Stranica 13 od 131 PrvaPrva ... 311121314152363113 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 3930

Tema: Pitanja i odgovori!

  1. #361
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    Ja sam si sa lockom jednom napravio cast sequence za dotove (immolation, corruption, curse of agony, syphon life i unstable affliction) i za shadow bolt

    sad se ne sjećam koda, ali zajebana je to stvar. mučio sam se danima da savladam onaj cooldown time i casting time kod pojedinih magija.

  2. #362
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    ima koja cro gilda na Dragonblightu? napravio sam novog lika, malo za promjenu. Dwarf Warrior
    jebeš alliance,zarolaj horda / kor'gall...tamo sa foruma igramo ja,smeagoul i cmeljo22

    ako baš želiš alliance,onda ragnaros...tamo igra spectre,a ima i hrvatka guilda
    sry ali moram OT, što se tiče ovakvih poziva, kao dojdi na Kor'gall tam ti je horda cro guilda ili dojdi na Ragnaros di ti je alliance guilda, sve je to lijepo i krasno, ali to su svi lvl 70 koji samo delaju visoke instance i brijem da te nebudu inv samo zato kaj si Hrvat, evo ja sam probao sa tom spikom, odem na Kor'gall napravim lika i sad dal se mogu jointa guildi, nemoš naravno,jel nisiu tupavi da bu me invajtali i sad da ja svako malo tražim pomoč za questove,stvari itd... tak da te spike sa pozivima u high lvl gulde ne drži vodu, sry ak griješim al to je samo moje mišljenej
    pa i ne baš...samo je smeagoul lvl 70,dok je cmeljo22 lvl 52,lord jambrek lvl 48,i ja 45,tako da to i nije "nedostižno"

    mene su primili u hrv. guildu koja raida,noramlno ja ne raidam ali ono,ndižem im moral .D

  3. #363
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Jedno makro pitanje:

    Pošto se u macro-e ne kužim, zanima me može li se napravit makro koji bi za redom castao recimo 3 buff ili 3 attack spella?
    Da, sam spell cast sequence, no moraš stisnut macro 3 puta (s tim da čekaš na global cooldown između njih)
    Da, zeznuto je to kaj morša svaki put stisnuti... Bilo bi fora da kad casta prvi spell sam čeka cooldown pa casta drugi itd...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #364
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Jedno makro pitanje:

    Pošto se u macro-e ne kužim, zanima me može li se napravit makro koji bi za redom castao recimo 3 buff ili 3 attack spella?
    Da, sam spell cast sequence, no moraš stisnut macro 3 puta (s tim da čekaš na global cooldown između njih)
    Da, zeznuto je to kaj morša svaki put stisnuti... Bilo bi fora da kad casta prvi spell sam čeka cooldown pa casta drugi itd...
    a čuj to bi ti onda bilo varanje, onda si napraviš jedan makro koji bi sadržao i buffove i magije za napad, to lijepo stineš i sjedneš u fotelju i gledaš kak ti lik igra, takvu sam spiku vidio u Diablu, kao neki programčič koji igra umijesto tebe

  5. #365
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Jedno makro pitanje:

    Pošto se u macro-e ne kužim, zanima me može li se napravit makro koji bi za redom castao recimo 3 buff ili 3 attack spella?
    Da, sam spell cast sequence, no moraš stisnut macro 3 puta (s tim da čekaš na global cooldown između njih)
    Da, zeznuto je to kaj morša svaki put stisnuti... Bilo bi fora da kad casta prvi spell sam čeka cooldown pa casta drugi itd...
    može se napraviti macro koji će pričekati cooldown sljedećeg spella ili casting time trenutnog pomoću naredbe /pause. našo sam jednom jedan link di je sve lijepo pobjašnjeno, postam ga ovdje ak nađem

  6. #366
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    volio bih da netko tko ima chara na Kor'Gallu zgenka Night elf warriora pod imenom "Treloagori".Onaj tko ga ubije i uzme SS i meni to pošalje n @MSN dobiva 10g per kill,a ako ga još i corpse-genka dobiva epic plate boots koji su mi neki dan dropali.

    Ako netko ima alliance chara na Kor'gallu molim vas da ga /wispate te mu kažete sljedeće ;

    Jebem ti mater usranu dabogda crko jebo te alah u pičku materinu izlizanu dabogda umro svinjo jedna crkni mrzim te gade jedan usrani pizdo jedna usrana kada jednom dođem na lvl 70 jebat ću te dok ti oči ne ispadnu dabogda umirao danima,želja mi je trljati sol na tvoje rane,dabogda popio nerazrijeđenu kiselinu,dabogda pao sa planine i tamo te tigrovi pojeli te te israli negdje u vukojebini da te medvjedi požderu takvog usranog još ti jednom želim bolnu smrt i želim ti poručiti da bi takvim mentalno (a nagađam i tjelesno) zaostalima trebalo zabranit pristup WoW-u,ma kurac wowu kompjuterima!Peace!

    ili,ako je stranac,jednostavno sve to na engleskom,

    Hvala!

    edit:last seen in Searing Gorge!

  7. #367
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    volio bih da netko tko ima chara na Kor'Gallu zgenka Night elf warriora pod imenom "Treloagori".Onaj tko ga ubije i uzme SS i meni to pošalje n @MSN dobiva 10g per kill,a ako ga još i corpse-genka dobiva epic plate boots koji su mi neki dan dropali.

    Ako netko ima alliance chara na Kor'gallu molim vas da ga /wispate te mu kažete sljedeće ;

    moju ti mater usranu dabogda crko jebo te alah u pičku materinu izlizanu dabogda umro svinjo jedna crkni mrzim te gade jedan usrani pizdo jedna usrana kada jednom dođem na lvl 70 jebat ću te dok ti oči ne ispadnu dabogda umirao danima,želja mi je trljati sol na tvoje rane,dabogda popio nerazrijeđenu kiselinu,dabogda pao sa planine i tamo te tigrovi pojeli te te israli negdje u vukojebini da te medvjedi požderu takvog usranog još ti jednom želim bolnu smrt i želim ti poručiti da bi takvim mentalno (a nagađam i tjelesno) zaostalima trebalo zabranit pristup WoW-u,ma ***** wowu kompjuterima!Peace!

    ili,ako je stranac,jednostavno sve to na engleskom,

    Hvala!

    edit:last seen in Searing Gorge!
    Ali shvati da je kor'lag PvP server,sve je dopušteno,a ak ti smeta genkanje uvijek imaš PvE server
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  8. #368
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    = Citat = Izvorno postao flander
    Sali to su svi lvl 70 koji samo delaju visoke instance i brijem da te nebudu inv samo zato kaj si Hrvat,
    nije istina cmeljo22 je lvl 55

    aj zarolaj lika opet i mene /w MILKA

    cim se vratim s mora oko kraja 8. mjeseca ^^
    Boli me K***C !!11

  9. #369
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    volio bih da netko tko ima chara na Kor'Gallu zgenka Night elf warriora pod imenom "Treloagori".Onaj tko ga ubije i uzme SS i meni to pošalje n @MSN dobiva 10g per kill,a ako ga još i corpse-genka dobiva epic plate boots koji su mi neki dan dropali.

    Ako netko ima alliance chara na Kor'gallu molim vas da ga /wispate te mu kažete sljedeće ;

    moju ti mater usranu dabogda crko jebo te alah u pičku materinu izlizanu dabogda umro svinjo jedna crkni mrzim te gade jedan usrani pizdo jedna usrana kada jednom dođem na lvl 70 jebat ću te dok ti oči ne ispadnu dabogda umirao danima,želja mi je trljati sol na tvoje rane,dabogda popio nerazrijeđenu kiselinu,dabogda pao sa planine i tamo te tigrovi pojeli te te israli negdje u vukojebini da te medvjedi požderu takvog usranog još ti jednom želim bolnu smrt i želim ti poručiti da bi takvim mentalno (a nagađam i tjelesno) zaostalima trebalo zabranit pristup WoW-u,ma ***** wowu kompjuterima!Peace!

    ili,ako je stranac,jednostavno sve to na engleskom,

    Hvala!

    edit:last seen in Searing Gorge!
    Ali shvati da je kor'lag PvP server,sve je dopušteno,a ak ti smeta genkanje uvijek imaš PvE server
    Ime mu nije vse Kor'Lag tbh
    A aragon, pa jesam li ti fino rekao da me na mobitel zovnes ako ti netko kara zadovoljstvo igre ?

  10. #370
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Ajde no more off topic,kaciga zbrisan zadnji post.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  11. #371
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    da pitam,na PvP serverima tip dode ubije i pokupi mi robu ili???



  12. #372
    Senior Member Lord of The Fleas suljo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Među oblacima
    Postova
    368
    Ubije te nemože te lootat samo sta dobije je honor ako je puno veći lvl ne dobije ni honor.

  13. #373
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    da pitam,na PvP serverima tip dode ubije i pokupi mi robu ili???
    PvP serveri su nešto kao...otvoreni rat.

    Znači,bilo koji igrač može napast bilo kojeg igrača - znači da lvl 70 može doći u lvl 30 zonu i tamo "genkat" tj. ubijat igrače iako su 40 lvla niži od njega te mu ne daju ni honor ni ništa.

    Nadalje,oni te ubijaju iz vlastitog gušta-bude im dosadno i tamo vas dođu ubijat.

    I,ne,kad te ubiju nemogu ništa s tebe uzet

  14. #374
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    majke mi ubit ću se,imam Mastercard od Zagrebačke Banke,i kad pokušam obnovit pretplatu ne želi mi authentication code odobrit,di je to na Mastercardu od Zagrebačke banke??
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  15. #375
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Card Verification Code su posljednje tri znamenke niza brojeve koje ćete pronaći na poleđini kreditne kartice.
    42

  16. #376
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Card Verification Code su posljednje tri znamenke niza brojeve koje ćete pronaći na poleđini kreditne kartice.
    Nažalost...probao sam i neće,stvarno neznam u čemu je problem.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  17. #377
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Ovako instaliram sada WoW trial.i zanima me kada mi prode ovja trial dali mogu izbrisati taj acc i kada dobijem cijeli wow da narpavim novi acc?
    I prednsoti i mane upgrejdanja sa triala na full i brisanja triala i radenja full acc-a?

    Ty



  18. #378
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    Ovako instaliram sada WoW trial.i zanima me kada mi prode ovja trial dali mogu izbrisati taj acc i kada dobijem cijeli wow da narpavim novi acc?
    I prednsoti i mane upgrejdanja sa triala na full i brisanja triala i radenja full acc-a?

    Ty

    nemoš ga doslovno izbrisat, a možda i možeš, ma jednostavno ga zanemariš i kad kupiš cijelu igru napraviš novi acc.

    A sad mane koje su i prednosti, pa ako sa traila upgrejdaš na full jednostavno moš nastavit sa charom koji si imao na trailu, a ako zanemariš taj trail i napraviš potpuno novi acc, a fala Bogu ideš sve izpočetka

  19. #379
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    ok napravio sam acc

    odo sada raditi,cim dodem veceras skidam patch i bacam se na onaj novi server sa K



  20. #380
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    ok napravio sam acc

    odo sada raditi,cim dodem veceras skidam patch i bacam se na onaj novi server sa K
    wlc 2 wow

  21. #381
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    kako pada Karazhan ovih dana, ne znam koji im je... BTW, sad sam vidio da su bespla transferi. jel presao ko?

  22. #382
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Imam trial sada,i kupim full i kada ga upgrejdam dobivam 1 mjesec free odmah ili trebam nesta upisivati.procitao sam da se netreba ali opet pitam.Sada igram na Ragnarosu Night Elf Durid



  23. #383
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    Imam trial sada,i kupim full i kada ga upgrejdam dobivam 1 mjesec free odmah ili trebam nesta upisivati.procitao sam da se netreba ali opet pitam.Sada igram na Ragnarosu Night Elf Durid
    :upozorenje:

    nemoj alliance na početku.razočarat ćeš se

    zarolaj horde / korgall i /w kaciga mogu te boostat il slično

  24. #384
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    zasto ce me razocarati?
    i daj odgovori na pitanje ono o free



  25. #385
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    zasto ce me razocarati?
    i daj odgovori na pitanje ono o free
    Zarolaj horde na serveru Karazhan i wispaj Svinjoguz .

    i btw free wow je wow na piratskom serveru unakaženom do bola,serveri su banana,questovi ne rade,nema ljudi..
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  26. #386
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    joj aj opet ponavljam pitanje:
    Ako imam trial.I kupim full i upgrejdam trial na full.Dali odmah dobivam free 1 mjesec ili trebam upisivati od kartice broj ili prepaid card pa onda 1 mjesec free?

    Na prvoj strani je da je odmah free



  27. #387
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    joj aj opet ponavljam pitanje:
    Ako imam trial.I kupim full i upgrejdam trial na full.Dali odmah dobivam free 1 mjesec ili trebam upisivati od kartice broj ili prepaid card pa onda 1 mjesec free?

    Na prvoj strani je da je odmah free
    Odmah free.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  28. #388
    kako se najbolje zarđuje u wow.sad sam 42 lvl human mage .herbalizam i alkemija,da prominin ili ostavin.
    Nemogu vjerovat da jedan Slavonac ozbiljno govori o zabijanju noža svinji među oči.

    Pa to ne bi uspio ni Bruce Lee dok mu je drže Spiderman , Superman i onaj leteći miš.

  29. #389
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao NIKOLA RADIŠIĆ
    kako se najbolje zarđuje u wow.sad sam 42 lvl human mage .herbalizam i alkemija,da prominin ili ostavin.
    zlevelaš lvl 70 i ideš grindat na elemental plateou...ili uzmi mining.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #390
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao NIKOLA RADIŠIĆ
    kako se najbolje zarđuje u wow.sad sam 42 lvl human mage .herbalizam i alkemija,da prominin ili ostavin.
    dvije sakupljačke profedije - znači ili minning / skinning ili skinning / herßalisam

Slične teme

  1. Pitanja i odgovori!
    By Raoul Duke in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 187
    Posljednji post: 08-01-2015, 15:12
  2. Termalne paste - pitanja i odgovori
    By marijanovic in forum Komponente
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 12-09-2011, 23:59
  3. Pitanja i odgovori za FAQ
    By in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 373
    Posljednji post: 28-02-2009, 14:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •