Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 285

Tema: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

  1. #61
    Trebaš napraviti onaj INI fix, ako već nisi. Potraži Stalker temu, na ranim stranicama je netko postao.

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    meni na mojoj kanti radi glatko na 1024X768 sa svim na max i uključenom antijem i anizotropijom.. oko 60 do 80 fps normalno i oko 30-40 u borbi.. meni dost

  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    @arbiter tnx
    btw slika u sigu ))))))))
    jesi to osobno slikao i namještao?

  4. #64
    Nema problema i no comment (još mi treba ovaj život).

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    = Citat = Izvorno postao Archil
    Kupio sam igru jucer, cini mi se malo dosadna...

    Da mi ne steka ko "!#%/ mozda bi je i danas igrao.
    igra nije dosadna, po meni, a i meni šteka ko "!#%/

  6. #66
    stalker je obični fps, ali nije loš po screenshotovima, ima li preporuka?
    EDIT: koja sam ja bio njubara...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    meni je stalker odlična igra, ne šteka mi...

    jedina mala zamjerka je što bi misije mogle biti malo teže, kompleksnije sa više detalja...

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    yup... i jedina zamjerka u 1.0004 verziji... armor se prelagano trosi... ne kazem ni da je u proslim verzijama dobar, jer nije... jer se pretesko trosi... al i cijene pojedinig oruzja tam negdje pred kraj su mi malo sumljive... 100 000 za ono najbolje oruzje??

    al sve u svemu stalker je jedna od rijetkih igara koje su mi se stvarno dopale... eh da... i jos jedna mala zamjerka... previse ima borbi sa ljudima... trebali su stavit vise mutanata...

  9. #69
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340
    evo prošo sam ga noćas. dobar hommage Tarkovskom definitivno.
    Jedino me (još osim bugova, avaj) pika ko žlica u oko kad pijem kavu: zasto pobogu nisu ubacili experience sustav? s time na pameti, ako fallout3 bu imal ovakvu atmosferu, bethesda je obavila pol posla.

    uglavnom, kaj se tiče ove godine, rame uz rame s bioshockom.
    Long road out of Eden.

  10. #70
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Na čošku iza Konzuma.
    Postova
    102
    De lega ova je igra pre težka za mene. Jedino što se mogu sjetit o dobrim stvarima jest inventory.
    http://www.codhr.com Samo za COD-ere!

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Napalm3x
    De lega ova je igra pre težka za mene. Jedino što se mogu sjetit o dobrim stvarima jest inventory.
    Fakat. Kak svi briju da je lagana igra, a zapravo je jedna od najtežih bar što se tiče brzog umiranja pred neprijateljskom vatrom pa makar se igralo na easy. Igrao sam mnogo FPS-ova, one lagane, ali i one teške, a S.T.A.L.K.E.R. je stvarno poseban po tome.

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Na početku zna biti iritirajuće teško protiv ljudskih neprijatelja, pogotovo jer stalno treba zavoje stavljati, a oružje ti je pištoljčić i skraćena sačma.

    Ali kasnije dobiješ puno bolja oružja i armor,a i artefakti pomažu. Ali opet nema uletavanja neprijatelju, ovo se igra polako, metak u glavu,malo šuljanja,opet metak i tako dok svi ne budu usmrćeni.

  13. #73
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ja sam igru bas jucer presao drugi put. na četiri završetka. igrami je super ali previše strašna samo što završetci su sranje i može se preć u 5 sati. ja sam je jučer prešo.
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  14. #74
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    ja sam igru bas jucerSpresao drugi put. na četiri završetka. igrami je super ali previše strašna samo što završetci su sranje i može se preć u 5 sati. ja sam je jučer prešo.
    ma lol...
    bar ne kažeš da je S.A.T.L.K.E.R. sranje...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    bitno da je on JUČER prešo.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  16. #76
    da, jučer ne danas, nego jučer.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  17. #77
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    ma igra je fantasticna,ko ti je kriv sto igras piratsku verziju pa ju ne mozes patchirati. bokte cekalo se na igru 7 godina al se isplatilo,igra je dokaz da fallout setting ne zastarijeva
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  18. #78
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Najneotizimarnije smece na svijetu...igra mi zna zastekati

    lol ja imam slabiju konfu od tebe a igra mi je konstantno na nekih 30-40 fpsa
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    in coffin...
    Postova
    1.859

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    malo san je proigrala, nije mi se vidila prvenstveno zbog onih dosadnih, ogavnih bića

    And with each drop of blood we bleed because of this
    http://www.last.fm/user/Bookworm300491

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Sada ću vam ja reći zašto se igra nekome nije svidjela. Igra je fenomenalna. Jedna od najboljih djela igraće baštine oduvjek. Samo, problem je u tome što je na početku igra prokleto TEŠKA!!!! moraš ubiti 8 bandita sa sačmarkama, a ti sa pištoljem. i moraš onda srušiti onu blokadu za prolazak dalje a vojnici sa kalašima a ti sa sačmarkom. mnogi su odustali u početku i nisu igri dali šansu ali onu koji su uspjeli proči početak ti su vidjeli igrinu ljepotu, zabavu, atmosferu(koja je po meni najbolja ikad). sram vas bilo što se otvorili ovaj topic

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Ono sa banditima uopće nije teško,a na blokadi nemoraš pobit sve vojnike nego im možeš platit za prolazak pa ih kasnije u igri pobit.

  22. #82
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Isto tako možeš se prošvercat kroz onaj tuel koji je pun anomaliaja.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Pa to vam i kažem. Zašto ova igra treba biti u pljuvačnici. Dajte lockajte ovaj topic odmahhh!!!!

  24. #84
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Ukusi se razlikuju ali bugovitost ostaje a to je jedini razlog zbog čega se ova igra treba pljuvati.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Full patchirani stalker je jedna od najboljih igra koje sam ikada igrao,nepatchirani stalker je neigriv.

  26. #86
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Sada ću vam ja reći zašto se igra nekome nije svidjela. Igra je fenomenalna. Jedna od najboljih djela igraće baštine oduvjek. Samo, problem je u tome što je na početku igra prokleto TEŠKA!!!! moraš ubiti 8 bandita sa sačmarkama, a ti sa pištoljem. i moraš onda srušiti onu blokadu za prolazak dalje a vojnici sa kalašima a ti sa sačmarkom. mnogi su odustali u početku i nisu igri dali šansu ali onu koji su uspjeli proči početak ti su vidjeli igrinu ljepotu, zabavu, atmosferu(koja je po meni najbolja ikad). sram vas bilo što se otvorili ovaj topic
    prvi put sam i ja pozivcanio i odustao,prije par mjeseci sam ju ponovo instalirao bezveze,presao ju triput i mogu reci da je stalker uvjerljivo jedna od najboljih igara 2k7-e.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Samo, problem je u tome što je na početku igra prokleto TEŠKA!!!! moraš ubiti 8 bandita sa sačmarkama, a ti sa pištoljem. i moraš onda srušiti onu blokadu za prolazak dalje a vojnici sa kalašima a ti sa sačmarkom.
    to je i čar stalkera. nije poput linearnih fps-ova tipa quake i doom... nemoraš odma obaviti tu misiju ako malo pametniji otići ćeš na drugu stranu prišuljati se i ubiti jednog vojnika koji ima pušku. onda dođeš do bandita ubiješ jednog i uzmeš mu shotgun...
    ili drugi primjer koji si naveo, ne moraš srušit blokadu za prolaz dalje, možeš proć i drugim putem, samo moraš bit spreman na visok stupanj radijacije, ili možeš pak platiti vojnicima da te puste pa se onda vratit s boljim oružjem i ubit ih.
    igra zaista ima dosta bugova, ali je pravi dijamant među pucačinama i ne treba pljuvat uopće po njoj

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Dajte lockajte topic. Puno nas se složilo da je igra jedna od boljih ikada. Lockaj!!!!!!!!!!!

  29. #89
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    po ovoj igri ne pljuvati, cekalo se je, istina, ima bugova, ali sve u svemu igra po meni zasluzuje prvo mjesto dvije i sedme...igra je zabavna, interesantna, nelinearna, detaljna, nije repetitivna kao vecina igra u ovoj godini, kao primjerice Assassin's Creed...a da ne spominjem ono sto puno ljudi radi, usporedivanje sa crysisom... crysis ... nema te igre koja ispunjava sve segmente zabavne i kvalitetne igre kao S.T.A.L.K.E.R.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Baš mi je drago da imam hrpa istomišljenika koji znaju cijeniti dobru igriu.Ova igra stvarno nije zaslužila pljuvanje bez obzira na sitnije nedostatke.Jedna od najboljih igara ikada.

Slične teme

  1. Shadow Warrior
    By W1k1n6 in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-10-2013, 00:05
  2. Shadow Warrior
    By Rang€r in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2009, 23:21
  3. Shadow Complex
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-09-2009, 19:21
  4. Shadow Priest help!!
    By Blacky_123 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-04-2008, 20:47
  5. Shadow of the Colossus
    By goGAMERo in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-05-2006, 10:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •