Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Firefox mitovi

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies FujiLim's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Split (hell)
    Postova
    92

    Firefox mitovi

    Moj kolega iz razreda je OC-ao HDD od 40GB na 200GB, rofl, svaka čast

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Lejm, plaćena reklama, pljuvanje firefoxa, Opera i IE su po tome brži, bolji, ma sve imaju bolje nego Firefox...

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    mislim da autor stranica nije objektivan, malo previše reklamira Operu pa je možda Opera imala prste u ovom

    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Neke stvari i nisu bas jasne, kazu da firefox ima manje zahtjeve, pa naravno kad je IE integriran u windowse, ako cemo mjeriti na taj nacin. Uostalom, za Firefox su stavili i preporucene zahtjeve (dakle za ugodan rad), a za IE samo one minimalne. Uostalom, volio bih vidjeti i Firefox kako radi na 486ici pa onda komentirati.

    Kod brzine spominju vrijeme potrebno za ucitavanje firefoxa, opet, nema smisla buduci da je IE ucitan s windowsima.

    Usporedjuju slabe tocke Firefoxa (besplatan) i IE-a (komercijalan) ali opet, sve ih tretiraju jednako. Rupa u Firefoxu je rupa u Firefoxu. S druge strane, rupa u IE je rupa u Windowsima.
    U ove slabe tocje valjda nisu ni uvrstene one u IE-u koje se manifestiraju preko ActiveX-a.

    Reality - Firefox Extensions can be very unsafe.
    No shit, Sherlock. A razne pr0n alatne trake u IE-u koje se samo-instaliraju bez znanja korisnika su sasvim sigurne...


    Ne vjerujem ovakvim usporedbama, samo svojem iskustvu. Na internetu je moguce naci argumente za bilo kakav cilj. Sigurno postoje ovakve stranice koje su na strani Firefox-a, opet sa linkovima na benchmarkove i razna "istrazivanja".

    S IE sam uvijek imao problema, od mjenjanja homepagea do toolbarova na cije instaliranje nisam pristao, itd. Od prelaska na Firefox nisam nista mijenjao, jos je isti antivirus i firewall, a problema nema. To je sve sto trebam znati. Takodjer, vidim i sam da li mi se brze ucitava i kako radi.

    Hehe, za kraj vidim komentar sa strane, nesto u stilu: "Hvala sto ste pokazali fanboyevima..." Ma da, a tko ce sliniti nad ovom stranicom i upirati prste u firefox?
    there is no god to punish us

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ima nekih tačnih navoda tamo, ali ima i podosta kontradikcija. Recimo, kada je brzina u pitanju, na toj stranici uglavnom kažu da je Opera > Internet Explorer > Firefox, dok se na jednoj od stranica koje citiraju kao izvor informacija kunu da je Opera > Firefox > Internet Explorer. Ima toga još, pa cijela stranica ima vrlo sumnjiv kredibilitet. Uglavnom, ja sam ipak na Operi, i nije mi trebala onakva stranica da me ubijedi.

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    582
    Evo baš čitam tu...inače sam BIO ljubitelj mozille ali sam malo pratio i vidim kako IE stvarno trosi oko 20-30MB rama manje,a i kad malo bolje gledam IE je brziji...hm...zanimljivo!?

  7. #7
    Guest
    Nema šanse da je IE brži...

    IE 7 je ok,ali ni brzina,ni kompaktnost,ni količina addona ne može i nikad neće biti bolja od FF-a.

    I fala bogu toliko lijepim skinovima,pa FF ima preglednost opere!

  8. #8
    Osobno sam na operi i slazem se sa tekstom u potpunosti.FF je i prema mojem iskustvu najsporiji.


  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    na IE imam popupova više neg stanica na tijelu

    meni je puno ugodniji FF od IE i ne mislim se vraćat na IE...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #10
    Guest
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Osobno sam na operi i slazem se sa tekstom u potpunosti.FF je i prema mojem iskustvu najsporiji.


    Najsporiji?!?!?

    Si na 64k? Ako nisi,onda mi nije jasno...

    Instaliraj addon fasterfox,s njim je bar 3x brži od IE i bar 2x od O.

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    Koristim IE 7 , bio sam cijelo vrijeme na FireFoxu , i mislim da je IE (7 ne swi) brži pri samom otvaranju (dobro učitan je uwindowse) ali i u otvaranju stranica , ali nije tolka razlika da se ubiješ , ali i koristio sam operu par mjeseci i mislim da je opera najbrža
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  12. #12
    Skinite Fasterfox addon za FF i eto vam riješenja... bar u neku ruku.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    pa FF je jebeno brz i dobar i betz fasterfosxa!

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao BiG_Smoke
    pa FF je jebeno brz i dobar i betz fasterfosxa!
    istina, iz mojeg iskustva brži je i od IEa i Opere
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Koristio sam IE i FF i mogu reći da je IE jedino brži kod učitavanja samog browsera, FF je debelo brži kad su u pitanju učitavanja stranica, i opet kad koristim IE imam osjećaj da će mi komp eksplodirat .
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Petak 13.
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Osobno sam na operi i slazem se sa tekstom u potpunosti.FF je i prema mojem iskustvu najsporiji.


    Najsporiji?!?!?

    Si na 64k? Ako nisi,onda mi nije jasno...

    Instaliraj addon fasterfox,s njim je bar 3x brži od IE i bar 2x od O.
    Cesto koristim internet (profesija) te koristim sva tri preglednika u raznim situacijama i raznim uvjetima 1-5 mb.Koristim ih u zicnim i bezicnim vezama tako da govorim iz vlastitig iskustva.IE7 najbrze otvara stranice,sljede ga opera pa tek onda FF.To je onak od oka nisam nikada stvarno mjerio.


  17. #17
    Guest
    Ha gle hebe se meni za brzinu...0.02sec mi ne rade ulogu...bitnija mi je sigurnsot....IE je bio popljuvan prije par godina i tada ga je zamjenio firefox koji nije imao tolko propusta...sad polako i firefox gubi snagu pa kao IE se vrača na tron..tako da su oboje ok za sad...nema onog savršenog.

Slične teme

  1. Add-on za Firefox
    By The Great Duck in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-12-2010, 01:55
  2. Firefox
    By Razzarach in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-08-2010, 12:43
  3. Firefox
    By K4ciga in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 29-08-2010, 16:30
  4. legende i mitovi
    By la50 in forum Alt-F4
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 03-04-2009, 22:03
  5. Firefox
    By Constantine in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 03-11-2008, 08:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •