Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 91

Tema: T-com "diže" brzine

  1. #61
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Većim cijenama kompenziraju prevelike troškove infrastrukture. Jel isplativije mrežu raditi u Zagrebu s nekoliko tisuća korisnika, ili u Parizu s nekoliko milijuna?
    Kako to da Amis ima svoju puno manju mrežu u RH sa puno manje korisnika? O Vodatelu da ne govorim? A cijene su im kakve?
    A jedna Slovenija ima sveukupno korisnika kao dva Zagreba, i imaju jeftinije cijene?

    = Citat = Izvorno postao Amis
    Usluga je trenutno dostupna na području Zagreba, Velike Gorice i Sesveta.
    Tu sam negdje i ja...

    = Citat = Izvorno postao Amis
    Gdje se nalazim: Home --> Privatni korisnici --> amis 2 u 1

    Za broj koji ste unijeli, nažalost, još uvijek nismo u mogućnosti ponuditi Amisove DVA U JEDNOM usluge.
    Zajebi providera koji ne može više od tri grada i deset kvartova.


    Vodatel je isto nikakav
    = Citat = Izvorno postao Vodatel
    Vodatel TriplePlay je dostupan u Zagrebu i će usluga biti dostupna u Rijeci, Splitu i Osijeku.
    = Citat = Izvorno postao Vodatel
    Usluga je dostupna samo u stambenim zgradama.
    A ostala hrvatska smrdi? Smrde i ljudi u kućama?



    T-Com FTW!

  2. #62
    Možda, ali nikad nisam bio, niti ću ikada biti, ljubitelj prikrivenih monopola od strane T-coma.

    Al' hebeš kad imaju infrastrukturu.

  3. #63
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    T-Com FTW!
    Je'l ti radiš u HT-u? OK, monopol je istekao kada, prije dvije godine? Kom sve režu kablove HT-ovci, kada žele proširiti svoju infrastrukturu. Tko je vlasnik cijele državne infrastrukture iako smo mi to plaćali i u svakoj normalnoj državi je u vlasništvu regulatora tržišta a ne privatne firme ? Je'l ti uopće shvaćaš kako je smiješno to što govoriš? Da, T-com ima bolju pokrivenost zato što je vlasnik cijele infrastruktureSkoja je građena zadnjih 50 i više godina, zar ti zbilja očekuješ da će male firme pokritit cijelu državu svojom infrastrukturom u roku od dvije godine tj od kada im je rad dopušten?
    Kao drugo pogledaj gdje je dostupan T-iskon adsl2 koji je u vlasništvu T-coma? Isto nigdje iako je T-com 10 puta veća firma od sve konkurencije skupa, kako to objašnjavaš? Jadničci nemaju dovoljno novaca za ulaganje 3 milijarde kuna profita prošle godine i ohoho koliko su ispili iz naše države u zadnjih 10 godina nije dosta?
    Da je tržište sređeno kak spada, ne bi nitko smrdio.
    Nadam se da je ovo nekakav loši trol ili šala...

  4. #64
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao The_Unreal
    koje to sranje jebes brzinu sta ce mi veca brzina s 1 gb sa,sam to brze potrosimSmamu im moju lopovskuSprosli su me mjesec opelješili za 500 kn

  5. #65
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    amis ide preko T-com ove infrastrukture i zato je zakurac... tj svi provideri koji idu preko T-com ove infrastrukture su zakurac... (to sad pricam o flatu) jer ti oni iskljuce net kad skuze da si skinul pun kurac s objasnjenjem da imaju tehnickih poteskoca... (to se meni nije dogodilo ali mi je ekipa pricala da im se to dogadalo)

    za sada je (za podrucje zagreba) najbolji Vodatel jer (kolko je meni poznato) jedino on ima svoju infrastrukturu... makar je i to pitanje... (pricam o TriplePay) jer uvodenje optickog kabela kosta 1000kn... i jos nije dostupan u cijelom zagrebu... ... al sad bum ih ja nazval i pital dal mi ga konacno mogu uvest (tj dal sam dostupan)...

  6. #66
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    I jel kome T-com digao upload do sad ili niš od toga?

  7. #67
    1. apriilll hahah

    opet vas je t-Scum preveslao

  8. #68
    nije smiješno... a onaj ko je otvorio temu treba ga ubit

    jer onda nije bio prvi april

    sta...sad ima i unaprijed zajebancije

  9. #69
    Nema veze sa 1.4 jer HT prelazi konpletno na adsl2 tehnologiju i dize brzine.Ne ocekujte cuda jer osnovni paket ostaje i dalje na 1mb jedino upload raste na 192kb.3 mbajtne bzine rastu na 5 mbajtne.

    I slazem se sa Vekijem T-com je najbolji jer pruza uslugu tamo gdje to nije isplativo za razliku od ostalih.Posto je drzava vlasnik 49 % dionica dobit u toj istoj kolicini se vraca nazad u drzavu.Prosli puta je to bilo za zeljeznicu koja je ogroman gubitas.Najveci problem je u tome sto je drzava uopce odlucila prodati jednu takvu firmu.Slovenci ju i dalje imaju u drzavnom vlasnistvu i najmanje cijene u regiji.Stvar je time gora sto je novac dobiven prodajom otisao za podmirenje nekakvih tekucih troskova kao sto su isplata penzija i sl.Iduci paket dionica ce otici za vracanje duga penzijonerima.Na kraju kada sve rasprodamo mozemo lagano krenuti van granice jer cemo doslovno pojesti sve sto vrijedi.


  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    umjesto pomaka u pingu,dobio sam jebeno veči ping!ispod 120-130 se ne spušta!!ccc,FUCK T-COm!

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  11. #71
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ma nebu niš od toga hehe bilo je lijepo dok je trajalo u nadi

  12. #72
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Nevene, nije prvoaprilska šala. Mene kao krajnjeg korisnika uopće nije briga kome i kako odlazi novac od računa. Ne razbijam glavu time i mirno spavam noćima. Ja kao korisnik biram providera koji je dostupan, provjereno dobar i financijski isplativ. I to je T-Com. Ne želim odabrati nekakavog novog, malog privatnog providera koji će propasti prije isteka ugovora samo da bih uštedio 20-50kn mjesečno.

    Kad sam već kod cijena, one su sasvim zadovoljavajuće. Iskreno, najbroji mi 10 korisnika ovog foruma kojima flat treba. Ali baš treba, koji rade posao koji zahtjeva masu downloadanja i uploadanja. Ako nađeš, vidjet ćeš da su to redom zaposleni ljudi koji se nimalo ne žale na cijene, jer to zarade i višestruko isplate kroz mjesec.
    Pusti sad ovih 99% foruma koji uzdišu za flatom jer im se skidaju filmovi i igre, gleda im se internet televizija, jubito, igraju im se 50mb/h pucačine. To sve ionako rade iz zabave, a da dsl promet koriste za školu/studiranje, ne bi prošli ni 500 megabajta.

    Nitko s ovog, ili bilo kojeg drugog foruma radi gore navedenih stvari ne može tvrditi da mu je flat rade adsl potreban, već poželjan.

    Kupite kompjuter radi zabave, i umjesto da popodne par sati provedete na kavi za 8 kuna, igrat ćete battlefield par sati i tako potrošiti četvrtinu gigabajtnog paketa ili ti 5 kuna. Nitko vas nije silio ni na jedno, ni na drugo, ali u oba slučaja ste prošli jeftino, a fino ste se zabavili.

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    weki ti stvarno voliš filozofirat


    btw..ja ne tržaim povećanje brzina jer 110kb/s mi je dovoljno e smajene cijena
    ||RoYaL||Kimi'

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    no comment,,,jučer od ponoči ing se nije spušto ispod 250
    i to je povečanje brzina!?!?

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  15. #75
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    ja nemam ADSL ali sam čito u nekom časopisu da povećavaju upload:
    prije
    down./upload
    1Mbit/192 kbit
    2 Mbit/256 Kbit
    3Mbit/384 Kbit

    poslije
    down../upload
    1Mbit/256 Kbit
    2Mbit/382 Kbit
    3Mbit/512 Kbit
    S
    Slobodno me demantirajte al tak sam pročito!

  16. #76
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    provjereno dobar
    jel mi pričamo o istom T-Comu?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #77
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    no comment,,,jučer od ponoči ing se nije spušto ispod 250
    i to je povečanje brzina!?!?

    možda se neče spuštat ping na ovim piratskim serverima,ali na Blizzu recimo bi se trebala osjetit promjena

  18. #78
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nevene, nije prvoaprilska šala. Mene kao krajnjeg korisnika uopće nije briga kome i kako odlazi novac od računa. Ne razbijam glavu time i mirno spavam noćima. Ja kao korisnik biram providera koji je dostupan, provjereno dobar i financijski isplativ. I to je T-Com. Ne želim odabrati nekakavog novog, malog privatnog providera koji će propasti prije isteka ugovora samo da bih uštedio 20-50kn mjesečno.
    Nije stvar u tome, već u principu, ekonomskoj pljački i kočenju razvoja tržišta, za koji je djelomično kriva država jer je prodala HT, a djelomično HT tj. DT jer još uvijek koči liberalizaciju. (rezanje kablove, pravne zavrzlame)
    Dakle liberalizacija telekom tržišta je počela prije dvije godine (a trebala je prije 4, ali kao HT nije bio spreman), pa da nacrtam:
    http://img256.imageshack.us/img256/2907/grafcu4.jpg

    Ne treba meni flat, meni je ovo što imam čisto dovoljno, ali zašto prije 5 godina nisam imao DSL, nego se odjednom u zadnje dvije godine dogodio takav pad cijena itd. U tome je stvar, HT je iskorištavao svoju monopolsku poziciju i to još uvijek radi, bezobrazno su se odnosili prema svim korisnicima sa takvim cijenama i radili magarce od njih reklamirajući i im ISDN kao hiper mega uber novu uslugu kada je u većini Europe bila već zastarjela i kočili su razvoj telekomunikacija u RH a taj tehnološki zaostatak je važan za razvoj gospodarstva jer je to osnovna infrastruktura, mislim da zbilja nema smisla hvaliti ih, jer ovo što imamo danas smo trebali imati prije barem 2 godine.
    A ovo da pokrivaju financijski neisplativa područja, što je rekao Dugi, to su priče za malu djecu, oni su privatna firma, a ne dobrotvorna ustanova.
    Druga točka Dugog da je Hrvatska država zapravo zaradila fine pare jer ima 49% udjela je isto tako smiješna, jer smo puno puno više novaca izgubili onemogučavajući ulaganje i razvitak, ali to je tipično balkansko razmišljanje bolji je profit na brzaka nego dugoročna dobit.

    Mene kao građana hrvatske zanima da nam u državi bude što bolje, a ne lijepe ružičaste reklame.

  19. #79
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    no comment,,,jučer od ponoči ing se nije spušto ispod 250
    i to je povečanje brzina!?!?
    Zar ti očekuješ da će ti odma povisit brzine? Otvori prvu stranicu i pogledaj onaj članak iz BUG-a, pa ćeš vidjet da u TOKU OD MJESEC DANA dižu brzine, nemogu svima dić odma 1.4 ili 2.4. Kada su bili zadnji put dizali brzine, meni su digli tek pred kraj mjeseca, a frendu odma na početku.


    Ja sam dosta zadovoljan sa T-Comovim ADSL-om, uvijek mi radi normalno, nikad veza pukla, nikad modem zajebavao(imam Siemens USB ADSL A-100). Jedino imam zamjerku na cijene, iako mi starci plaćaju internet, znam kak im je teško i znam kak je teško zaradit novce, ak prekoračim, to prekoračenje ja plaćam, ne stara, nego ja, da vama roditelji isto tak rade, mislim da baš ne bi nabijali promet.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Nije stvar u tome, već u principu, ekonomskoj pljački i kočenju razvoja tržišta, za koji je djelomično kriva država jer je prodala HT, a djelomično HT tj. DT jer još uvijek koči liberalizaciju. (rezanje kablove, pravne zavrzlame)
    Dakle liberalizacija telekom tržišta je počela prije dvije godine (a trebala je prije 4, ali kao HT nije bio spreman), pa da nacrtam:
    http://img256.imageshack.us/img256/2907/grafcu4.jpg

    Ne treba meni flat, meni je ovo što imam čisto dovoljno, ali zašto prije 5 godina nisam imao DSL, nego se odjednom u zadnje dvije godine dogodio takav pad cijena itd. U tome je stvar, HT je iskorištavao svoju monopolsku poziciju i to još uvijek radi, bezobrazno su se odnosili prema svim korisnicima sa takvim cijenama i radili magarce od njih reklamirajući i im ISDN kao hiper mega uber novu uslugu kada je u većini Europe bila već zastarjela i kočili su razvoj telekomunikacija u RH a taj tehnološki zaostatak je važan za razvoj gospodarstva jer je to osnovna infrastruktura, mislim da zbilja nema smisla hvaliti ih, jer ovo što imamo danas smo trebali imati prije barem 2 godine.
    A ovo da pokrivaju financijski neisplativa područja, što je rekao Dugi, to su priče za malu djecu, oni su privatna firma, a ne dobrotvorna ustanova.
    Druga točka Dugog da je Hrvatska država zapravo zaradila fine pare jer ima 49% udjela je isto tako smiješna, jer smo puno puno više novaca izgubili onemogučavajući ulaganje i razvitak, ali to je tipično balkansko razmišljanje bolji je profit na brzaka nego dugoročna dobit.

    Mene kao građana hrvatske zanima da nam u državi bude što bolje, a ne lijepe ružičaste reklame.
    Ukoliko toliko držiš do principa, zašto koristiš usluge T-coma i zašto postaš na forumu časopisa koji se prema svojim korisnicima odnosi isto ako i gore nego li T-com?
    Kažeš da je T-com iskorištavo svoj monopol da koči razvoj tržišta i pljačka ljude i to su uistinu radili (što je malje više i ideja monopola i što radi svaka tvrtka koja ma monopol), ali zašto bi oni potpomagali razvoj tržišta i njegovu liberalizaciju kada su tako gubili novac i sami sebi kopali grob?
    A ukoliko te toliko zanima da nam u državi bude bolje uzmi kalašnjikov i u obližnjem T-com centru uzmi taoce te zahtjevaj da da država dobije 2% dionica jer dokle god T-com bude imao 51% dionica on je večinski vlasnik i profit ide gdje on hoće tj. u većini slučajeva izvan Hrvatske.

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    no comment,,,jučer od ponoči ing se nije spušto ispod 250
    i to je povečanje brzina!?!?

    možda se neče spuštat ping na ovim piratskim serverima,ali na Blizzu recimo bi se trebala osjetit promjena
    CoD 2

    Zar ti očekuješ da će ti odma povisit brzine? Otvori prvu stranicu i pogledaj onaj članak iz BUG-a, pa ćeš vidjet da u TOKU OD MJESEC DANA dižu brzine, nemogu svima dić odma 1.4 ili 2.4. Kada su bili zadnji put dizali brzine, meni su digli tek pred kraj mjeseca, a frendu odma na početku.
    yay,al nisam ni mislio da će jebat ping,,,nisam ni tražio povečlanbjhe,što se mene tiče nemorase ni povečat,al daj jebote da bar normalno nemogu igrat!!na bihnet mi neda piše servers is for low player pign only,a odem na neki da vidim ping kad 300 i igram mal,pogodi mga kad nakon pet sekundi tek padne -.-

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nevene, nije prvoaprilska šala. Mene kao krajnjeg korisnika uopće nije briga kome i kako odlazi novac od računa. Ne razbijam glavu time i mirno spavam noćima. Ja kao korisnik biram providera koji je dostupan, provjereno dobar i financijski isplativ. I to je T-Com. Ne želim odabrati nekakavog novog, malog privatnog providera koji će propasti prije isteka ugovora samo da bih uštedio 20-50kn mjesečno.
    Nije stvar u tome, već u principu, ekonomskoj pljački i kočenju razvoja tržišta, za koji je djelomično kriva država jer je prodala HT, a djelomično HT tj. DT jer još uvijek koči liberalizaciju. (rezanje kablove, pravne zavrzlame)
    Dakle liberalizacija telekom tržišta je počela prije dvije godine (a trebala je prije 4, ali kao HT nije bio spreman), pa da nacrtam:
    http://img256.imageshack.us/img256/2907/grafcu4.jpg

    Ne treba meni flat, meni je ovo što imam čisto dovoljno, ali zašto prije 5 godina nisam imao DSL, nego se odjednom u zadnje dvije godine dogodio takav pad cijena itd. U tome je stvar, HT je iskorištavao svoju monopolsku poziciju i to još uvijek radi, bezobrazno su se odnosili prema svim korisnicima sa takvim cijenama i radili magarce od njih reklamirajući i im ISDN kao hiper mega uber novu uslugu kada je u većini Europe bila već zastarjela i kočili su razvoj telekomunikacija u RH a taj tehnološki zaostatak je važan za razvoj gospodarstva jer je to osnovna infrastruktura, mislim da zbilja nema smisla hvaliti ih, jer ovo što imamo danas smo trebali imati prije barem 2 godine.
    A ovo da pokrivaju financijski neisplativa područja, što je rekao Dugi, to su priče za malu djecu, oni su privatna firma, a ne dobrotvorna ustanova.
    Druga točka Dugog da je Hrvatska država zapravo zaradila fine pare jer ima 49% udjela je isto tako smiješna, jer smo puno puno više novaca izgubili onemogučavajući ulaganje i razvitak, ali to je tipično balkansko razmišljanje bolji je profit na brzaka nego dugoročna dobit.

    Mene kao građana hrvatske zanima da nam u državi bude što bolje, a ne lijepe ružičaste reklame.
    u tome i i glavni problem...mentalitet ljudi..naime kladime se da 95% ljudi koji ima ADSL nezna za NITI JEDNU drugu firimu osim T-Com-a
    znači ostaje 5% korisinika koji znaju da ima izbora(jeftinih)al opet samo pla njih ozbiljno razmšlja da pređe kad isteken ugovor.Znači 2.5% korisnika će napsuit t-com što je nisšta u odnosu koliko bi "izgubio" kad bi srezao cijene

    btw..pogldejte Slovence.110kn 1024/192(ili256)kb/s FLAT..zašto..pa zbog konkurencije
    ||RoYaL||Kimi'

  23. #83
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    [quote=Đeri]
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao "Đeri":3b82wxbh
    no comment,,,jučer od ponoči ing se nije spušto ispod 250
    i to je povečanje brzina!?!?

    možda se neče spuštat ping na ovim piratskim serverima,ali na Blizzu recimo bi se trebala osjetit promjena
    CoD 2

    Zar ti očekuješ da će ti odma povisit brzine? Otvori prvu stranicu i pogledaj onaj članak iz BUG-a, pa ćeš vidjet da u TOKU OD MJESEC DANA dižu brzine, nemogu svima dić odma 1.4 ili 2.4. Kada su bili zadnji put dizali brzine, meni su digli tek pred kraj mjeseca, a frendu odma na početku.
    yay,al nisam ni mislio da će jebat ping,,,nisam ni tražio povečlanbjhe,što se mene tiče nemorase ni povečat,al daj jebote da bar normalno nemogu igrat!!na bihnet mi neda piše servers is for low player pign only,a odem na neki da vidim ping kad 300 i igram mal,pogodi mga kad nakon pet sekundi tek padne -.-[/quote:3b82wxbh]

    Meni jučer ping bio 30

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    blago ti se,gdje god uđem ping 300

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  25. #85
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    blago ti se,gdje god uđem ping 300
    Nije to velika razlika samo jedna nula

    To je vjerojatno zato što imam od škole gigabajte, ovaj mjesec 15Gb

  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    [quote=Lord of Darkness][quote="Đeri":1tem2afm]blago ti se,gdje god uđem ping 300 [/quote]

    Nije to velika razlika samo jedna nula

    To je vjerojatno zato što imam od škole gigabajte, ovaj mjesec 15Gb [/quote:1tem2afm]

    kako???

    edit
    [url="http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=77913"]http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=77913[/url]
    ||RoYaL||Kimi'

  27. #87
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    [quote=g@mer4life_][quote="Lord of Darkness":2piaedn3]
    To je vjerojatno zato što imam od škole gigabajte, ovaj mjesec 15Gb [/quote]

    kako???

    edit
    [url="http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=77913"]http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=77913[/url][/quote:2piaedn3]

    Hehehe..... ACSL grupa

  28. #88
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    vazno da osnovnoj brzni povecaju samo upload...zasto bi stavili sa 1mbit na 2?
    ma to nema smisla, ali sa 2na3 i 3na5 se moze jel?
    ...

    EDIT=1000. post...weee...

  29. #89
    [quote=g@mer4life_]
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>":3v1nzdwe][quote=W3DR4N]Nevene, nije prvoaprilska šala. Mene kao krajnjeg korisnika uopće nije briga kome i kako odlazi novac od računa. Ne razbijam glavu time i mirno spavam noćima. Ja kao korisnik biram providera koji je dostupan, provjereno dobar i financijski isplativ. I to je T-Com. Ne želim odabrati nekakavog novog, malog privatnog providera koji će propasti prije isteka ugovora samo da bih uštedio 20-50kn mjesečno.[/quote]
    Nije stvar u tome, već u principu, ekonomskoj pljački i kočenju razvoja tržišta, za koji je djelomično kriva država jer je prodala HT, a djelomično HT tj. DT jer još uvijek koči liberalizaciju. (rezanje kablove, pravne zavrzlame)
    Dakle liberalizacija telekom tržišta je počela prije dvije godine (a trebala je prije 4, ali kao HT nije bio spreman), pa da nacrtam:
    [url="http://img256.imageshack.us/img256/2907/grafcu4.jpg
    http://img256.imageshack.us/img256/2907/grafcu4.jpg[/url]

    Ne treba meni flat, meni je ovo što imam čisto dovoljno, ali zašto prije 5 godina nisam imao DSL, nego se odjednom u zadnje dvije godine dogodio takav pad cijena itd. U tome je stvar, HT je iskorištavao svoju monopolsku poziciju i to još uvijek radi, bezobrazno su se odnosili prema svim korisnicima sa takvim cijenama i radili magarce od njih reklamirajući i im ISDN kao hiper mega uber novu uslugu kada je u većini Europe bila već zastarjela i kočili su razvoj telekomunikacija u RH a taj tehnološki zaostatak je važan za razvoj gospodarstva jer je to osnovna infrastruktura, mislim da zbilja nema smisla hvaliti ih, jer ovo što imamo danas smo trebali imati prije barem 2 godine.
    A ovo da pokrivaju financijski neisplativa područja, što je rekao Dugi, to su priče za malu djecu, oni su privatna firma, a ne dobrotvorna ustanova.
    Druga točka Dugog da je Hrvatska država zapravo zaradila fine pare jer ima 49% udjela je isto tako smiješna, jer smo puno puno više novaca izgubili onemogučavajući ulaganje i razvitak, ali to je tipično balkansko razmišljanje bolji je profit na brzaka nego dugoročna dobit.

    Mene kao građana hrvatske zanima da nam u državi bude što bolje, a ne lijepe ružičaste reklame.
    u tome i i glavni problem...mentalitet ljudi..naime kladime se da 95% ljudi koji ima ADSL nezna za NITI JEDNU drugu firimu osim T-Com-a
    znači ostaje 5% korisinika koji znaju da ima izbora(jeftinih)al opet samo pla njih ozbiljno razmšlja da pređe kad isteken ugovor.Znači 2.5% korisnika će napsuit t-com što je nisšta u odnosu koliko bi "izgubio" kad bi srezao cijene

    btw..pogldejte Slovence.110kn 1024/192(ili256)kb/s FLAT..zašto..pa zbog konkurencije[/quote:3v1nzdwe]

    nemoj klat.... pa ove nase treba ubt

  30. #90
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    sttabilizirao se ping!!!1
    dobro 110 je,al je uspjeh sa 300 na 100

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  2. "Command & Conquer" : "Tiberium" war
    By Koza in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 26-09-2007, 10:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •