Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 138

Tema: Nemoj udarat monitor,osim ak nemaš odgovarajuć tool

  1. #31
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao lcy
    huh... cudna s ti osoba... ^_^

    i opet sam si raskrvaril shakhu... na isom mjestu... ishel sam udarat po dvd-romu... jer mi nije htio ocitat cd... dvd a u dvd-rw mi ocita bez problema... ^_^
    i jel ti ocitao nakon sto si ga izudarao? jer ako nije onda si bespotrebno ozljedio ruku

  2. #32
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    trebo mu je mali poticaj... prvi put sam ga udaril slabo... al treci put sam ga odvalio... malo se culo kak je cd izbacen iz osi... i onda mi ga je ocital... ^_^
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ajde icy ne seri

  4. #34
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    ne fakat... to sam radil i cd przilici... sam kaj je najdenom misteriozno crkla... a i nju sam udaral isto tak... pitam se od cega je crkla... ^_^ ˙nju sam ishtekal jer mi je trebal jedan prikljucak za hard...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  5. #35
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ma najjace je kad lik (neki lamer) dode do kompa sjedne i gleda...
    otvori cd rom i stavi onu plasticnu salicu s kavom u cd rom (mislio je da je to neki drzac) i kad cd rom povuce.... cvrc.... al je bilo veselo.... to je bio kao neki filmic... shprka neka...

  6. #36
    Senior Member Nuke me please 4Non1MuS's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bikini bottom
    Postova
    225
    Još jači su likovi koji čekaju da se ugasi komp i onda još pol sata bulje u monitor.
    Everywhere I look around I see everything is aught to be
    Every time I see myself there's always something wrong with me.

  7. #37
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    Još su jaci likovi koji cekaju da se upali komp i onda kad se windowsi konacno podignu upale Internet Explorer

  8. #38
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    s one strane zdravog razuma
    Postova
    16
    = Citat = Izvorno postao =k.o=
    prije 2 godine mi je explodirao cd rom....fakat ne znam kako se to desilo. igrao sam diablo kod frenda i odjedanput BUM!! polovica cd-a je izletila i prozujala mi kraj glave i naravno --usro sam se....ne vjerujem da je stvar bila u cd romu....jel mi može neko objasnit kako i zašto se to dogodilo jer ipak mi se ona polovica cd -a mogla zabit u oko
    lol i meni se slicna stvar prije 2 mjeseca dogodila , igro ja tako dotu kad odjednom cujem zvuk trganja u kompu i sve se smrzne, lijepo ja restartam ali cd nikako da otvori ,i kad sam ga na kraju na silu otvorio vidim da mi je ORIĐIĐI frozen throne otišo u 100 komada a u cd-romu sve izgrebano i smrdi mislim jel netko zna zašto se te stvari dogadjaju da sljedeci put ne izgubim neki drugi orginal (btw frozen throne nemogu nigdje da kupim svagdje rasprodan ) a i cd-rom je pokojan
    postao sam smrt uništitelj svjetova

  9. #39
    To se desilo mom frendu, ali imao je i DVD rom i CD pržilicu jedno ispod rugoga, kako je DVD rom otišao, otišla je i pržilica

  10. #40
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ACT
    Postova
    70
    U kompjutor tuku samo razmazena djeca kojima su roditelji kupili nabrijani kompjutor koji ona, sto zbog dobi koja se sastoji od jedne znamenke, sto zbog toga sto za novac nikad nisu radila niti ista zaradila, ne znaju cjeniti. Dokaz:

    Kada sam prelazio NFS Underground, nisam mogao završiti jednu utrku na hard, a nisam je želio igrati na lakšoj razini! Lijepo sam pritisnuo pauzu, digao se sa stolice i šakom po cijevi monitora, moj samsung SynxMaster 753s je otišao na onaj svijet, pa mi je stari kupio isti monitor, a objašnjenje je bilo kako je monitor počepo dimiti ci crnuo!
    Odabrao Dželo Hadžiselimović.

  11. #41
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    nemora bit da su im starci kupili komp... svaki komp koji sam imao sam JA kupio... i onda imam pravo lupati po njemu... i osim toga nemam tolko para da bi si svaki mjesec mogo kupit neki novio dio za komp... nego jednom godišnje ako imam para onda si kupim novu grafu il memoriju il što god mi je potrebno... zato u komp ne tuku samo razmažena djeca koja imaju pun kurac para nego i oni koji nemaju tolko para i koji nisu razmaženi... i ako češ reč da nikad u životu nisi udario po komp onda češ lagat...

  12. #42
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Meni je stari kupio prvi komp u trecem razredu osn. skole, sad sam 1. srednje i u 6 mj. mi je kupio nabrijanu pilu i znam cijenit ono sto mi je stari kupio pa ne uaram u monito.))Imam usput i jedno pitanje:jel se kome dogodilo kad da mu je monito požutio(da je žuta slika)...majku mu ***** vec mjesec dana tak igram i radim na kompu al kaj mu je?????????ufffff

  13. #43
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    143
    možda ga nisi dobro spojil?

    makar je meni onda bila ljubičasta a l ipak probaj
    Xlord - One name. One legend.

  14. #44
    = Citat = Izvorno postao -Jojo-
    Meni je stari kupio prvi komp u trecem razredu osn. skole, sad sam 1. srednje i u 6 mj. mi je kupio nabrijanu pilu i znam cijenit ono sto mi je stari kupio pa ne uaram u monito.))Imam usput i jedno pitanje:jel se kome dogodilo kad da mu je monito požutio(da je žuta slika)...majku mu ***** vec mjesec dana tak igram i radim na kompu al kaj mu je?????????ufffff
    meni je otiso jedan monitor a ovaj pozuti ponekad.to je zbog kompa nes dole u prikljucku. meni reko covo nakav.

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    ahahahah nisam se ovako nasmijo ima od prije 5 minuta procito temu ali ovo je smijesnije majke mi moje LOL ima takvih slucajeva ja igram ja puknem sakom od monitor i ono on blizu zida nista se ne cuje odmakni ga pa tresni sakom od njega vidit ces kako se cuje ali to samo kad nema onih roditelja u kuci
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

  16. #46
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ACT
    Postova
    70
    = Citat = Izvorno postao S4MUR41
    nemora bit da su im starci kupili komp... svaki komp koji sam imao sam JA kupio... i onda imam pravo lupati po njemu... i osim toga nemam tolko para da bi si svaki mjesec mogo kupit neki novio dio za komp... nego jednom godišnje ako imam para onda si kupim novu grafu il memoriju il što god mi je potrebno... zato u komp ne tuku samo razmažena djeca koja imaju pun ***** para nego i oni koji nemaju tolko para i koji nisu razmaženi... i ako češ reč da nikad u životu nisi udario po komp onda češ lagat...
    Kad velim da nikad nisam udario u kompjutor, ne lazem. Ja ti se toga bojim.
    Odabrao Dželo Hadžiselimović.

  17. #47
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    ... ... ... ... ... neam komentara na ovo... kad buš bil veči... nebuš se bojal...

  18. #48
    Evo da se pohvalim:
    sinoć ja bio na internetu i mama svako malo ulazi u sobu i viče da učim i da se maknem od kompa,i tako meni dopizdili i uzeo zvučnik sa monitora u i zviznuo od zid,no kako je zvucnik bio spojen otisla je žica i tako je pukla žica i zvučnik,i sada moram kupovati novi zvučnik!

  19. #49
    Member Plants Vs Zombies kalu4ever's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    84
    Ja sam ga nabio šarafcigerom,još ima rupicu
    Earth can shake but I wont quake!!!

    AK-47 is the tool
    Don't make me act the motherfuckin fool

    G-unit nigga

  20. #50
    Member Plants Vs Zombies wraithguard's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    VoiD
    Postova
    40
    i eto epilog,kupio sam novi monitor...pa pošto mi stari monitor više ne treba došlo je vrijeme za moju "vendetu",uzeo udgovarajući tool(dobar stari mc.hammer ) te sam ga poslao na vječna lovišta....poslije sam se osjećao veoma dobro...kad je sve bilo gotovo prisjetio sam se svih lijepih trenutaka koje smo ja i "monitor" proveli,pa mi je bilo žao.... al on je sad na ljepšem mjestu,u elizijanskim poljanama bari lcd monitorice
    You have nothing...No one wants you...No one needs you...You are alone...

  21. #51
    Guest
    ja igram diablo..ono neki boss(neki crv) a nisam snimio i ono komp se resetira...

    ja onda uzeo komp i bacio ga od zhid

  22. #52
    igram ja San Andreas i pređem oko 10 misjia (i to onih pri kraju-teških) bez spremanja (save) igre kad ono komp zašteka zato jer mi se nekaj skidalo sa interneta dok sam igro igru... ...tak sam maznuo kompjuter da sam rasklimo stolić na kojem stoji i skoro strgo onu ladicu za tastaturu

  23. #53
    Senior Member It lives by night Prince's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Split,ispred kompa
    Postova
    719
    Igram ja lijepo most wanted,I priđen nekoliko utrka i naganja se s policijon negdi 10 minuta i pokupio oko 1234 boutya(kako se već piše) i idem taman prema save kući kad restarira komp.Prvo sam pop.....,a onda sam si reka:"smiri se" i ugasia komp.Uša u svoju sobu i ispucao se na jastuku(Mora sam kupit novi).
    Life sucks

  24. #54
    Senior Member It lives by night Prince's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Split,ispred kompa
    Postova
    719
    E jebote gledam sad televiziju i gledam neku dicu komentiraju neka dica od 9-10 godina i to igraju prastaru smećarsku igru.Samo šta Igra neki mali Far-cry i ubilo ga odma.
    Life sucks

  25. #55
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    mene je strasno nazivcirala ona neka tema u sanji o kompovima i gameanju/igranju igrica kako oni kazu... sve se na kraju okrenulo protiv nekoliko likova koji su bili ZA GAMING
    ZAPALIMO SANJU DOLEZAL I KREATORE STARFORCEA!!! (2 na crnoj listi )

  26. #56
    Senior Member It lives by night Prince's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Split,ispred kompa
    Postova
    719
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    mene je strasno nazivcirala ona neka tema u sanji o kompovima i gameanju/igranju igrica kako oni kazu... sve se na kraju okrenulo protiv nekoliko likova koji su bili ZA GAMING
    ZAPALIMO SANJU DOLEZAL I KREATORE STARFORCEA!!! (2 na crnoj listi )
    Life sucks

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Prince
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    mene je strasno nazivcirala ona neka tema u sanji o kompovima i gameanju/igranju igrica kako oni kazu... sve se na kraju okrenulo protiv nekoliko likova koji su bili ZA GAMING
    ZAPALIMO SANJU DOLEZAL I KREATORE STARFORCEA!!! (2 na crnoj listi )
    potpis

  28. #58
    = Citat = Izvorno postao Mrakan
    ja igram diablo..ono neki boss(neki crv) a nisam snimio i ono komp se resetira...

    ja onda uzeo komp i bacio ga od zhid
    meni je to zao raditi, zato se ja izivljavam na tipkovnicama... LOL prosjecno svaki mjesec jedna najebe
    Napajanje:MS400W
    MBO:Epox 9npa7I
    CPU:Athlon64 3000+,1800MHzBOX
    RAM:GEIL 2x 512 DDR 400Grafička kartica: Gainward GeForce6600GT128 MB,FW 84.21
    HDD:Western Digital WD800JB 80GB 7200/Maxtor 20 GB 7200
    Optika:Samsung DVD-ROM SD-616E/NEC ND-2510A DVD-RW

  29. #59
    Vi ste izgleda pravo živčani, to vam stvarno nije potrebno, rađe neki level ponavljati 20 puta, nego razbijati tipkovnice, kupiti nove i opet nepreći level!

  30. #60
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576

    Grrrr

    Evo ja neku večer igram clan war u FEARU.
    I ono igro sam ko neki teški noob a inaće rasturam.
    Igrao sam a misli su mi letile okolo nisam se mogao nikako skoncentrirat.
    Popizdio sam fakat htio sam sve potragat.
    Neki balavci su me gazili na kraju je naj.ebo miš
    SmartBoxov zafitiljio sam ga u zid razletio se u sto komadića i sad nijedna
    tipka ne radi.
    Neisplati se razbijat komp al u naletu bjesa ruke same lete a poslje ti je žao.
    A znate kak se kaže poslje J...nja nema kajanja.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

Slične teme

  1. Ati tool pitanje
    By Rottweiler*CRO* in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 04-03-2008, 19:12
  2. Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-09-2006, 11:27
  3. Sve engledko osim kalendara :?
    By Berax0r in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-09-2006, 23:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •