Stranica 4 od 131 PrvaPrva ... 234561454104 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 3930

Tema: Pitanja i odgovori!

  1. #91
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591


    u svemu se slazem... odlican post!!!
    mislim da ga treba u sticky

    i da ovo s priestom, nemojte ici s svakim idiotima u instance jer tako si samo pokvarite igru i zivcirate se bezveze... kao npr. kad se mage zaleti na 4 moba ocekujuci da ce on bacati AOE spellove a da ces ga ti healat
    e pa dragi n00b-e
    Boli me K***C !!11

  2. #92
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    pa takvi su mi ljudi najdraži...tenkovi i healeri su dežurni krivci za svaki grup vajp,iako je prAvi krivac najčešće lockov fear ili shamanov totem aggro

  3. #93
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    A ono, ne slažem se sa dosta stvari koje si napisao, no komentirat ću samo maga jer mi je to trenutno main
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    3.Mage
    (...)
    Za PvE nije baš tražena klasa,uglavnom ćete ulazi u grupu kao "random" ili "dps".
    Mejđevi trebaju pazit da imaju opremu sa +intellect jer dok god ima mane ima i mejđa
    Za PvE, koji je po tebi samo 5-man, mage je izrazito tražen. Dio je plemenite trojke, a ostala 2 mjesta su za randome, tj. ako se radi grupa, uglavnom će uvijek biti trojka tank+healer+mage. Za raidove je već malo drugačije, no normalno je da se ima 2-4 maga u raidu.

    Šta se tiće opreme, int je koristan, da, no puno je važnije skupljati +spell damage opremu. Dok soliraš, morat ćeš pit s vremena na vrijeme, i totalno je nebitno kolki ti je mana pool, jer ako imaš puno mane, pit ćeš rijeđe ali puno duže nego da imaš manji mana pull, a više spell damagea.
    A za end game, reko bih da je prio ovakav:
    Spell Damage > +hit > +crit > int > sta > spi

    -Spectre
    42

  4. #94
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    dobro covjek je reko na newbie... nece netko tko je tek poceo igrati na +spell... ovo su bile sam neke osnove za pocetak
    Boli me K***C !!11

  5. #95
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    gledaj,napisao sam za newbie...šta ću ljudima koji igraju WoW 2godine objašnjavati kako warrior tenka a priest hila?

    ajde neki low lvl item koji daje +spell dmg. *čekam*

    ovo su bile samo osnove,ostalo će doći s vremenom...

    viewtopic.php?t=7724

    pogledaj koja sam ja pitanja postavljao prvi dan kad sam dobio WoW i sve će ti biti jasno i sam se smijem kad ih čitam

  6. #96
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22

    lol ti bi klao nas hordase
    alliance u srcu

    a ovo za peta... nemogu vjerovat da sam bio takav njub
    pet na 40om lvlu...valjda sam mislio na mounta

  7. #97
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    daj cemu ovako bezrazlozno brisanje postova?
    (znam da je ovo spamm, ali barem napisi zast si obriso ffs)
    Boli me K***C !!11

  8. #98
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Pa eto zato jer je spamm,a Frenkiju ide prijedlog za ban,jer očito nema namjere osim spammanja na ovom forumu.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #99
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Rogue--
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    Treba pazit da ima opremu sa +Str i +Agility


    hmm streanght za rogua pa nebi se baš složio,možda si mislio na staminu odnosno HP


    i još bi dodao za maga da su traženi zbog još jednog razloga a to je VODA jel me razhebe kad čuješ "any1 have water?" a nema maga

  10. #100
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    pa za roga je važan i str jer mu daje melee dps...ali i sta je važan
    iako ne toliko kao str,IMO.Rogue nije za duge borbe,nije da se zaleti kao warrior ili paladin među njiH 5...on jednog masakrira za 3 sekunde,sprint+vanish i ispočetka

  11. #101
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao flander
    Rogue--
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    Treba pazit da ima opremu sa +Str i +Agility


    hmm streanght za rogua pa nebi se baš složio,možda si mislio na staminu odnosno HP


    i još bi dodao za maga da su traženi zbog još jednog razloga a to je VODA jel me razhebe kad čuješ "any1 have water?" a nema maga
    Dosta ti je 23-24% crit i ogroman Ap oko 2k-2.2k jer se mozes potegnut da ces critat warriora sa 200 resilijenca.

  12. #102
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    errrr,zašto ne mogu obnoviti prepaid?

  13. #103
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    errrr,zašto ne mogu obnoviti prepaid?
    Nešto više informacija i ss ne bi odmogli..

  14. #104
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Pitanjce, koji mi je najbolji "program" za snimanje filmica dok raidamo? zna ko? Imali smo sa 2 raida i razbili smo sve sto nam je stalo na put, ali niko nije snimao, pa bi ja mogao malo snimi. Obecajem da cete ga vi prvi vidjet kad ga snimimo.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  15. #105
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

  16. #106
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    hvala na perfektno brzom odgovoru
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  17. #107
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    errrr,zašto ne mogu obnoviti prepaid?
    Site im je u banani vjerojatno.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  18. #108
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Recimo da ja kao lvl 10 hunter pripitomim nekog low lvl peta. Hoće li on i fizički rasti kasnije?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  19. #109
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Recimo da ja kao lvl 10 hunter pripitomim nekog low lvl peta. Hoće li on i fizički rasti kasnije?
    pa kako petu raste level,postajati će sve jači.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  20. #110
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ma znam to, ali hoće li biti i veći? Hoće li rasti?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  21. #111
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ma znam to, ali hoće li biti i veći? Hoće li rasti?
    pa neće bit beba pa će narast na diva,izgled ostaje onako kako si ga dobio,al mu se statsovi poboljšavaju a time hp,dps...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  22. #112
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Actually, narasti će, da Velićina peta ovisi o njegovom levelu.
    42

  23. #113
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    lol petovi ne rastu al kako je neko gore rekao povećava im se dps armor i te sheme

    @svinjoguz
    da bit će da je site bio u banaNi sad radi

  24. #114
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    lol petovi ne rastu al kako je neko gore rekao povećava im se dps armor i te sheme
    Umm... ajmo opet.

    Pet raste s levelom. Ako uzmeš npr. neku mačku na lvl 10, dok dođeš do 70 bit će veća za negdje... a kaj ja znam, 30-ak posto. Nije neka ogromna promjena, ali postoji.
    42

  25. #115
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Što su to profesije

    Profesije su "poslovi"kojima zarađujete,izrađujete stvari,poboljšavate opremu,profesije možete imati maksimalno dvije.

    napomena:Možete pratiti samo jednu stvar na mapi,ili možete pratiti samo rude,ili samo biljke.

    AlchemySomogućuje izradu različitih napitaka koji povećavaju vašu maximalnu manu,HP,daju armor,napitci koji obnavljaju manu i HP,napitci koji daju spell damage i healing na određeno vrijeme itd.ako koristite alchemy,poželjno je uzeti herbalisam,jer vam ono omogućuje sakupljanje biljaka za alchemy.

    MiningSMining omogućuje sakupljanje različitih ruda,ru de možete pratiti na mapi tako da kliknete u vašem spellbok & abilities knjizi Find Minerals,uz mining dobivate i smelting ABILITY(dakle smelting nije profesija)koji omogućuje da pretvorite rude u barove,mining paše uz blacksmithing jer miningom skupljate rude za blacksmithing,ali mining se koristi i u drugim profesijama tipa jewelcrafting i engineering.

    BlacksmithingSBlacksmithing omogućuje izradu različitih teških oklopa za warriore i paladine,možete craftati do 40 levela mail opremu,a zatim sa blacksmithing možete izrađivatu plate opremu,blacksmithing omogućuje i izradu različitih oružja,može se naći neki uber recept koji vam daje mogućnost izrade vrlo kvalitetnih oružja,uz blacksmithing je poželjno imati i mining zato jer pomoću mininga skupljate rude za Bsmithing

    SkinningSSkinning vam omogućuje oderavanje kože sa različitih životinja(Beast mobovi),uz skinning paše leatherworking,jer vam skinning daje kožu za Lworking

    JewelcraftingSJewelcrafting vam omogućuje izradu raznog prstenja i ogrlica,dosta je skup i zahtjeva rijetke materijale,pomoću jewelcraftinga možete umetati i razne gemove u opremu da bi vam se povećala efektivnost dotične,draenei ima povećanu Jewelcrafting profesiju.

    HerbalisamSHerbalisam vam omogućuje skupljanje raznih biljaka koje se koriste u Alkemiji,Biljke se mogu pratiti(trackati)na mapi,Tauren ima povećanu herbalisam profesiju.

    LeatherworkingSLeatherworking vam omogućuje izradu različitog mail i leather oklopa,i nekih dodataka za leggingse na visokim lvlima,od kojih se da zaraditi podosta love,uz Lworking paše skinning profesija koja vam omogućuje sakupljanje kože za Lworking.

    EngineeringHmm što da kažem ovdje,inžinjering nije profesija na kojoj se zarađuje,već vam daje razne "trinkete" i stvarčiće koje se koriste u PvP i PvE akcijama,najskuplja profesija uz Jewelcrafting.

    EnchantingSEnchanting vam omogućuje poboljšanje vašeg oružja i oklopa,neki enchantovi daju spell damage,+healing,povećavaju brzinu,daju bonus na neke profesije,povećavaju statsvoe itd.jedna od najskupljih profesija.Uz Enchanting se dobije i Disenchanting ABILITY koji pomoću kojeg možete disenchantati zelene/plave/ljubičaste iteme,kad disenchantate item dobijete materijale potrebne za enchanting.

    TailoringSTailoring vam omogućuje izradu različitog Cloth oklopa,zna se pronaći odlični recepti kako u outdooru,tako i u instancama,uz tailoring se često uzima enchanting jer pomoću enchantinga možete disenchantati oklope koje ste izradili tailoringom.

    Eto,ako sam zaboravio koju profesiju slobodno nadopišite,nadam se da vam je ovo pomoglo.[/list]
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  26. #116
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    hvala na perfektno brzom odgovoru
    a film???S


    @svinjoguz odličan post!

  27. #117
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    rekao sam kad ga snimimo, nismo jos, al bice, uskoro, sljedeci raid je u petak ili subotu.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  28. #118
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Evo još par pitanja:

    Plaća li tko od vas WoW karticom i koliko para ( jer je jeftinije nego u cashu)


    Koliko Gb-a otprilike imaju sve skupa patchevi?


    Rade li se još uvijek instanci ili misije u WoW-u ili samo u BC-u ?
    "The present will pass by if you live in the past."

  29. #119
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    jeftinije je plaćat kreditnom.

    Instance se rade do negdje lvl 55-56 a onda se ode u outland grindati do 58...onda dalje opet radiš questove/instance.

    Patchevi imaju ajmo reći 1,5GB,nisam siguran,pogledaj pod patcheve na

    http://www.wow-europe.com/en/index.xml

    i izračunaj kolko sveukupno ima.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #120
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Thrall

    Plaća li tko od vas WoW karticom i koliko para ( jer je jeftinije nego u cashu),


    Koliko Gb-a otprilike imaju sve skupa patchevi?


    Rade li se još uvijek instanci ili misije u WoW-u ili samo u BC-u ?
    1.Ja ne plaćam karticom nego (kao ostatak normalnog svijeta) preko pripejda,ali mislim da na kraju cijena dođe na isto not sure tho

    2.huh,a jedno hmm...2gb ak ne i manje

    3.bojim se da ne razumjem pitanje.Iako,još uvijek se rade instance,misije i sve ostalo što spada u WoW prije BC-a

Slične teme

  1. Pitanja i odgovori!
    By Raoul Duke in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 187
    Posljednji post: 08-01-2015, 15:12
  2. Termalne paste - pitanja i odgovori
    By marijanovic in forum Komponente
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 12-09-2011, 23:59
  3. Pitanja i odgovori za FAQ
    By in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 373
    Posljednji post: 28-02-2009, 14:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •