Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: CRO bi da nas tuku

  1. #1

    CRO bi da nas tuku

    Dobio sam mail danas navečer sa CB izazovom od klana CRO.
    Igralo bi se:
    CTF 4 vs 4
    Srijeda 28.03.2007.
    u 21:00 sati

    Dal nas ima?
    Ajte popis...
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  2. #2
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: CRO bi da nas tuku

    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Dobio sam mail danas navečer sa CB izazovom od klana CRO.
    Igralo bi se:
    CTF 4 vs 4
    Srijeda 28.03.2007.
    u 21:00 sati

    Dal nas ima?
    Ajte popis...
    Nije nas se ni javilo 4 za FEAR, od mojeg posta u kojemu sam pozvao ekipu, pa sam otkazao taj meč. Ukoliko ekipa želi igrati FEAR, neka se prvo izjasne, jer nema smisla nikoga tjerati na nešto što neće iz gušta.
    Što vi predlažete za budućnost FEAR-a? Head hunting za novim članovima klana ili nešto drugo?
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  3. #3
    Nemam blagog pojma. Ovaj post je nastao čisto kao reakcija na chalenge koji nam je upučen. Da im znam reč ili eventualno ugovorit nekaj slično drugi put.
    Ja sam FEAR opet počeo igrat zadnjih desetak dana, i igra mi ga se. Onak uz BF2. ET mislim da nema smisla opet potencirat.
    Kaj se novih članova za FEAR tiče, neznam kolko to smisla ima ak nitko od originalne postave to ne misli igrat ozbiljno. Desit će se ko sa COD2 sekcijom u NOB-u. Stvorit će se grupica koja nema veze sa duhom i tekovinama klana, i počet se ponašat samostalno. A sve uz korištenje našeg imena i rerursa (Forum i tak to).
    Prema tome, ak se misli ozbiljnije igrat, ajmo prvo posložit ovo šta nas ima. FEAR smo i počeli igrat klanski jer postoje fajtovi 2 na 2 i tako to. Drugim rječima više od 3-4 čovjeka realno ne treba.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    ja sam in

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Nemam blagog pojma. Ovaj post je nastao čisto kao reakcija na chalenge koji nam je upučen. Da im znam reč ili eventualno ugovorit nekaj slično drugi put.
    Ja sam FEAR opet počeo igrat zadnjih desetak dana, i igra mi ga se. Onak uz BF2. ET mislim da nema smisla opet potencirat.
    Kaj se novih članova za FEAR tiče, neznam kolko to smisla ima ak nitko od originalne postave to ne misli igrat ozbiljno. Desit će se ko sa COD2 sekcijom u NOB-u. Stvorit će se grupica koja nema veze sa duhom i tekovinama klana, i počet se ponašat samostalno. A sve uz korištenje našeg imena i rerursa (Forum i tak to).
    Prema tome, ak se misli ozbiljnije igrat, ajmo prvo posložit ovo šta nas ima. FEAR smo i počeli igrat klanski jer postoje fajtovi 2 na 2 i tako to. Drugim rječima više od 3-4 čovjeka realno ne treba.
    Slažem se, nisam ni ja previše za uzimanje novih ljudi, no ukoliko od starih ne možemo složit ekipu, onda ne vidim drugog načina. Slična situacija je svojevremeno bila s UT2K4, kad zbog nedostatka zainteresiranih nikad nismo ni zaigrali klanski, a sada se to ponavlja s FEAR CTF-om. Mislim da mi se neda čekati ET: QW da bi svi klanski prionuli na to (možda), pa mi ulazak novih snaga djeluje kao manje zlo od neigranja. BTW, za FEAR CTF treba imati ekipu od 6 ljudi. S minimalno 4 se može igrati, ali to nije gušt već improvizacija.
    BTW, volio bih kada bi se o ovoj temi izjasnili i drugi osim tebe, Ps1ha i mene, ali koliko vidim, nitko ni da hlikne
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6
    klikam ja redovito, samo se necu javljat jer nemam sto pametno za dodati. sta da kazem, ceka se QW

  7. #7
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    klikam ja redovito, samo se necu javljat jer nemam sto pametno za dodati. sta da kazem, ceka se QW
    Klikaš ali ne hlikaš
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    klikam ja redovito, samo se necu javljat jer nemam sto pametno za dodati. sta da kazem, ceka se QW
    A da do čekanje skratiš sa malo high kickova i headshotova?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  9. #9
    ajde kad ste toliko navalili, probat cu nesto sloziti ali problem mi je posto nemam dvd rom.... morat cu do bratica pa nesto skemijati

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    samo se pozuri, ovi nesto opako flertaju sa PS3

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •