Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Cro Gaming

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336

    Cro Gaming

    Sto se dogodilo sa gameingom u hr =? .. Sve mi se cini da je sve stalo ,nema vise nekih lan party/a poput lan freakza , hcl je jedino prosle godine organizirao wcg, paycheck arena je bo odlican revolucijski projekt (izgleda mozda ce i biti sad nesto od toga) nekako mi izgleda sve propada lagano. a i ove godine je upitno za hcl sve izgleda da je sve stalo..
    Vecina gameing scene je tiho i nesto malo se mice poput dote i Zeusa u wc3 tft, drugi clanovi Call of duty,america army itd sve bez nekih dogadanja..
    E sad dali se gameing malo usporio radi mmorpg ova poput WoWa kojeg igra 8 miljuna ljudi i puno je igraca sa drugih igara presla na mmorpg i tako oslabili druge gameing scene i dogadanja.. Vani to sve ide jos nekakvim tempom..a ovdje kod nas koma..

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Da,to se i meni čini.Ali ne samo i gameing nego i gaming časopisi,i igre i sve.Do prije par godina sve je vrvjelo novim informacijama,igrama u izradi,a sada su svi veseli ako procuri koji Đukin ingame screenshoot.A prije se imalo pisati,sve je vrvjelo kolumnama,obećavajućim najavama da će nas igre oboriti s nogu,pa recenzije GeForca 3 koji je bio uber moćan,pa Serious Sam gdje su svi hvalili Cro Team,igrala se kvaka 3,a ono prije je bilo još bolje,kvaka 1,prasci u Đuki...sve je vrvjelo crvenim pikselima.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    nije da zanovijetam, ali ovo GAMEING znalca bode u oči
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    evo kod nas u Bizovcu vec po par puta smo nas nekoliko organizirali LAN party-e... ja bi vas sve zvao.. ali problem je u tome:

    sto smo mi predaleko (oko osijeka)

    imamo premalo opreme (24 port switch)

    uvijek je ljudima problem platit struju

    nikad nema dovoljno mjesta...

    ako sad budemo izveli nekakav ogromni lan.. bit cete pozvani ... i bit ce nesto veliko... neviđeno dosad
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  5. #5
    ja nejdem na lanove jer mi se neda tegliti moj teski komp.imam adsl,a ako se hocu druziti,idem van i cugam s frendovima

  6. #6
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ja nejdem na lanove jer mi se neda tegliti moj teski komp.imam adsl,a ako se hocu druziti,idem van i cugam s frendovima
    E, a kaj ti nije možda zabavnije organizirat LAN Party s frendovima, kupit ćevape da nabacite na roštilj i onda još pive uz to i CoD2, UT... Zabava i pol


    Volim izlazit van, ali LAN Partyje obožavam, pogotovo s dobrim društvom, uskoro ćemo organizirat češće LAN Partyje, sam da škola prođe.


    BTW. Kaj se desilo s UT scenom, prije je igra žarila i palila, a sad je nestala praktički, svi spominju COD2 i CS.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  7. #7
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ja nejdem na lanove jer mi se neda tegliti moj teski komp.imam adsl,a ako se hocu druziti,idem van i cugam s frendovima
    E, a kaj ti nije možda zabavnije organizirat LAN Party s frendovima, kupit ćevape da nabacite na roštilj i onda još pive uz to i CoD2, UT... Zabava i pol


    Volim izlazit van, ali LAN Partyje obožavam, pogotovo s dobrim društvom, uskoro ćemo organizirat češće LAN Partyje, sam da škola prođe.


    BTW. Kaj se desilo s UT scenom, prije je igra žarila i palila, a sad je nestala praktički, svi spominju COD2 i CS.
    pa da,ono...al dok sam pijan ne igram baš dobro

  8. #8
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ja nejdem na lanove jer mi se neda tegliti moj teski komp.imam adsl,a ako se hocu druziti,idem van i cugam s frendovima
    E, a kaj ti nije možda zabavnije organizirat LAN Party s frendovima, kupit ćevape da nabacite na roštilj i onda još pive uz to i CoD2, UT... Zabava i pol


    Volim izlazit van, ali LAN Partyje obožavam, pogotovo s dobrim društvom, uskoro ćemo organizirat češće LAN Partyje, sam da škola prođe.


    BTW. Kaj se desilo s UT scenom, prije je igra žarila i palila, a sad je nestala praktički, svi spominju COD2 i CS.
    pa da,ono...al dok sam pijan ne igram baš dobro
    onda je i najbolje igrat
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Ewo najewci DotA turnir u Hrvatskoj ce biti uskoro
    #paperplatoongoonz

  10. #10
    Mislim da ljudi u zadnje vrijeme više vise na forumu nego što igraju.

    Nego, taj trend opadanja popularnosti Gaminga se osjeti već duže vrijeme... Sve se čekaju neke revolucionarne igre, a sve je to isto na kraju. Nema više one magije ( osim možda u WOW-u ) . A zašto, to ne znam.
    Život je za neka sranja jednostavno prekratak.

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Nove igre danas nisu ka nove igre ka šta su nekad bile, izuzetak je Supreme Commander. Zato se cesto vracam starim klasicima koji i dan danas nisu izgubili svoj žar. Zašto se stvari ne pokrecu? Cisto zato šta je gaming sporedna stvar u životu pa se niko ne trudi ucinit nešto "veliko" za pomak scene.

  12. #12

  13. #13
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    www.hcl.hr
    znas da ste premocni...

    u osijeku ima previse stvari za odigrat...

    osobno nemam nista protiv hcl-a.. uvijek ste bili predobri.. ali nemozes mi samo ovako uletit u spiku i samo ostavit link...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  14. #14
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Cro Gaming

    = Citat = Izvorno postao The-Borg
    lan party/a poput lan freakza , .
    lan freakzi su bili u planu vrtit se konstantno, zato je i na plakatima za prvi pisalo "first ANNUAL lan party"
    nažalost bili su financijski flop (kriva procjena posjetitelja, potencijal prostora je bio 800 aktivnih igrača, što je naravno za sobom poteglo i odgovarajuće troškove : struja, paviljon, stolovi, stolci, mrežna oprema itd..), došlo je do određenih razmirica među organizatorima pa je situacija slijedeća
    1. STelepathy iz BrokerInfo-a, koja je isfinancirala kompletne lanfreakze je zbog lanfreakza 70,000€ u minusu i u stečaju[/*:mxu85zis]
    2. tuljan1 i tuljan2 koji su trebali naknadno pokrit svaki trećinu troška su se pokupili sa izjavom "mi smo pristali dijeliti zaradu, ne i gubitak"[/*:mxu85zis]
    3. tuljan1 je netragom nestao, navodno je u financijskom minusu i on (neuspjeli doček nove godine na velesajmu any1)[/*:mxu85zis]
    4. tuljan2 je svim sponzorima lanfreakza rastrubio kako je telepathy neozbiljna, neposlovna i nesposobna, iako je većinu organizacije obavio baš on.[/*:mxu85zis]
    5. tuljan2 je najvjerojatnije imao prste u organizaciji lanpartya na FER-u isti vikend kad i LanFreakz (i telepathy mi neda da ga umlatim)[/*:mxu85zis]
    6. telepathy koja je imala najbolju namjeru ponovit lanfreakze (prvi mačići se u vodu bacaju i te spike) jer bi na drugi lanparty moglo doć samo više ljudi, nikako manje, sad ne može (zbog izjava tuljana2) dobit sponzore ni za kikiriki štand. jedini koji su i dalje zainteresirani su ekipa iz Netiksa koja je provlačila mrežu [/*:mxu85zis]
    7. tuljan1 i tuljan2 su tuženi, predmet je u postupku, akoSse ikad sredi situacija možda opet doživimo Lanfreakze...[/*:mxu85zis]


    za sve pojedince koji se spremaju postat eskimi i lovit tuljane pa im trebaju detaljnije informacije o tuljanu1 i tuljanu2 javite mi na PM. ja bih rado, ali imam sudsku zabranu prilaska
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    Tako mi svih tih tuljana ...nadam se da ce se lan freakz sredit i uskoro biti opet organiziran.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    www.hcl.hr
    znas da ste premocni...

    u osijeku ima previse stvari za odigrat...

    osobno nemam nista protiv hcl-a.. uvijek ste bili predobri.. ali nemozes mi samo ovako uletit u spiku i samo ostavit link...
    kao prvo, ja nisam u hcl-u...

    kao drugo, tamo možeš naći sve informacije o turnirima i sl.

  17. #17
    Member Plants Vs Zombies R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    84
    Nije istina da se nista ne desava...uskoro ce biti W:ET LAN-PARTY u zagrebu...
    http://www.cosanostra-clan.de/phpBB2/viewforum.php?f=20

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    svako malo je neki PES turnir u sklopu HCL-a
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  19. #19
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Di su nestali UT turniri? Prije su časopisi imali čak i multiplayer rubriku u kojoj su bile IP adrese nekih servera, a sad banana.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    evo kod nas u Bizovcu vec po par puta smo nas nekoliko organizirali LAN party-e... ja bi vas sve zvao.. ali problem je u tome:

    sto smo mi predaleko (oko osijeka)

    imamo premalo opreme (24 port switch)

    uvijek je ljudima problem platit struju

    nikad nema dovoljno mjesta...

    ako sad budemo izveli nekakav ogromni lan.. bit cete pozvani ... i bit ce nesto veliko... neviđeno dosad
    sad kad to čuju svi iz osijeka i odjure u bizovac
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  21. #21
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    #paperplatoongoonz

Slične teme

  1. Gaming PC
    By SiNO22 in forum Konfiguracije
    Odgovora: 179
    Posljednji post: 26-12-2013, 13:50
  2. Gaming PC 7k MAX
    By xtali in forum Konfiguracije
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 21-08-2011, 15:35
  3. Gaming PC do 10 000 kn
    By dingo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 14-04-2011, 10:11
  4. Gaming
    By The Boz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 02-08-2008, 16:35
  5. Gaming PC
    By SiNO22 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •