Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: Koji je najbolji program za ANTI SPYWARE, MALWARE...

  1. #31
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Pitam jer me Kaspersky ugodno razočarao!
    jel to moguće uopće?!?! meni je kaspersky najbolje rješenje ikada, šteta da mi nešto nije bilo u redu s dozvolom( nisam mogla updejtat) pa sad moram koristiti avg
    Na žalost je, i mene je to iznenadilo

    Gledam, svaki dan mi je komp sve više i više u rasulu a Kaspersky nikaj ne pronalazi... Stavim nazad BitDefender v10 i nađe mi 7 trojanaca i preko 20 spyware-a! Odmah sam nakon toga maknuo Kasperskog jerbo mi nemre to raditi, ps. bio je full update-an i sve, tak da nebi bilo da sam noob

    Kaj je najtužnije od svega, na listi najboljih, Kaspersky je na 2. mjestu, odmah iza BitDefendera... Ne kužim

    Bum si isprobao Avast i možda Nod32, Nod32 sam imao i OK je ali meni treba jaki Real Time Protection, a firewall ne dolazi u obzir! Mada kad razmislim, možda bi trebao dati još koju šansu ZoneAlarmu da se dokaže

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Gledam, svaki dan mi je komp sve više i više u rasulu a Kaspersky nikaj ne pronalazi... Stavim nazad BitDefender v10 i nađe mi 7 trojanaca i preko 20 spyware-a! Odmah sam nakon toga maknuo Kasperskog jerbo mi nemre to raditi, ps. bio je full update-an i sve, tak da nebi bilo da sam noob
    ne znam, meni je kaspersky sve nalazio i sprječavao tako da fakat ne znam što nije u redu kod tebe... ja mislim da ću se sa avg-a vratit na dobri, stari ad-aware avg je shit

    zašto firewall ne dolazi u obzir? meni zone alarm uredno radi i uglavnom ne propušta ništa

  3. #33
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Možda zato jer ja imam verziju Kasperskog kojega dobiješ kao poklon uz matičnu... znaći nije ona full prava verzija ali opet mora obavljati svoju dužnost!

    Dobio sam ga uz matičnu Gigabyte 965P-DS3!

    Šteta kaj mi je BitDefender "izgubio" licencu

    EDIT: Zašto ne FireWall? Zato jer me opako živciraju njegovi pop-upovi Ali vjerujem kada se dobro poštima da je super program!

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Bartuc ja imam ZoneAlarm oko godinu dana i više i dosad nisam pokupio ni jedan virus . Samo ti daj njemu priliku .

  5. #35
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Lich
    Bartuc ja imam ZoneAlarm oko godinu dana i više i dosad nisam pokupio ni jedan virus . Samo ti daj njemu priliku .
    Budem, hvala na preporuci...

    Nego daj reci jel imaš česte PopUp-ove (ono kad te traži potvrdi ovaj prjenos podataka, pa sad ovaj itd.)? Zbog toga me odbio prvi puta kada sam ga koristio jer sam svako malo morao odobravati bilo koju akciju na kompu!

    PS: Jel jako uspori komp?

  6. #36
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Tu i tamo me pita u vezi nekih programa ali meni to baš i ne smeta . Možeš narediti da te više ne pita jedno te isto pitanje ali to ti baš ne preporučam .

    Što se tiče usporavanja kompa , malo za vrijeme skeniranja .

  7. #37
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    EDIT: Zašto ne FireWall? Zato jer me opako živciraju njegovi pop-upovi Ali vjerujem kada se dobro poštima da je super program!
    poruke se mogu isključiti, a programima možeš odrediti dozvole pa ti se neće pojavljivati pitanja ...
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Moja kombinacija: NOD32, ZoneAlarm, Spybot i Ad-Aware, predobri su programi.

    NOD32 i ZoneAlarm su mi na startupu, a u idlu koriste oko 100MB rama
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  9. #39
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    NOD32+Spyware Doctor, samo to dvoj plus firewall od windowsa, onaj random valja, i za sad sve štima i dela ko vurica


    e da Bartuc jel koristiš Spyware Doctor ?

  10. #40
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Pitam jer me Kaspersky ugodno razočarao!
    jel to moguće uopće?!?! meni je kaspersky najbolje rješenje ikada, šteta da mi nešto nije bilo u redu s dozvolom( nisam mogla updejtat) pa sad moram koristiti avg
    Na žalost je, i mene je to iznenadilo

    Gledam, svaki dan mi je komp sve više i više u rasulu a Kaspersky nikaj ne pronalazi... Stavim nazad BitDefender v10 i nađe mi 7 trojanaca i preko 20 spyware-a! Odmah sam nakon toga maknuo Kasperskog jerbo mi nemre to raditi, ps. bio je full update-an i sve, tak da nebi bilo da sam noob

    Kaj je najtužnije od svega, na listi najboljih, Kaspersky je na 2. mjestu, odmah iza BitDefendera... Ne kužim

    Bum si isprobao Avast i možda Nod32, Nod32 sam imao i OK je ali meni treba jaki Real Time Protection, a firewall ne dolazi u obzir! Mada kad razmislim, možda bi trebao dati još koju šansu ZoneAlarmu da se dokaže
    Meni kaspersky radi ko suza, uspjeo sam nać key koji nije blacklistan i update-a se svaki dan, češlja ko suza, uz KAV imam i ZA i komp mi radi ko bog, osim faking registry-a kojeg moram očistit, odnsono moram formatirat hard jer idem na Vistu.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  11. #41
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao flander
    NOD32+Spyware Doctor, samo to dvoj plus firewall od windowsa, onaj random valja, i za sad sve štima i dela ko vurica


    e da Bartuc jel koristiš Spyware Doctor ?
    Ajme već dugo apsolutno nikaj ne koristim! Imam Flat Rate već mjesec i pol dana i komp mi je pun virusa i spyware-a i svega! Ne da mi ga se čisiti jerbo ga ovu subotu formatiram i spremam za maratonsko uživanje u svim igrama koje sam pribavio za ljetnu uživanciju!

    PS: Od tog formata, nema više skidanja viruseka i inih điđa i baja

    EDIT:

    @Jambrek, ja sam dobio Kasperskog uz matičnu! Ali opet, znam da mi je komp pun virusa ali nikaj mi Kaspersky ne nađe

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    prešao sam na nod32+zone alarm pro jer mi je ZA security suite previše usporio komp
    i da još imam spyware blaster, spybot i novi Ad Aware 2007

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas D@rX's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Tu sam...
    Postova
    359
    probajte F-Secure, stvarno odlično, nije napastan kao Zone alarm a po meni je bolji, koristim ga od prosle godine i stvarno sam zadovoljan a pogotovo preporucam onima sa manje memorije jer uopce ne "zdere" puno memorije.
    When did I know????
    The day my mom told me I could be
    whatever I wanted to be.
    -Allen Iverson #3

  14. #44
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    koristim avira antivir i vista firewall i nikakva gamad ne prolazi
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #45
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    Ni spyware terminator nije los
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    Sad sam prešao na Eset Smart Security i mogu reči da nije loš. Sadrži NOD32 3.0, Firewall, Anti-Spyware, Anti-Spam. Dosad nisam imao nikakvih problema i uopče ne gnjavi sa svakakvim upozorenjima.

Slične teme

  1. Koji vam je najbolji lik u Oblivionu?
    By in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 17-08-2009, 22:56
  2. Koji server je najbolji
    By POSA in forum Wolfenstein
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 08-02-2007, 22:16
  3. Koji je najbolji p2p program?
    By fan in forum Software
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 02-12-2006, 20:25
  4. Koji je najbolji WoW server
    By Dreamer Deceiver in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-07-2006, 21:26
  5. Koji vam je AOE najbolji?
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 25-03-2006, 21:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •