Stranica 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 474

Tema: Enemy Territory Quake Wars

  1. #121
    Guest
    yep skida....skida 106kb/s.....2:15 sati.....

    Znači normalan speed..jedino treba čekat za download od 12-20min....

  2. #122
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Mi u KIA-i smo skinili prek torrenta prije par dana (~80kB/s) i sad smo dobili keyeve, tako da nemoramo gubit dragocijenih 2-3 sata za skidanje

    BTW tko je za otvaranje QW podforuma?
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  3. #123
    Senior Member It lives by night Werewolf's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    531
    Ako ko ima viska key nek posalje pls treba mi za frenda
    eXimius.lycan

  4. #124
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    = Citat = Izvorno postao Werewolf
    Ako ko ima viska key nek posalje pls treba mi za frenda

    Takoder ali za mene...PLZZZZ
    alo?

  5. #125
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao half-dead-cro
    Mi u KIA-i smo skinili prek torrenta prije par dana (~80kB/s) i sad smo dobili keyeve, tako da nemoramo gubit dragocijenih 2-3 sata za skidanje

    BTW tko je za otvaranje QW podforuma?
    tocno.. ali ja sam skinio sa RS-a..
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  6. #126
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    massa is coming back to kia
    Won't Bow Don't Know How.

  7. #127
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ima jos key-a??? ja bi htel probati...

  8. #128
    Eh, i mene promašio FilePlanet... tsk, tsk.

  9. #129
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Meni je amd freak dal key, vielen dank.

    Evo još da mi se downloada client.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  10. #130
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Croatia, Zagreb
    Postova
    75
    uf.. imaju oni dosta toga za srediti.. pogotovo vozila.. dosta se bugovito krecu.. al mislim da bude igra vgg

  11. #131
    evo,igrah sat i pol pa se sjetih rijeci jednog mudraca

    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    e ljudi,sad bum vam ja nekaj rekelva igra nebude nista valjala,sjetite se mojih rijeci
    igra me nije niti odusevila niti razocarala jer nisam imal bas nikakva ocekivanja.radi mi sa skoro sve na max,grafika je vise nego ok.ustvari,igra je tocno takva kakvom sam ju zamisljal - isti battlefield s nekim novostima koje nisu nis posebno.beta jer krep:da,mapa je relativno mala,ali 12 na 12 igraca je fakat premalo.to bi trebale biti masovne bitke,a ne ovo sranje.ali ok,to je samo beta.malo da spomenem oruzja...oruzja kod ljudi su mi totalno bzvz.nekak mi izgledaju plasticno,a recoil je skoro nepostojeci.ali zato ipak treba potrositi cijeli clip na nekog bastarda da bi ga smaknul.ono,drzim pucanje (nisan je na glavi),i kruzim ja jedno minutu oko lika,i tek onda odapne.isto vrijedi za stroggove,cija mi se oruzja cine jos manje ucinkovitima.jedino oni jetpackovi su fora.ali ove stvari kaj sam sad rekel ne uzimajte previse k srcu,jer ja i inace ne volim takve igre s ogromnim mapa,hrpom vozila i nehrpom igraca.draze su mi igre di se mogu neke taktike raditi.samo me nemojte toviti da se tu mogu taktike raditi jer mape su prevelike i nema sanse da se predvidi neko kretanje neprijatelja,sto nekakvo planiranje cini nemogucim.jednostavno se docepajte cim jaceg vozila i banzai.cekam full verziju igre,tolko da vidim ostale mape i mozda se igra popravi,ali 99% sam siguran da ju nebum igral.cod 4 se ceka

  12. #132
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    braco iz kie dolazim sutra da vam se pridruzim :ave

  13. #133
    Guest
    keyeve prodajem po 50kn


    Kaj reč..niš extra...mješavina q4 i battlefielda 2142.....Rase su po jačini snaga tu negdje..jer sam vidio da je neko spomenuo da su kao ovi alieni jači..e pa nisu,.,,,mape nisu uopče malene....lol ako ideš pješke iz baze u bazu imaš šta hodat...da ne govorim ako na pola puta dobiješ head shot..lol pa opet sve ispočetka...oružja su više manje ok...al treba dulje vremena direktnog gađanja da ubiješ lika(ne vrijedi i za bombe i rakete)...tako da bi borbe mogle bit zanimljive....

    Servera ima...ali ih nema dovoljno..navečer u 8h gotovo nemoguče igrati...sve je 24/24.....a na kojima je slobodno je večinom ping preko 150 za što je igranje fps-a gotovo nemoguče....


    moja ocjena 3.5/5

  14. #134
    Guest
    UPDATE...

    Jle tko za meč večeras???Da se nađemo par hrvata na istom serveru!

  15. #135
    Ja sam za!
    Dodaj me u buddy listu - nick: DestructoCRO
    Posalji mi svoj nick iz igre na forum preko PM..
    Cya!

  16. #136
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    hanzaplast ako ti se ne sviđa takav tip igre daj nekom drugom key, ni ja ne govorim da je cod2 bezveze a nije moj tip igre. Hoćeš reći da se u cod2 rade bolje taktike? Nema šanse, cod2 je takav tip igre gdje "ideš i pucaš", a ti ovdje nisi vidio nikakvu taktiku jer je 70% igrača kao ti (prvi put igra, i to na public serveru). Ne možeš predvidjet kretanje neprijatelja na velikim mapama? Istina, ali ne u ovoj igri. Npr na početku ove mape objective je EMP, pa i stroggovi i gdfovci idu tamo. 12v12 nije premalo nego čak i previše zbog toga, idealno je 6v6. Uglavnom većina toga što si reko u svom postu nema smisla, jer ovo je ionako samo beta verzija.


    I BTW amd freak, ovo je mješavina Enemy Territoryja i Quakea
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  17. #137
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    da, ocijena bete
    igra bi mi deistvovala vise da mi se ne vrti na kojih 20fpsa, a u obracunima 1v1 na 10fpsa, al to me ne sprijecava da igram

    klase su izbalansirane skroz, jer se moze pobijedit i sa Stroggovima i sa GDfom, samo treba imat taktiku i znat koristit toolse

    pucanje i efikasno ubijanje treba vjezbat, a to otezava cinjenica da se igra na 10fpsa, inace svidja mi se, 2-3 metka u glavu i mrtav je, samo to se skoro pa nedogađa, i da kad neko dobije headshot nit se ćuje (a tvrdili su da će se ćuti) nit piše, al dorro to necmo zamjerit

    vozila su mi takodjer gg, iako samo koristim jetpack ili quad

    jedina zamjerka je snajper s kojim nemos pogodit ni kurtza osim ako neko nestoji ukopan na mijestu sto je rijetkost

    sve u svemu, beta ima svojih minusa i pluseva i id i splash damage definitino imaju igru koja ce se igrat i koja ce postat leđnd

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  18. #138
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    UPDATE...

    Jle tko za meč večeras???Da se nađemo par hrvata na istom serveru!
    ufff.. pa mi iz kia-e se koljemo cijeli dan
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  19. #139
    Senior Member It lives by night Werewolf's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    531
    I samo da se zna za sve iz KIAe! Ne dirajte mi cyclopsa!!!!!!!!! Rulam sa njim i kad ga imam skoro uvijek sam prvi na serveru
    eXimius.lycan

  20. #140
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    malo da spomenem oruzja...oruzja kod ljudi su mi totalno bzvz.nekak mi izgledaju plasticno,a recoil je skoro nepostojeci.ali zato ipak treba potrositi cijeli clip na nekog bastarda da bi ga smaknul.
    Slazem se, nema neke bitne razlike medju oruzjem. Navikao sam da je point blank pogodak sacmaricom instant smrt, ali u ovoj igri ne.
    ono,drzim pucanje (nisan je na glavi),i kruzim ja jedno minutu oko lika,i tek onda odapne.
    Zao mi je sto nema vise taktike u samoj borbi koja se, BTW, svodi na bunny hopping i strafeanje u krug oko protivnika. Zalosno. No:
    samo me nemojte toviti da se tu mogu taktike raditi jer mape su prevelike i nema sanse da se predvidi neko kretanje neprijatelja,sto nekakvo planiranje cini nemogucim.
    S ovim se ne slazem. Postoji jedan jednostavan razlog zasto su taktike moguce, a to su choke-pointovi koji se brane u igri i razne metode obrane/napada. Steta sto ni to nije maksimalno iskoristeno zbog lose borbe pa skill i mnogobrojnost vise odlucuju od taktike.
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    pucanje i efikasno ubijanje treba vjezbat, a to otezava cinjenica da se igra na 10fpsa, inace svidja mi se, 2-3 metka u glavu i mrtav je, samo to se skoro pa nedogađa...
    ...
    ...jedina zamjerka je snajper s kojim nemos pogodit ni kurtza osim ako neko nestoji ukopan na mijestu sto je rijetkost
    Losi hitboxevi. Stvarno losi.

    Zao mi je sto iron sightsi nisu bolje iskoristeni. Npr, mala prednost kod preciznosti ili kolicine stete... Ovako su samo "za ukras".

    Inace, zabavna igra.
    there is no god to punish us

  21. #141
    Da,mozda sam se malo krivo izrazil kod onog "taktika" dijela.taktike mozda ima,ali ne volim dok neznam dal bu headshot nekoga ubil ili bude ostal skroz neosteceni (a ja onda najebem najvjerojatnije).isto,mapa je velka.u cs-u,cod-u pa cak i u originalnom et-u ti si mogel detaljno isplanirati tocno ko se kojim putem krece,iza koje kutije kempa,di se budu bacile granate...to mi fali,ono vise akcija ko kod specijalci.ali svoju pubilku bude igra sigurno nasla

  22. #142
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    pa kaj nije malo glupo znati di treba baciti bombu za kill? ili točno si se zakempati da ubiš čovjeka 100%?. To je isto ko da igraš protiv botova koji samo idu da hackaju bez da tebe napadnu

  23. #143
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    pa kaj nije malo glupo znati di treba baciti bombu za kill? ili točno si se zakempati da ubiš čovjeka 100%?. To je isto ko da igraš protiv botova koji samo idu da hackaju bez da tebe napadnu
    ne,to se zove skill i onda dok ti niko ne naleti na bombu znas da ljudi nekog vraga znaju

  24. #144
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    je, to je skill isto ko i igrati s aimbotom. Ali ak je mapa takva da će ti naletit na bombu onda baš i nema smisla to igrati

  25. #145
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    ne, znate sta je skil, da bacite bombu na neku vukojebinu an mapi i na istu naletite sec prije neg eksplodira

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  26. #146
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    to je daleko od skilla, to je savršenstvo

  27. #147
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    ne, znate sta je skil, da bacite bombu na neku vukojebinu an mapi i na istu naletite sec prije neg eksplodira
    to se zove "bot with bad AI"
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  28. #148
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao half-dead-cro
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    ne, znate sta je skil, da bacite bombu na neku vukojebinu an mapi i na istu naletite sec prije neg eksplodira
    to se zove "bot with bad AI"
    ne, to sam ja na fear serveru oko 2am

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  29. #149
    Guest
    Igro sam koji 2 sata...ajme kako vrijeme leti u igri...igra nije savršena al ima ono nešto u sebi....što te drži da igraš...al su me pwnali.....jao jao.,...moram ja to trejnat

    Dobio još jedan key...pa tko prvi na pm..njegovo

    EDIT:OŠO KEY HANZAPLASTU....

    Sutra novi keyevi od quakera za quakere...živjeli!

  30. #150
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    to je daleko od savrsenstva,to je glupost.
    Won't Bow Don't Know How.

Slične teme

  1. Enemy Territory: Quake Wars
    By John Wayne in forum Wolfenstein
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 13-09-2006, 14:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •