Stranica 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 474

Tema: Enemy Territory Quake Wars

  1. #151
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    EDIT: greška

    Eda, strogg je imba, medic napravi spawn point na mrtvom liku i spawna se na istom mjestu... ja sam tkao zaradio 10 killova u partiji.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  2. #152
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Igro sam koji 2 sata...ajme kako vrijeme leti u igri...igra nije savršena al ima ono nešto u sebi....što te drži da igraš...al su me pwnali.....jao jao.,...moram ja to trejnat

    Dobio još jedan key...pa tko prvi na pm..njegovo

    EDIT:OŠO KEY HANZAPLASTU....

    Sutra novi keyevi od quakera za quakere...živjeli!
    sendaj sta imas kad dobis na PM
    hvala

    P.S. kad odigram, saljem dalje

  3. #153
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    negdje na sewer mapi
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    isti battlefield s nekim novostima koje nisu nis posebno.
    Ti se šališ jelda? Sustav igranja je nepromijenjen od RtCW-a. Dakle imaš niz sekundarnih misija do izvršavanja primarne misije. Uostalom, sat i pol igranja ti nije dovoljno da sve shvatiš.

  4. #154
    Guest
    Pošto ima dosta onih koji žele samo probat...ewo jedan oficijalan key za pcplay....

    Budite fer i nemojte bit od 0-24 u igri!

    Your unique Beta Key is: 3GLLHBCARHRCLJ7J 27

  5. #155
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Ej.Jedva cekam.Bit ce teze ludilo.Svi ce ga igrati i mislim da ce biti u top 5 svjetskih multiu igara
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  6. #156
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    i ja ga jedva cekam ali ja zivim u sugavom Slavonskom Brodu i ta igra ce doci tek negdje u 10 mj. kako stvari stoje!!!! al uglvnom igrat cu ju kad dodje!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #157
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Brisan post...
    alo?

  8. #158
    Neda braco da se downloada,kaže previše...čekam sljedeći mjesec(valjda će to brzo) i padam u depru... čak su mi i roditelji rekli da postoji šansa da mi neće sponzorirati ono kupovanje... lajf sax(jeej goth ftw) odo se baciti sa stolice na pod...

  9. #159
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    A kad ce igra na hrv trziste?

  10. #160
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Ove godine.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  11. #161
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    = Citat = Izvorno postao half-dead-cro
    Ove godine.

    i to ako budemo imali srece izaci ce ove godine!!! al svi s mi toplo nadamo!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  12. #162
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Plz link za demo da ga skinem dok sam na praksi
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  13. #163
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ako ima neko iz Broda i zna kada izlazi kod nas ja bih ga molio da mi kaze! hvala
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  14. #164
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    A bogati u isto vrijeme kad i u ostatku Hrvatske.

  15. #165
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Plz link za demo da ga skinem dok sam na praksi
    http://www.fileplanet.com/files/170000/178252.shtml

  16. #166
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Zao mi je sto nema vise taktike u samoj borbi koja se, BTW, svodi na bunny hopping i strafeanje u krug oko protivnika. Zalosno.

    Pogotovo kada se Stroggovi dočepaju Icarusa, pa skakuću li ga skakuću i treba čovjeku pola ure dok uništi samo vozilo, da bi onda onaj pederček iz vozila izašao i konačno se počeo borit pri punom health dok si ti na 1/3, a da nespominjem koliko je GDF ekvivalen Icarusa inferioran njemu.
    Ali i inače se borba svodi na bunny hoppin te se iskreno nadam da će to promjenit.

  17. #167
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    oce oni to pljunit na DVD za idući broj?

    Bux.to referrer

  18. #168
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    negdje na sewer mapi
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Pogotovo kada se Stroggovi dočepaju Icarusa, pa skakuću li ga skakuću i treba čovjeku pola ure dok uništi samo vozilo,
    Jesi pokušao staviti turet za promjenu?

  19. #169
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao m4r1ju4n
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Pogotovo kada se Stroggovi dočepaju Icarusa, pa skakuću li ga skakuću i treba čovjeku pola ure dok uništi samo vozilo,
    Jesi pokušao staviti turet za promjenu?
    Aha znači on meni priđe ja promjenim klasu, respawnam se, dođem gdje on prije bio u nadi da će biti još tamo, ako je on još tamo ja samo za njega napravim turet, poginem dok čekam da turet stigne, te mi onda on ode prije nego mi turet dođe.

  20. #170
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Dajte na pm key jedan da samo vidim kako mi igra vozi...thx.

  21. #171
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Gdje mogu nabaviti cd-key.ako ne vi mi posaljite na pm.
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  22. #172
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Cd key nigdje budući da igra još nije ni izašla, a beta key si mogao ovdjeSali su nažalost sada svi ključevi podjeljeni, jedino ako tko ima višak pa da ti ga da.

  23. #173
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    jeli ima tko visak.Molim vas .PP me
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  24. #174
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    negdje na sewer mapi
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Aha znači on meni priđe ja promjenim klasu, respawnam se, dođem gdje on prije bio u nadi da će biti još tamo, ako je on još tamo ja samo za njega napravim turet, poginem dok čekam da turet stigne, te mi onda on ode prije nego mi turet dođe.
    Gledaj, klase u Wolfenstein serialu igara nisu samo zbog raznolikosti oružja već i zbog svoje upotrebljivosti. Tako dok si u limbu ili warmapu pogledaj koje su ti klase u timu. Mora postojati ravnoteža između klasa. Ne možeš uzeti ono što ti še najviše sviđa nego ono što je potrebno. U ET:QW-u je osnovno osiguranje mjesta respawna gradnjom tureta koje će spriječavati mahnitanje sa vozilima ili artiljerijom. Prosto ko pasulj.

  25. #175
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao m4r1ju4n
    Gledaj, klase u Wolfenstein serialu igara nisu samo zbog raznolikosti oružja već i zbog svoje upotrebljivosti. Tako dok si u limbu ili warmapu pogledaj koje su ti klase u timu. Mora postojati ravnoteža između klasa. Ne možeš uzeti ono što ti še najviše sviđa nego ono što je potrebno. U ET:QW-u je osnovno osiguranje mjesta respawna gradnjom tureta koje će spriječavati mahnitanje sa vozilima ili artiljerijom. Prosto ko pasulj.
    Nisi shavatio moju poantu, Icarus je jednostavno premobilan čak i za turet, prebzo možeš mijenjati mjesta i prelaziti preko SVIH prepreka bez da gubiš vatrenu moć.
    Pogledaj koliko se brzo možeš Strogg naći iz GDF-ovih linija nakon spawna u usporedbi sa GDF-ovim jedinicama, ali to čak i nije ono na što sam se ja žalio već činjenica da kada se nađeš 1 na 1 sa Stroggom u Icarusu on može skakut pola sata prije nego li mu ti uspiješ uništit samo Icarus i usput ti s onim bombama nanosit štetu.

  26. #176
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Ljudi ovo je tek beta ne cijela igra i sudeci po svemu splash damage ce slusati igrace(nadajmo se) i mjenjati stvari u igri (nadajmo se)
    A ako ne bude slusao ovo ce jako liciti na SW:battlefront
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  27. #177
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Evo mi iz KIA-e dobili prvi war . Evo i screenshot koji dokazuje tko je nadmoćan

    Jedino je bilo problema igrali smo na publicu, puno ljudi se spajalo pa smo kikali svakih 15 sekundi
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  28. #178

  29. #179
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Lako bit prvi u timu gdje su svi noobovi pogledaj s druge strane i vidit ćeš da si tek sedmi po XPu
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  30. #180
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    E ovako vam se uči da nevalja stat na istom mjestu gdje si upravo pozvao artiljeriju:


Slične teme

  1. Enemy Territory: Quake Wars
    By John Wayne in forum Wolfenstein
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 13-09-2006, 14:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •