim prijenosom utrke.

    Sto se tice buduceg potencijala konzole, RSX je baziran na OpenGL-u, sto znaci da, kao ni Xbox 360 (koji je navodno baziran na DX 9.0L) ne podrzava DX10, i u tom sam smislu prilicno uvjeren da nakon Crysisa sigurno nece izici konzolni naslov koji bi ga graficki uspio nadmasiti.

    Moze sustav imat CPU od 75 jezgri, ali RAM je uzasno bitan faktor, i upravo on najvise koci obje konzole.

    Necu se sad previse izlajat da ne bi ispalo kako nemamo sta stavit u recenziju...

    Iggy sad ceka novi MGS, Mortal Kombat i PES 7

  16. #76
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    recenzija?

    o isuse.
    NE U SVIBANJSKI BROJ, NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Da PC igrači bolje upoznaju neprijatelja,neš u tom smislu..

    evo vam kako izgleda gran turismo na ps3, drugi dio filmića je pravi ingame.

    VbX_Y3PYMTI

  18. #78
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    ma ok, ALI NE U SVIBANJSKOM BROJU!!!!!!11
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Da PC igrači bolje upoznaju neprijatelja,neš u tom smislu..

    evo vam kako izgleda gran turismo na ps3, drugi dio filmića je pravi ingame.

    VbX_Y3PYMTI
    Kad vec idemo na filmice evo ti jednog

    axRN7ITzOwo
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  20. #80
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Vidio već sto puta. I? Zbunio si se malo,ja ne tvrdim da PC ne moze povući,nego da konzola moze.

  21. #81
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Da PC igrači bolje upoznaju neprijatelja,neš u tom smislu..

    evo vam kako izgleda gran turismo na ps3, drugi dio filmića je pravi ingame.

    VbX_Y3PYMTI
    Kad vec idemo na filmice evo ti jednog

    axRN7ITzOwo
    ta igra je napravljena na pcu

  22. #82
    Sve je to super, lijepo, divno, krasno, ali ostajem pri PC-u. Čak i nakon što sam jučer čula od starog da će mi kupit PS3 nakon šta završi školska godina. Rekla sam mu da mi to ne treba.

  23. #83
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    da mi to stari kaže (a znam da neće) rekao bi mu "daj mi rađi tih 5k kuna, postoji puno bolji način da se to potroši."

    ane, nebi si uopće kupio glazbenu opremu+ počastio frendove.
    kakav ps3, pff.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #84
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    Svi PC-ovci pustite ovaj topic nek si konzolasi misle sta hocu ali mi znamo svoje.A smijat cem se na kraju kad ce izac Crysis a oni ga na tom konzolaskom s..nju nece moci igrati.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  25. #85
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    ajd ti konzolas napusti svoj pc onda

  26. #86
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    da mi to stari kaže (a znam da neće) rekao bi mu "daj mi rađi tih 5k kuna, postoji puno bolji način da se to potroši."

    ane, nebi si uopće kupio glazbenu opremu+ počastio frendove.
    kakav ps3, pff.
    Baš to. On meni dođe: samo nek ocjene budu ok, a znam da će bit, i dobiš PS3. A ja ono: ma ne treba mi to. A on mene pita jesam normalna. Reko jesam. Fakat, nemam ništa protiv konzola, imam doma PS2, sestra ga dobila za rođendan i ona više visi na tome. Onako, zaigram ponekad nešto, ali jednostavno preferiram više PC. Odmalena sam na njemu igrala sve igre, pa možda i zato.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    onda nek ti kupi 8800gtx
    može

  28. #88
    Ma gle, imam doma komp koji je još uvijek dovoljno dobar da pokrećem novije igre na visokim postavkama. I šta će mi više? Radije ću čekat još godinu dana pa nabrijat ovaj komp još malo. Dvojezgreni Athlon pod obavezno, fkors. Kužiš, moj stari je lud. Troši lovu bezveze. Onak, nije da to ne iskoristim ponekad, al ono, nije normalan više puta. A mogli bi mi natrag na temu, jel da?

  29. #89
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    lova je da se troši

    aj sad topic ^ˇ
    može

  30. #90
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Kužiš, moj stari je lud. Troši lovu bezveze. Onak, nije da to ne iskoristim ponekad, al ono, nije normalan više puta.
    oh da, kao i moj.
    ono, opet smo u fazi nabavka novog kompa... samo se cekaju athlonovi procovi koji izlaze na ljeto itd.

    kozola doma? možda bi uzeo ps2. ako ekipa navrati pa nabacit pes ili fifu street.
    ali ps3... nema šanse.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta
    By PLAYER in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-05-2010, 10:33
  2. Televizija preko interneta
    By Dozer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-11-2008, 16:48
  3. Kupnja preko interneta
    By M1M3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-05-2008, 17:08
  4. Igra preko interneta
    By Armachus in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 23-06-2007, 14:27
  5. Vidi me mama - idem na interneta preko PS3!!
    By IgGy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 141
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •