Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 51

Tema: WoW za konzole

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680

    WoW za konzole

    Kao sta naslov govori to se nece dogoditi sta vi mislite o tome pozitivno ili negativno?
    Za mene definitivno pozitivno....izade nes dobro di ce 1. neg na konzole ,sve je to ljepo i dobro imai playku negdje odozada pa kad se nazivciras ili dode vise frendova pa malo igranja.
    maca na forumu

  2. #2
    Na čemu si ti? Coz I want some of that sh..

  3. #3
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ti si puko WoW nikad ama baš nikad neče izač na konzole i to je čak zapisano i u Novom zavjetu ....ali stvarno give me that shit you rolling

  4. #4
    Ako se bude igralo multi-platformski.... konzolaši nemaju šanse.

    Ali onda opet, koje su šanse za ovakvo nešto? Methinks low.

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Ovoga blizz je reko samo zato jer online gaming na konzolama jos ne cvate,samo zbog toga im nisu zanimljive,a ko oce ovog na cemu sam ja sam nek dode do mene
    maca na forumu

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    ja hocu jer vidim da je stvarno dobra stvar ... LOL... dolazim brzo ... samo da Ghost Rider dode po mene sa onim svojim motorom.... a ako bude guzva u prometu tu je RedBull koji mi daje krila .... bilo kako dolazim brzo
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    WoW je jedna od ikona PC platforme i nikad nebu izašo na konzolama!
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    WoW je jedna od ikona PC platforme i nikad nebu izašo na konzolama!
    Tako je ako izajde WoW na konzole onda oćemo i Gran Turismo na PC!!
    REVOLUCIJA!!

  9. #9
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    konzole sve više i više poprimaju obilježja "običnih" PC računala . pogledajte ps3 i kako se na njega mogu razni OS-ovi instalirati.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    konzole sve više i više poprimaju obilježja "običnih" PC računala . pogledajte ps3 i kako se na njega mogu razni OS-ovi instalirati.
    svejedno je teško igrat fps-ove i rts-ove na konzolama jedino ove anime rpg-ove i utrke se mogu igrat kak spada a i to je dosadno
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    WOW je ikona za PC bla bla,koliko smo već mi takvih ikona izgubli...

    Neće izaći jer je tehnički skoro neizvedivo.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    evo znam da je ot ali koliko kosta ps 3 u algoritmu ovde u mostaru 1500 km
    mislim stvarno nije pdv toliki
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    U algoritmu dode 4777kn od 20GB
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  14. #14
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.
    Nemoj tu pričat horor priče, dovoljni su ovi debili za kompjuterom još nam samo fale i oni za konzolama.

  16. #16
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.
    Nemoj tu pričat horor priče, dovoljni su ovi debili za kompjuterom još nam samo fale i oni za konzolama.

    ako WoW izajde na konzolama onda treba tražit da maknu pretplatu jel bi ima to zamijenilo naše plačanje koji smo na PC-u

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Na x360 i PS3 se mogu priključiti miš i tipkovnica, imaju hard disk, online servis i HD grafiku. Jedino šta microsoftu i sonyu preostaje je uplatiti parsto milijuna na blizzardov račun. Svi imamo svoju cijenu.
    Nemoj tu pričat horor priče, dovoljni su ovi debili za kompjuterom još nam samo fale i oni za konzolama.

    ako WoW izajde na konzolama onda treba tražit da maknu pretplatu jel bi ima to zamijenilo naše plačanje koji smo na PC-u
    MMO igre traže predanost igri kakvu rijetki konzolaši imaju (barem se nadam)

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Mislim da se ne trebamo jos bojati odlaska wow-a na konzole bar ne zasad jer blizzard ima vise nego dovoljno igraca na pc za konzole imaju starcraft ghost kad on dodje na pc onda tek mogu dat wow na konzole
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  19. #19
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Mislim da se ne trebamo jos bojati odlaska wow-a na konzole bar ne zasad jer blizzard ima vise nego dovoljno igraca na pc za konzole imaju starcraft ghost kad on dodje na pc onda tek mogu dat wow na konzole

    pa nemaju ga kaj stavljat na konzole,to je za PC i gotovo amen

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Mislim da se ne trebamo jos bojati odlaska wow-a na konzole bar ne zasad jer blizzard ima vise nego dovoljno igraca na pc za konzole imaju starcraft ghost kad on dodje na pc onda tek mogu dat wow na konzole

    pa nemaju ga kaj stavljat na konzole,to je za PC i gotovo amen
    pa WoW je predvodnik pc zabave i samo WoW više vrijedi neg sve igre na konzolama(jedino valja Gran turismo al jbg imamo gtr)

    WoW pwns

    WoW nejde na konzole
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    Konzole su jake i naprimjer xbox 360 i ps3 sa tipkovnicom i misom ,os/om i +internetom i jos spojeni na lcd tv ili ekran pa eto dobijes pc ,,

  22. #22
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    ovo nije losa igra za konzole, posto je mmorpg, pa se moze lijepo igrat gamepadom

  23. #23
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    ovo nije losa igra za konzole, posto je mmorpg, pa se moze lijepo igrat gamepadom

    molim,ajt mi objasni kak i po kojoj for bi mogao igrat WoW sa gamepadom. Onak u WoW-u ima xxx spellova,i ostalih sranja i sad bi to kao mogao igrat,nema šanse,ali ak prikopčaš miša i tipkovnicu onda bi se moglo,ali sa gamepadom mislim da nema šanse,pogotovo ak bi maga išo igrat,pa nije to PoP da imaš dva mača i deri,tu su ipak spellovi upitanju kojih ima fala Bogu pa puno

  24. #24
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    ako je dobro napravljeno, moglo bi se, bez obzira sto ima puno spellova, to nema nikakve veze. ima i tipki dovoljno

  25. #25
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    ako je dobro napravljeno, moglo bi se, bez obzira sto ima puno spellova, to nema nikakve veze. ima i tipki dovoljno

    kak može bit dosta tipki,daj prijedlog za svaku na PS2 gamepadu

  26. #26
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit
    Alu slušaj, ako bude multi-platformsko konzolaši će biti ozbiljnoShendikepirani (i pretpostavljam da im se to neće svidjeti).

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit
    znači ako treba izvesti neki spell, pc igrač stisne jednu tipku. konzolaš mora zarotirati analogni u smjeru kazajke,jednom obrnuto, i onda pritisnuti x i l2 istovremeno da postigne taj spell
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  29. #29
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao medusa
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    imas strelice za kretanje, 4 kruzica sa strane, 4 tipke gore, kak se vec zovu (R i L) i 2 analoga. dalo bi se nesto iskombinirat, kombinacijom vise tipki napraviti nesto, itd... ja se u to ne kontam, naravno, ali vjerojatno bi strucnjak to uspio napravit
    znači ako treba izvesti neki spell, pc igrač stisne jednu tipku. konzolaš mora zarotirati analogni u smjeru kazajke,jednom obrnuto, i onda pritisnuti x i l2 istovremeno da postigne taj spell
    i dok on otpleše taj ritual sa analogom več je mrtav

  30. #30
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    sam se vi zezajte, ali ja vjerujem da se to moze napravit. vama po volji hocete li u to vjerovat ili ne

Slične teme

  1. TAGS - sve konzole
    By flander in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 13-10-2014, 12:26
  2. K: Stare konzole, računala, igre...
    By Sickmanno1 in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 15-08-2013, 17:52
  3. Ime konzole?
    By ... in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 06-09-2011, 13:25
  4. The Witcher 2 upitan za konzole
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-10-2010, 16:37
  5. Dragon Age 2 usredotočen na konzole
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-08-2010, 08:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •