Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 285

Tema: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Meni je grafika u Oblivionu puno bolja od one u S.T.A.L.KE.R.u,a igram sve igre na max detaljima u rez 1024x768.Iskreno,STALKER mi djeluje kao igra čiji je engine bio spreman prije dvije,najmanje jednu godinu,i tada spreman za konkurenciju,a ne sada.Igrao sam igru,prvo pet minuta pa nakon toga izgasio,pa je onda ponovno pokrenuo i tek mi se onda kako-tako svidjela.Razlog tomu je open-ended prostor,kao i u Oblivionu.Naravno,te se dvije igre nemogu uspoređivati,isto kao što se i o ukusima ne raspravlja.Mislim da je netko spomenuo da je izbrisao Oblivion nakon pet minuta igre,a isto sam ja htio učiniti sa STALKERom,ali sam mu pružio drugu šansu.Oblivion igram dosta dugo,i svaki mjesec je barem dva puta u tjednu pokrenem,što nevjerujem da će biti slučaj sa STALKERom,dapače,ne igram ga već tjedan dana.A kako uopće netko može vjerovati da će igre sa tolikim likovima (preko 1000 NPCja u Oblivionu) i prostorom biti bez bugova?To je ravno onome kao što je rekao da će sam napraviti igru!Mislim da u ovim danima sve većeg recyclea igara moramo poštovati igre i developere ovako originalne ideje (poput STALKERa),ili ovakvih ogromnih SP igara poput Obliviona,koje se ne viđaju često u svijetu gejminga.



    LOL,ne možeš uspoređivati RPG i FPS,a da znaš OBLIVION je video-igra sa najboljom grafikom ikada.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Moš si mislit da je Oblivion igra s najbolljom grafikom ikad.

    I half life2 na max izgleda lošije od Stalkera na max. usporedite teksture zidova,napravite si skrinšotove ako treba radi lakše usporedbe,da ih mozete brzo mjenjati i tako vidjeti razliku. Uspordite sjene,half life 2 ima obične statične,stalker ima dinamično osvjetljenje,sve baca svoju sjenu,i da,pogledajte malo vegetaciju u hl2 a onda ovu iz stalkera.

  3. #33
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Black Hawk Down
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Meni je grafika u Oblivionu puno bolja od one u S.T.A.L.KE.R.u,a igram sve igre na max detaljima u rez 1024x768.Iskreno,STALKER mi djeluje kao igra čiji je engine bio spreman prije dvije,najmanje jednu godinu,i tada spreman za konkurenciju,a ne sada.Igrao sam igru,prvo pet minuta pa nakon toga izgasio,pa je onda ponovno pokrenuo i tek mi se onda kako-tako svidjela.Razlog tomu je open-ended prostor,kao i u Oblivionu.Naravno,te se dvije igre nemogu uspoređivati,isto kao što se i o ukusima ne raspravlja.Mislim da je netko spomenuo da je izbrisao Oblivion nakon pet minuta igre,a isto sam ja htio učiniti sa STALKERom,ali sam mu pružio drugu šansu.Oblivion igram dosta dugo,i svaki mjesec je barem dva puta u tjednu pokrenem,što nevjerujem da će biti slučaj sa STALKERom,dapače,ne igram ga već tjedan dana.A kako uopće netko može vjerovati da će igre sa tolikim likovima (preko 1000 NPCja u Oblivionu) i prostorom biti bez bugova?To je ravno onome kao što je rekao da će sam napraviti igru!Mislim da u ovim danima sve većeg recyclea igara moramo poštovati igre i developere ovako originalne ideje (poput STALKERa),ili ovakvih ogromnih SP igara poput Obliviona,koje se ne viđaju često u svijetu gejminga.



    LOL,ne možeš uspoređivati RPG i FPS,a da znaš OBLIVION je video-igra sa najboljom grafikom ikada.
    Ne, nije, možeš govoriti kaj oćeš, oblivion je tak primamljiv zbog onog što sam bio rekao, ispunjen je bojama prvog i drugog reda. Zato je tak primamljiv za oči. Texture na oružjima i likovima su za svaku pohvalu, ali texture gradova su zamućene, ne detaljne...


    Osvjetljenje u stalkeru je puno jače.
    Oblivionova svjetla dolaze iz nedefiniranih kuteva i čudnim reflexijama koje u stvarnom svijetu nisu moguće. Nedefinirani izvori svijetala, u oblivionu jedna svijeća baca snagu svjetlosti tak da vam lice bude skroz bijelo i pregoreno, kao da je neonka, a ne svijeća sa niskom temperaturom boje.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    U trenutku kad skuziš da si ušao u nečiju kuću usred bijelog dana i da ti treba baklja da vidiš ispred sebe,iako kuća ima prozore a vani je sunce,znaš da s osvjetljenjem nešto opako ne valja.

    Face likova su boze sačuvaj,modeli oruzja i oklopa su jedino što je dobro. animacije kretanja minotaura,ogreova,itd su katastrofalne,Bethesda nikad nije imala previše umijeća u animaciji pokreta svojih likova.

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    Niste me shvatili ali nema veze,i Oblivion ima odličnu grafiku,ne najbolju ali definitivno top of the peak.TE ja ne pljujem po STALKER,baš suprotno.A za animaciju tko ima umijeća,svi nešto sjebu.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    LOL,ne možeš uspoređivati RPG i FPS,a da znaš OBLIVION je video-igra sa najboljom grafikom ikada.
    Sa najboljom grafikom u vrijeme izlaska, mozda... rastegnuto.
    Ikada - sumnjam.

    A za amimaciju tko ima umijeća,svi nešto sjebu.
    Vidis, profesionalci placeni za to si ne smiju dozvoliti da s**bu.

    U trenutku kad skuziš da si ušao u nečiju kuću usred bijelog dana i da ti treba baklja da vidiš ispred sebe,iako kuća ima prozore a vani je sunce,znaš da s osvjetljenjem nešto opako ne valja.
    Znas da su interijeri potpuno odsjeceni od vanjskog djela mape. Istina, i to se dalo rijesiti ali nije opceniti problem kvalitete osvijetljenja.


    Stalker mi radi ugodno sto me iznenadilo kad se sjetim svoje konfiguracije, ali je jednostavno prebugovit na mom racunalu da bi se igrao. Odjednom mi se ekran ispuni jednom bojom (GUI je ok), a glavni meni uopce ne vidim tako da sam sve morao podesavati iz konzole.

    U 800x600 sa niskim detaljima mi radi u 20ak FPS-a, rekao bih. Krivim drivere graficke.
    there is no god to punish us

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    ako ne mozeš gledati u lika koliko mu glava svjetli od lošeg HDRa,aka OBLIVION
    Oblivionu nedostaje tone mapping. Pisao sam o tome pred kraj ovogSčlanka. Za S.T.A.L.K.E.R. sam prilično siguran da nema HDRL, jesam u pravu?
    Lol, nikada nisam bio na tom dijelu foruma... xd
    Dobar tekst. Vidim da si dosta upucen u to, to i ja radim, dosta citam i to me cini zadovoljnim.

    Stalker ne igram na svim detaljima, stovise, igram na low, tako da mi je osvjetljenje staticno. Ako HDR ne dolazi toliko do izrazaja kao sto pricate, moze biti da koristi onaj cisti, ocajni, f'n'f HDR, kao i HL2.

  8. #38
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Moš si mislit da je Oblivion igra s najbolljom grafikom ikad.

    I half life2 na max izgleda lošije od Stalkera na max. usporedite teksture zidova,napravite si skrinšotove ako treba radi lakše usporedbe,da ih mozete brzo mjenjati i tako vidjeti razliku. Uspordite sjene,half life 2 ima obične statične,stalker ima dinamično osvjetljenje,sve baca svoju sjenu,i da,pogledajte malo vegetaciju u hl2 a onda ovu iz stalkera.

    = Citat = Izvorno postao HCL
    Kad čujete za neku igru, prvo što vas zanima je kako izgleda. Kako traileri nisu uvijek u punoj rezoluciji, sveukupni izgled igre najbolje predočavaju screenshotovi. Ekipa iz Panogamesa je toga svjesna, pa u dogovoru s developerima, na svojem sajtu nudi najbolje screenove koje ćete pronaći na internetu. Panoramske screenshotove najvećih detalja gledat ćete u punih 360°. Radi težine posla, sajt se updatea jednom mjesečno, ali nudi manje-više svaku popularniju igru. Više na http://www.panogames.com
    Oblivion
    HL2EP1
    Stalker

    Znam da su samo screenshotovi, ali ipak će pokazati bolje od bilo kojih drugih, jer pokazuju cijelu scenu u najboljim detaljima.

  9. #39
    Jedna od najboljih igara koje sam igrao...

  10. #40
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Moš si mislit da je Oblivion igra s najbolljom grafikom ikad.

    I half life2 na max izgleda lošije od Stalkera na max. usporedite teksture zidova,napravite si skrinšotove ako treba radi lakše usporedbe,da ih mozete brzo mjenjati i tako vidjeti razliku. Uspordite sjene,half life 2 ima obične statične,stalker ima dinamično osvjetljenje,sve baca svoju sjenu,i da,pogledajte malo vegetaciju u hl2 a onda ovu iz stalkera.

    = Citat = Izvorno postao HCL
    Kad čujete za neku igru, prvo što vas zanima je kako izgleda. Kako traileri nisu uvijek u punoj rezoluciji, sveukupni izgled igre najbolje predočavaju screenshotovi. Ekipa iz Panogamesa je toga svjesna, pa u dogovoru s developerima, na svojem sajtu nudi najbolje screenove koje ćete pronaći na internetu. Panoramske screenshotove najvećih detalja gledat ćete u punih 360°. Radi težine posla, sajt se updatea jednom mjesečno, ali nudi manje-više svaku popularniju igru. Više na http://www.panogames.com
    Oblivion
    HL2EP1
    Stalker

    Znam da su samo screenshotovi, ali ipak će pokazati bolje od bilo kojih drugih, jer pokazuju cijelu scenu u najboljim detaljima.
    ja otvorio...nisam skuzio šta si rekao ovo na kraju,kad se ono slika počela okretati oko sebe za 360 stupnjeva,zakon

    Slika 2 iz Stalkera izgleda BOLESNO dobro!

    Sad sam pogledao sve i mogu slobodno reć da me Stalker najviše fascinirao. Kao da kombinira bogatstvo vegetacije i prostor iz Obliviona i tu neku oštrinu,boje iz Half Lifea2: epizode 1(ne običnog Half Lifea2)

    I sad ko je ono govorio da PRVI CALL OF DUTY IZGLEDA BOLJE.

    Najjače je što igra uzivo izgleda još bolje,screensi joj ne idu na ruku jer se sjene i dinamično osvjetljenje ne vide u punom sjaju.

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    quote="mravojed20"]

    I sad ko je ono govorio da PRVI CALL OF DUTY IZGLEDA BOLJE.
    Kiklop -_-"

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    tko drugi
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    Šifre,gaming općenito stalker,33 str.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  14. #44
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Server
    Postova
    22
    stalker meni nekako ima nakaradnu glazbu i dosta je bugovit, ali nije sad baš smeće od igre, ali istina je da je glupo što u cijeloj zoni nema niti jedno vozilo s kojim se možete provozati
    ZADNJI POST

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    igra ne valja meni iz jwednog razloga :

    ne mogu je igrat na mom peceku

    do onda doje ne pokrenem smatrat cu je sranjem, kao i sve današnje igre koje ne mogu pokrenut

  16. #46
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Server
    Postova
    22
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    igra ne valja meni iz jwednog razloga :

    ne mogu je igrat na mom peceku

    do onda doje ne pokrenem smatrat cu je sranjem, kao i sve današnje igre koje ne mogu pokrenut
    ne inace stalker je ovako ok, no problem kod takvih igara je što se prave 100 godina i svi puno očekuju, a zapravo ispadne da je igra sasvim prosječna... možda da se igra nije toliko dugo pravila i najavljivala možda bi ju drugačije promatrali
    ZADNJI POST

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao Gaming Monk
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    igra ne valja meni iz jwednog razloga :

    ne mogu je igrat na mom peceku

    do onda doje ne pokrenem smatrat cu je sranjem, kao i sve današnje igre koje ne mogu pokrenut
    ne inace stalker je ovako ok, no problem kod takvih igara je što se prave 100 godina i svi puno očekuju, a zapravo ispadne da je igra sasvim prosječna... možda da se igra nije toliko dugo pravila i najavljivala možda bi ju drugačije promatrali

    Točno.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  18. #48
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Server
    Postova
    22
    Sječam se kako su u jednom interviju najavili da ce biti vozila za vožnju, čak da će biti i neke misije vezane za vozila (sakupljanje dijelova i sl.) , ali ništa od toga
    ZADNJI POST

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Vozila i fizika za njih su u igri,samo nisu otključani,imaš mod koji ti dozvoljava da ih voziš.

    http://stalker.filefront.com/file/Transport_Mod;77758


    ako te zanima kako to u praksi izgleda odi na youtube i napiši stalker vehicle mod ili stalker transport mod,ja ti ne mogu dat link jer ne mogu trenutno na jutub.

  20. #50
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Server
    Postova
    22
    o... pa hvala na informaciji
    ZADNJI POST

  21. #51
    Senior Member Lord of The Fleas Archil's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Tortuga
    Postova
    470

    S.T.A.L.K.E.R.

    Kupio sam igru jucer, cini mi se malo dosadna...

    Da mi ne steka ko "!#%/ mozda bi je i danas igrao.

    bla bla bla Tomato Tarifa

  22. #52
    Meni je igra zakon neman ništa protiv nje.Dobro osim par bugova inače meni ništa ne smetaju

  23. #53
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Najneotizimarnije smece na svijetu...igra mi zna zastekati


  24. #54
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380
    Igra vam je loša jer ste previše ocekivali. Ja nisam ništa ocekivao od igre koja se pravila 7 godina i odgodila se dvadeset puta. I zato mi se svidjela.

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    meni jedna od boljih igara koja se pojavila zadnjih godina, osobito u fps žanru.
    o grafici ne mogu govoriti, jer ne mogu pokreniti na max detaljima pa mi je glupo suditi bez da mogu do kraja nešto isprobati.
    atmosfera je jedna od najboljih, čovjek se stvarno može uživiti u igru
    bugovi- ima ih puno, ali patch sve riješi, ako niste cjepidlaka
    priča- nije remek dijelo ali bolja mi je od glavne priče mnogih igara, tako da smatram da se sasvim dobro uklapa.
    ukupno: 9/10
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  26. #56
    igra je dobra... i više od toga :S

  27. #57
    Di je vise ekspanzija.

    Ali nema veze tak i tak ju igram ispocetka,gusti su gusti.


  28. #58
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    Meni je igra bezveze , neznam , mozda opet los dan...hehe , ma nije , onak osrednja ali preeeeeevise odugovlacen izlazak da sam mislio da ce izac zivi mutirani 25d stvorovi iz igre , a ono kaj me docekalo....ocjena 6

  29. #59
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ma ja stvarno ne kuzim zašto ekipa stalno trubi da grafika ne valja,meni ova igra uzivo izgleda bolje od Obliviona,Half lifea 2(dokazano) Feara,Dooma 3 itd..

    Ogromni draw distance, OSVJETLJENJE I SJENE koje nisam nigdje drugdje vidio dosad,shaderi,teksture oštre, pa šta vam je.
    Onaj ko je ne igra na max grafici nema pravo govorit da je zastarjela.

    I još sam nešto skuzio,čim igra ima malo realnije boje,gotovo,ne valja grafika, a ako sve blješti od zelene plave crvene zute,ako ne mozeš gledati u lika koliko mu glava svjetli od lošeg HDRa,aka OBLIVION, omg najjebenija grafika ikad...a to što su teksture zmuljane, što se lišće na stablima okreće kako ti hodaš,voda ko ulje izgleda,trava na 50metara nestaje,e to niko ne vidi.
    Kako igra nebi molim te izgledala bolje od Half-Life-a kad su im ukrali pola tekstura (dokazano) zbog čega su se zavlačili po sudovima

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    stalker mije okej igra,ali da ga oću igrati normalno moram igrati s rezom 800x600 i sve na low...medium i normalno oružje (ne zmuljano) šteka..
    amd athlon x2 3600+,1,5 gb rama i 7600gs

Slične teme

  1. Shadow Warrior
    By W1k1n6 in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-10-2013, 00:05
  2. Shadow Warrior
    By Rang€r in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2009, 23:21
  3. Shadow Complex
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-09-2009, 19:21
  4. Shadow Priest help!!
    By Blacky_123 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-04-2008, 20:47
  5. Shadow of the Colossus
    By goGAMERo in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-05-2006, 10:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •