Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 285

Tema: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    Neznam za vas ali igra mi je dosadna i ocajna. Igrao sam ju svega 2 sata, popizdio na igru otisao u add reamove i fino ju obriso sa kompa, igra je smece.Toliko toga se govorilo o toj igri a vidi sad. Ja bi bolju igru napravio, dosadna tema igre glupo napravljena oruzja obecali su da ce se moc vozit vozila a nemoze se. I jos puno sranja. Bugova ima preko 200 izaso ja prvi patch koji ih popravlja 68 komada isuse boze.A ima ih jos sigurno. Zalim sad sto sam nabavio tu igru jer sam ju kao i svi jedva cekao da izade i na kraju govno na sibici.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Nisam igrao dovoljno pa necu pljuvati.Dobro jesam nekih sat vremena jučer kod frenda i super mi je. Prednost toga šta još nisam odigrao(kako spada) je ta šta kad je kupim,nece bit 200 bugova,i bit će mod koji omogućuje vozila(svi modeli i fizika su već u igri samo nisu iskorišteni).

    I čekaj tebi je to nešto strašno što ih ima 200? pa patch je izašao već dva dana nakon izlaska igre,bit će ih još,šta bi ljudi trebali reći za oblivion( 800 bugova ispravljenih par MJESECI nakon izlaska) i gothic 3?

    Stalker je još sasvim ok.

    Ovo za oruzja nisam skuzio,wtf? Kako loše napravljena,pucaju,tu i tamo se zaglave..

  3. #3
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    igru nisam igrao tako da ne mogu pljuvat po njoj


    a ako netko jos jednom spomene nesto sto ima veze sa piratstvom lockam topic

  4. #4
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    bome baš istina što kažeš Princ,tolko se dugo očekivala ta igra,najavljivali je koda je neznam kaj,i sad kad vidim one screen shotove ko svaka druga FPS,niš posebno

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Probaj odigrati a ne gledati screenshotove

    Meni je Oblivion bio SUPER na screenshotovima a kad sam ga igrao mi je bio sranje. Toliko o tome.

  6. #6
    igra nije nis posebno,al ok za jedan prolaz

  7. #7

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    = Citat = Izvorno postao THE LIK
    Neznam za vas ali igra mi je dosadna i ocajna. Igrao sam ju svega 2 sata, popizdio na igru otisao u add reamove i fino ju obriso sa kompa, igra je smece.Toliko toga se govorilo o toj igri a vidi sad. Ja bi bolju igru napravio, dosadna tema igre glupo napravljena oruzja obecali su da ce se moc vozit vozila a nemoze se. I jos puno sranja. Bugova ima preko 200 izaso ja prvi patch koji ih popravlja 68 komada isuse boze.A ima ih jos sigurno. Zalim sad sto sam nabavio tu igru jer sam ju kao i svi jedva cekao da izade i na kraju govno na sibici.
    Igra postane zanimljiva tek nakon 4-5 sati igranja.Ni meni nije pretjerano sjela na prvu loptu.Sada mogu reci da prejebena.
    Igra nije za nekoga tko voli iskljucivo Rambo fps-ove .Grafika u igri je odlicna.Dobro likovi nisu nest naj bolje sto danas postoji ali okolis je odlican.Trava se ljulja na vjetru,vjetar nosi lisce,anomalije izgledaju ludo.Zvukovi u igri su odlicni i stvarno pridonose atmosferi,pogotovo cviljenje divljih pasa.Fizika je odlicna.Napucavanje mi se isprva nije svidjelo ali kada se uhodas postane gotovo najbolje sto danasnji fps moze ponuditi jer je protivnicki ai u borbama nenadjebiv.
    Radnja vise manje,nikada se pretjerano nisam osvrtao na nju.Najbolje od svega je dobro pogodjena atmosfera radiacijom opustosenog grada.Fakat sam se iznenadio kad sam skuzio da protivnici umiru polagano od zadobivenih rana.Ima toga jos hrpu ali mi se neda nabrajati.Ukupno gledano svi ostali fps-ovi nakon STALKERA mi se cine nekako isprazni.


  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    = Citat = Izvorno postao THE LIK
    Ja bi bolju igru napravio
    Al' bih ti sad rekao par stvari ili malo više, ali ipak neću... danas mi je lijep dan.

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "THE LIK":1ldr2av3
    Ja bi bolju igru napravio
    Al' bih ti sad rekao par stvari ili malo više, ali ipak neću... danas mi je lijep dan.[/quote:1ldr2av3]


    gg Burek

    igru jos nisam prbo, ali cini mi se ko i svaki drugi FPS, odličan za ubit kojih sat, dva...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  10. #10

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "THE LIK":175cy069
    Ja bi bolju igru napravio
    Al' bih ti sad rekao par stvari ili malo više, ali ipak neću... danas mi je lijep dan.[/quote:175cy069]

    A baš e.

    Nisam igrao tako da ne mogu komentirati nažalost. Baš me zanima kakvi će se komentari ovdje nakupiti.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    = Citat = Izvorno postao Tekla
    On je napiso da je očajna i niste ga napali sta je rec.Neznam sta da kazem za igru.Nesviđami se.Cudna mi malo grafika.Nije primjerena kako izgledaju grafike iz dr igra.
    Hebala te grafika.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Tekla
    Cudna mi malo grafika.Nije primjerena kako izgledaju grafike iz dr igra.
    Velike firme kupuju poznate engine (sad popularni unreal3) i daju svojim razvojnim grupama. Potom oni idu na provjereno uspješna rješenja. Tako dobivaš identične hudove, identičnu uporabu shadera i manje više jednake kretnje svojeg lika i npcova. Istočna, sjevero-istočna i centralna europa je ZAKON. Zna se naći ekipe koja ima love za super skupe engine, ali većinom su to mali razvojni teamovi koji igre rade iz ničega. Na kraju, dolazi ogromna hrpetina smeća, ali ona remek-djela se pamte dugo, dugo. U zadnjih par godina, po akcijskim igrama Europa debelo šiša ostatak svijeta: Max Payneovi, Serious Samovi, Mafia, FarCry, Painkiller, Stalker...

  13. #13
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Maze
    = Citat = Izvorno postao Tekla
    On je napiso da je očajna i niste ga napali sta je rec.Neznam sta da kazem za igru.Nesviđami se.Cudna mi malo grafika.Nije primjerena kako izgledaju grafike iz dr igra.
    Hebala te grafika.

    Kaze mi ovaj sta je igra da je igra preteška.

  14. #14
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "THE LIK":3hqjykoq
    Ja bi bolju igru napravio
    Al' bih ti sad rekao par stvari ili malo više, ali ipak neću... danas mi je lijep dan.[/quote:3hqjykoq]

    daj burek, molim te napiši. Od tvojih postova se čovjek jednostavno obrazuje i gušt ih je čitat.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

    [quote=Lord Jambrek][quote="Burek_fr0m_SPACE":2ma764ne]
    = Citat = Izvorno postao "THE LIK":2ma764ne
    Ja bi bolju igru napravio
    Al' bih ti sad rekao par stvari ili malo više, ali ipak neću... danas mi je lijep dan.[/quote:2ma764ne]

    daj burek, molim te napiši. Od tvojih postova se čovjek jednostavno obrazuje i gušt ih je čitat.[/quote:2ma764ne]
    Thx, Jambrek, ali neću mnogo ovdje da pričam s obzirom da još nisam imao priliku zaigrati igru. Mislim, pričajte da igra ne valja koliko god hoćete, ali kad neki genijalac izjavi ovako da bi on bolje... Ili veze nema o ovome, ili ima prevelik ego ili jako loš smisao za humor - a ništa od toga ne pomaže izradi dobre igre. Sve bih ja to poslao da sami naprave po igru... pa kad odustanu, onda bi im odjednom sve igre bile savršene. Ne kažem ja da se igre ne smiju kritikovati - naravno da treba, svemu treba tražiti mane, jer drugačije ne bi znali kako poboljšati to. I, naravno, ciljna publika su igrači, a od igrača se ne očekuje da znaju kako je programirati, shvatam ja to u potpunosti, ali opet, kod tog "kritikovanja" ipak treba ostati na Zemlji, ili bar ispod radara, ako shvatate šta hoću da kažem. Ponajveći problem ove igre je, koliko ja vidim, predugi development cycle čija je direktna poslijedica pomalo zastarjeli grafički materijal. Jer ljudi su vjerovatno više od pola toga imali gotovog i prije 2 godine i u to je uloženo mnogo truda, a sad, 2 godine kasnije nisu mogli sve ponovo raditi, već samo malo ušminkati što se dalo, pa otuda taj "starinski" izgled cijele igre. Sve u svemu, znajući samo stvari iz (p)reviewova i screenshota, čini se kao sasvim solidna igra i svakako sam zainteresovan da je probam, a kada se to jednom desi, onda ću ponovo da postujem.

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ma ja stvarno ne kuzim zašto ekipa stalno trubi da grafika ne valja,meni ova igra uzivo izgleda bolje od Obliviona,Half lifea 2(dokazano) Feara,Dooma 3 itd..

    Ogromni draw distance, OSVJETLJENJE I SJENE koje nisam nigdje drugdje vidio dosad,shaderi,teksture oštre, pa šta vam je.
    Onaj ko je ne igra na max grafici nema pravo govorit da je zastarjela.

    I još sam nešto skuzio,čim igra ima malo realnije boje,gotovo,ne valja grafika, a ako sve blješti od zelene plave crvene zute,ako ne mozeš gledati u lika koliko mu glava svjetli od lošeg HDRa,aka OBLIVION, omg najjebenija grafika ikad...a to što su teksture zmuljane, što se lišće na stablima okreće kako ti hodaš,voda ko ulje izgleda,trava na 50metara nestaje,e to niko ne vidi.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    nisam igrao igru ali na hcl-u kažu da je grafika na razini half life-a 2
    inače tamo je igra dobila 78

  18. #18
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Probaj odigrati a ne gledati screenshotove

    Meni je Oblivion bio SUPER na screenshotovima a kad sam ga igrao mi je bio sranje. Toliko o tome.

    ja sam igro i vidio Oblivion na screenovima ali ga ne igram iz razloga što mi šteka,inače da ne igro bi ga dok pauziram na WoW-u

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    ako ne mozeš gledati u lika koliko mu glava svjetli od lošeg HDRa,aka OBLIVION
    Oblivionu nedostaje tone mapping. Pisao sam o tome pred kraj ovogSčlanka. Za S.T.A.L.K.E.R. sam prilično siguran da nema HDRL, jesam u pravu?

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ono je jako dobar post,svaka čast,baš je gušt za čitati kad je objašnjeno kako spada

    Stalker koristi HDR,premda se meni čini da nije tako izrazen na mjestima na kojim nebi trebao,kao što je slučaj s Oblivionom.

  21. #21
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ma ja stvarno ne kuzim zašto ekipa stalno trubi da grafika ne valja,meni ova igra uzivo izgleda bolje od Obliviona,Half lifea 2(dokazano) Feara,Dooma 3 itd..

    Ogromni draw distance, OSVJETLJENJE I SJENE koje nisam nigdje drugdje vidio dosad,shaderi,teksture oštre, pa šta vam je.
    Onaj ko je ne igra na max grafici nema pravo govorit da je zastarjela.

    I još sam nešto skuzio,čim igra ima malo realnije boje,gotovo,ne valja grafika, a ako sve blješti od zelene plave crvene zute,ako ne mozeš gledati u lika koliko mu glava svjetli od lošeg HDRa,aka OBLIVION, omg najjebenija grafika ikad...a to što su teksture zmuljane, što se lišće na stablima okreće kako ti hodaš,voda ko ulje izgleda,trava na 50metara nestaje,e to niko ne vidi.
    Fala bogu jedan pametan post.

    Kao što sam rekao jednom, Stalkerova grafika teži prema realnosti, a ne prema nekim fancy hanky panky bloomy barbie efektima. Oblivion je fantasy igra pa mu paše takva grafika, a stalker je mračna igra koja se odvija nakon DVA RASTOPLJENJA černobilovog reaktora. Pa kaj vi očekujete da će sve prštat od sunca i fancy cvijeća.


    Ljudi moji, oblivion vam je tako primamljiv zato jer su najviše korištene boje prvog i drugog reda, zato je takav melem za oči. Stalker više prevladava tercijarnim bojama, boje koje su manje primamljive za oči.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    tu
    Postova
    45
    Meni osobno je grafika u Stalkeru najmanji problem. Uopce nemam zamjerki na nju niti na performanse. Ali moram priznati da mi poprilicno ide na zivce sto svako malo moram pucati po onim dosadnim psima, svinjama i sl. Zona je kao puna radijacije i opustošena. No, s obzirom koliko mi monstera i ljudi radi o glavi svakih dvadesetak metara nekako u to nisam uvjeren. Upravo time me podsjeca na Oblivion. I tamo su me svako malo napadali stakori i vukovi. Bandite da i ne spominjem. Ne znam kako vama, ali meni digne tlak kada izadjem iz svoje kuce u Imperial City-u i zacujem epsku orkestralnu glazbu, jer me upravo napada rak. Takve stvari mi poprilicno zeznu atmosferu. Pogotovo u Stalkeru, jer mislim da bi u njegovom slucaju "manje" bilo "vise".

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    The Mixed Tape
    Postova
    761
    ja ju ni nemogu igrat a ni po screenshotovima ni ne zelim nije mi nest posebno

  24. #24
    Nemože se baš reći da je stalker smeće, jer nije, doduše najveća ljepota leži u lijepom svijetu, odličnoj atmosferi, radnji, nelinearnosti...

    MANE : Govorili su kako x-ray engine ima mogućnosti koji najnoviji komercijalni engineovi nemaju, ofo, ono, spike na široko, a sada kada gledam, grafiku ne bih ni sa HL2 usporedio. Drugo, oružja, ciljanje u qurcu, protivnika iznimno teško ubiti, osim ako nemaš živce pa 10 puta pokušavati ubiti grupicu od 5 stalkera, neka oružja su potpuno beskorisna, i po mom ukusu previše rpg elemenata za jedan prvobitno FPS naslov, PDA uređaj u totalnom qurcu, mehanika obavljanja questova, side questovi...

    Maximalno 7/10

  25. #25
    Šta više RPG-a to je meni bolje.

    Još samo da ga nabavim...

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Meni je grafika u Oblivionu puno bolja od one u S.T.A.L.KE.R.u,a igram sve igre na max detaljima u rez 1024x768.Iskreno,STALKER mi djeluje kao igra čiji je engine bio spreman prije dvije,najmanje jednu godinu,i tada spreman za konkurenciju,a ne sada.Igrao sam igru,prvo pet minuta pa nakon toga izgasio,pa je onda ponovno pokrenuo i tek mi se onda kako-tako svidjela.Razlog tomu je open-ended prostor,kao i u Oblivionu.Naravno,te se dvije igre nemogu uspoređivati,isto kao što se i o ukusima ne raspravlja.Mislim da je netko spomenuo da je izbrisao Oblivion nakon pet minuta igre,a isto sam ja htio učiniti sa STALKERom,ali sam mu pružio drugu šansu.Oblivion igram dosta dugo,i svaki mjesec je barem dva puta u tjednu pokrenem,što nevjerujem da će biti slučaj sa STALKERom,dapače,ne igram ga već tjedan dana.A kako uopće netko može vjerovati da će igre sa tolikim likovima (preko 1000 NPCja u Oblivionu) i prostorom biti bez bugova?To je ravno onome kao što je rekao da će sam napraviti igru!Mislim da u ovim danima sve većeg recyclea igara moramo poštovati igre i developere ovako originalne ideje (poput STALKERa),ili ovakvih ogromnih SP igara poput Obliviona,koje se ne viđaju često u svijetu gejminga.

  27. #27
    Zavrsio ga upravao.Nakon njega jedna velika praznina.Iskreno neznam sto bi pametno nakon njega uopce zaigrao.Toliko je dobar da mi je uspio zgaditi sve ostale igre.Jedinstveno iskustvo.
    Ne kuzim kak netko moze pljuvati grafiku u ovoj igri.Meni je izvrsna i totalno pase apokalipticnoj zoni.Napucavanje je izvrsno i po mom ukusu na stalker tezini bas taman izazov za prvi prohod.Najbolje od svega je fenomenalna atmosfera,po mom misljenju slicne igre do sada nije bilo.

    Igra ima i svojih mana.Bugovi poput protivnika koji pucaju kroz zidove ili nestanu nakon sto ih ubijete kao da su isparili mi jednastavno nisu ni priblizno dovoljan razlog za pljuvanje ove igre.takvih bugova ima i u mnogim drugim razvikanim naslovima.Glavna misija je mozda malo prekratka ali ima dovoljno sporednih koje produzuju igranje.Uostalom gotovo sve fps-ove mozote zavrsiti u tjedan dana ili manje.Igra ima i 4-5 razlicitih zavrsetaka pa si vi mislite.

    ocjena 9,5/10.

    Ovaj cu naslov sigorno jos jednom preci jer iskreno nakon njega sve ostale igre su mi nekako prazne.


  28. #28
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Šta više RPG-a to je meni bolje.

    Još samo da ga nabavim...
    Ako ga krenes igrati kao rpg ostat ces razocaran.Novac je u igri nebitan i sluzi vise reda radi.Ova je igra prvenstveno FPS sa vjerovatno najboljom atmosferom do sada.Oruzja su fenomenalna,pogotovo sa namontiranom optikom.Napucavanje je super zabavno zbog protivnickog ai itd.Zona je jedno ludo mjesto,pogotovo onaj dio oko same nuklearke.Za promjenu ruski je zakon kao kada se skupe likovi oko logorske vatre pa zasviraju gitaru i krenu u spiku.Ili kada se priblzis nekom liku a on odvali dole aruzje,ludilo.


  29. #29
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Šta više RPG-a to je meni bolje.

    Još samo da ga nabavim...
    Ako ga krenes igrati kao rpg ostat ces razocaran.Novac je u igri nebitan i sluzi vise reda radi.Ova je igra prvenstveno FPS sa vjerovatno najboljom atmosferom do sada.Oruzja su fenomenalna,pogotovo sa namontiranom optikom.Napucavanje je super zabavno zbog protivnickog ai itd.Zona je jedno ludo mjesto,pogotovo onaj dio oko same nuklearke.Za promjenu ruski je zakon kao kada se skupe likovi oko logorske vatre pa zasviraju gitaru i krenu u spiku.Ili kada se priblzis nekom liku a on odvali dole aruzje,ludilo.
    Ma nemam problema sa hibridima; ionako u zadnje vrijeme igram dosta FPS-ova pa me čisto zanima kakve sličnosti ima s Boiling Point-om. Također se slažem s tim da je Ruski zakon (bar malo osvježenje od klasičnog 'hood i kraljičinog engleskog). Također jedva čekam da vidim (i testiram) tu famoznu balistiku na djelu.

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Nisam ju još igrao ali i meni se čini jako sumnjivom, nadam se da kada ju nabavim da se neću pridružiti pljuvačima
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

Slične teme

  1. Shadow Warrior
    By W1k1n6 in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-10-2013, 00:05
  2. Shadow Warrior
    By Rang€r in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2009, 23:21
  3. Shadow Complex
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-09-2009, 19:21
  4. Shadow Priest help!!
    By Blacky_123 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-04-2008, 20:47
  5. Shadow of the Colossus
    By goGAMERo in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-05-2006, 10:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •