Vidi rezultate ankete: Najdraži hongkongški muški glumac?

Glasači
26. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Tony Leung Chiu-Wai

    2 7,69%
  • Stephen Chow

    3 11,54%
  • Sammo Hung

    0 0%
  • Leslie Cheung

    0 0%
  • Jet Li

    2 7,69%
  • Jackie Chan

    15 57,69%
  • Andy Lau

    0 0%
  • Chow Yun-Fat

    4 15,38%
  • Anthony Wong Chau-Sang

    0 0%
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Kineska kinematografija (glumci)

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Kineska kinematografija (glumci)

    Postavio sam anketu i napisao neke od najpoznatijih hongkongških glumaca današnjice. Kao velik fan takvih filmova ova mi imena vjerojatno znače više nego vama, te ih mogu manje-više raspoznati i sortirati s istom lakoćom kao i hollywoodska. Ipak, zanima me vaše stajalište prema njima. Molio bih da se raspitate prije odgovaranja, jel nema smisla reći da vam je primjerice J.Chan najdraži, dok za ostale ne znate ni tko su. Popričajmo malo i o njihovim filmovima.





    P.S. Čini mi se da anketa neće imati previše smisla, te da će zvučnija imena biti popularnija u anketi

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Dobro si napiso u P.S. Naravno da ce pobijediti J. Chan ili mozda caki i Jat Li..razlog...pa nisu ovdje svi ljubitelji filmova ko ti i jos jedan razlog je sto ovdje prevladavaju klinci)

  3. #3
    Pa gdje je Bolo Yeung, najveci negativac svih vremena

    I da ga ima, Chow Yun Fatu dajem glas.

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    kinezi imaju inace dobre filmove, svi puni akcije... ja iskreno ne volim bas njihove glumce, nisu mi bas nesto, ali prije sam znao gledati filmove s onim nekim glumcem, sad zaboravio ime, i naj japanski film mi je Povratak u Zmajevo Gnijezdo il tako nesto... film iz mojeg djetinjstva... mislim vec je i onda bio star al ja sam ga onda pogledao ;;DD
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    Meni sa ove liste glumaca najvise "lezi" Stephen Chow, zbog filma "Kung fu"
    u kojem je po meni najbolja "šora" svih vremena...
    Definitivno, ni ostali glumci nisu manje vazni....
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Pa gdje je Bolo Yeung, najveci negativac svih vremena
    Čovjek već desetak godina nije snimio film. I ovi su ljudima prenepoznati glumci.

  7. #7
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    Jackie Chan
    zašto - gledala najviše njegovih filmova koji su mi svi zakon a posebno kad glumi u akcijskoj komediji
    no sikiriki

  8. #8
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    Jet Li

    Danny The Dog
    Ying Xiong
    Cradle 2 the Grave
    Legend of the Red Dragon

    itd. itd.....

    evo jedna zanimljivost vezana uz đeki čena... kad je snimao fil Božji Oklop (1 ili 2 sad se nemrem sjetit) e to je bilo josh dok se ni igy nije rodil... mozda se onda jedino wiking rodil... no... i tako je on skakao s drvata na drvo i grana pukla... i pal dolje... to bilo visoko pun kurac... iz ushi mu je siktala krv... bil u nesvjesti.. i sta ti ja znam... i sad su ga prvo htjeli avionom prebaciti u japan... il kinu... al su prokuzili da bi let trajao predugo... umro bi do kine... i onda su ga steli u svapsku prebacit isto tak avionom... al se jedan sjetio da bi ga taj tlak (jer se avion dizhe u visinu... i sto je vishlje to je tlak.. ... ... drukciji...) da bi ga taj tlak ubil... i onda su ga prebacili u zagrebu u neku bolnicu...

    to sam procital u total filmu... hrvatskom... brijem da se vishe ne proizvodi... jer se jedno duze vrijeme ne proizvodi... sad neznam dal se pocel opet... i uglavnom tu scenu kako on pada ste mogli vidjeti na kraju filma Bozji oklop... bil sad nedavno na telki... budeju ga oni reprizirali za par mjeseci... (mislim uvjek repriziraju)
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Tony Leung Chiu-Wai

    Iako je Chow Yun-Fat čak i veći car od njega i ipak sam gledao pretežno njegove filmove, u zadnje vrijeme Tony radi nevjerojatne filmove, a i nije ih strašno teško nabaviti.
    Njegova uloga Slomljenog mača zasjenila je Jet Leea, iako je on bio zvijezda filma.
    Također, glumi u prvom nastavku paklenih poslova. Isto tako odličan, relativno novi hongkongški film.
    Iako snima od sredine osamdesetih, preteško i preskupo bi bilo nabavljati te starije filmove. Trudim se što više toga uloviti na televiziji i raznim medijima.

    Chow je car, ali ipak dajem Tonyu malu prednost.

  10. #10
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Sammo Hung - Pravedno ili ne, tipa sam oduvijek doživljavao kao side-kicka.
    Jackie Chan - Brusilica moje mladosti. Na žalost, od početka devedesetih nije snimio pristojan film.
    Andy Lau, Tony Leung Chiu-Wai i Chow Yun-Fat su izvrsni glumci s mnogo karizme. Respect.


    Jet Li kod mene odnosi pobjedu. Zašto? Izvrstan je ekspert što se tiče borilačkih vještina, a u "Hero" je dokazao da posjeduje i više nego dojmljive glumačke sposobnosti.


  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    ja sam laik za ovo i jedino ime koje mi je poznato je jackie chan

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao lcy
    Jet Li

    Danny The Dog
    Ying Xiong
    Cradle 2 the Grave
    Legend of the Red Dragon

    itd. itd.....
    Uglavnom si napisao njegov Hollywoodski opus. Prekasno ćeš shvatiti da su ti filmovi smeća (izuzev Heroja, koji je Zhangovo remek-djelo i najljepši film zadnjih par godina, no on je ionako istočnjački, i Miramax mu je jedina veza s Hollywoodom).

    Ako ti je on najdraži, filmovi s početka '90. su njegovi najbolji primjerci.

  13. #13
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    ni sad mi nusu bash neshto... jedino mi je doar Ying Xiong... to moram opet pogledat... Cradle 2 the grave sam gledal prije 3 godine... brijem... danny the dog sam gledo jucer... a legend of the red dragon se ne sjecam...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  14. #14

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    a jackie chan! šta ću od njega
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  16. #16
    Junior Member Plants Vs Zombies Arthas's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    24
    takvi filmovi su mi cist ok, najbolji mi je jackie chan

  17. #17
    Mali OT...

    Upravo gledam Seven Swords iliti Qi jian... izgleda PREDOBRO

  18. #18
    onaj tip iz Tigra i Zmaja

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    chow yun fat i ona njegova trilogija prikazivali je na Htv prije 2-3 mjeseca najbolji hongoški film radi se o tamošnjoj mafijaškoj obitelji zakon Ps prije nego što sam to pogledao najbolji je film bio sedam samuraja , poslje toga musa
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  20. #20
    Evo nabavio sam Shinobi, i jedva čekam gledati. Još od filmova iz osamdesetih (filmovi tipa "Beli Nindža" ) nisam pogledao film o ninjama.

Slične teme

  1. Kineska verzija iPada - iPed koja radi jednako dobro
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 06-06-2010, 12:29
  2. Europska kinematografija>>>> Hollywood
    By McPingvin_v2.0 in forum Multimedia
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 25-01-2008, 16:15
  3. Očaj zvan hrvatska suvremena kinematografija
    By Outmind in forum Multimedia
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 02-02-2007, 00:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •